Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.11.2012 КОГО ТОРКНУВСЯ ЧОРНОБИЛЬ

Відтепер бажаючі одержати довідку про отриману заробітну плату за роботу в зоні відчуження у 1986-1990 роках можуть звертатись до відповідних регіональних комісій.
     Державні пенсії особам, віднесеним до І категорії, що передбачені ст.54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», призначаються у встановленому порядку - із заробітку, одержаного особою за роботу в зоні відчуження в 1986-1990рр. Таку норму закріплено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011р. №1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
     Отже, підставою для обчислення пенсії за інвалідністю відповідно до ч.1 ст.54 вищевказаного Закону є довідка про заробітну плату в зоні відчуження. Відповідно до статті 15 Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», довідки про період роботи (служби) з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та заробітну плату за цей період видають підприємства, установи, організації за основним місцем роботи працівника або їхні правонаступники. Довідки встановленої форми видаються на підставі первинних документів: особових рахунків, платіжних відомостей та інших документів, що містять відомості про нараховану заробітну плату за роботу в зоні відчуження, про місце роботи (населений пункт, зону небезпеки, кратність оплати праці чи об'єкт), період роботи в зоні відчуження, конкретні дні роботи чи їхню загальну кількість, тривалість робочого дня, премії тощо. Копії первинних документів в обов'язковому порядку додаються до довідки про заробітну плату.
     Однак переважна кількість державних підприємств, установ, організацій, а також колгоспів і радгоспів, з яких особи, що брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, були відряджені на ліквідаційні роботи або призвані на військові збори через військові комісаріати для участі в ліквідаційних роботах, на сьогодні ліквідовано, а відповідні документи передано на зберігання в архівні установи.
     Відповідно до законодавства з пенсійного забезпечення призначення та перерахунок пенсії, оформлення документів для її виплати провадиться органами Пенсійного фонду України за місцем проживання конкретних осіб, які без довідки про оплату праці в зоні відчуження, підтвердження виїздів на роботи в зону відчуження тощо призначають пенсію в мінімальному розмірі.
     Враховуючи те, що інстанцій, які могли б видати довідку про заробітну плату, вже не існує і, як наслідок, обчислити пенсію по інвалідності, виходячи із заробітної плати, отриманої за роботу в зоні відчуження, немає можливості, Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 26.09.2012 року №886 «Про комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках», якою врегулював питання визначення заробітку, одержаного за роботу в зоні відчуження.
     Згідно з цією постановою, створено центральну комісію (а на місцях - регіональні комісії) з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, яка діятиме при Міністерстві соціальної політики, та регіональні комісії Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.
     Комісії, за поданням районних державних адміністрацій, розглядатимуть письмові заяви громадян України з-поміж інвалідів внаслідок каліцтва або захворювання (категорія 1) та осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, щодо видачі довідки про заробітну плату, одержану працівниками за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.
     Тобто, заявник має звернутися до уповноваженої особи районної державної адміністрації за місцем проживання, надавши пакет документів (довідки – за телефонами управління праці та соціального захисту населення), потрібних для розгляду на комісії, та відповідну заяву.
     Звертаємо увагу на те, що регіональна комісія розглядає письмові заяви громадян стосовно видачі довідки про заробітну плату, одержану за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, лише в разі, коли підприємство, установу або організацію ліквідовано без правонаступника. В інших випадках документи на комісію не приймаються.
     Л. ДЕМЯНЧУК, спеціаліст І категорії,
     К. МИКОЛАЙЧУК, в.о. начальника
     управління праці та
     соціального захисту населення РДА.


  коментарі: 11

голова спілки : така комісія створена розпорядженням голови облдержадміністраціі.справи буде розглядати цівільних осіб.для військових та тих що були призвані з запасу як резервісти комісія створена при облвійскоматах яка вже діе.анологічна комісія створена при мвс та сбу.що перш за все порібно для комісіі.це архівна довідка про кількість виіздів в зону відчудження.на отримання ціеі довідки від архіву мо украіни та архіву в м.подольску росія пройде багато часу.багатьом людям вже відмовлено в розгляді так як і в архівах документи не збереглися.простіше цівільним.можу порекомендувати тільки ,такий варіант.в разі відмови комісіі надати довідку про заробіток за роботу в зоні відчудження звертатися в суд.це буде стосуватися військових,тобто які були призвані на збори.вже на данний час пенсійний відмовляе без довідок нараховувати пільгову пенсію.це стосуется всіх категорій без винятку.такщо як зібралися йти на пільгову пенсію-збирайте документиякі підтверджують роботу в зоні відчудження 1986-1990р.за більш детальною інформаціею звертайтеся по суботам з 8до12 і кожен день з8 до 10 за адресою церковна 46-А.спілка чорнобиль.  (написано 30.11.2012 в 05:33 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Вовочка з 6-А : Дядьку Віктор, даси покататися на Ауді - дам пару уроків з граматики. Скутер не канає, тільки на Ауді.   (написано 30.11.2012 в 12:39 з адреси:  70-51-132-95.pool.ukrtel.net)
дядя : вовочка.приходь покатаешся на чому хочеш.тобі сподобается.  (написано 30.11.2012 в 13:35 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
прохожий : Оце хотів перечитати комент ГОЛОВИ СПІЛКИ, але неможливо. Це мабуть ВІК блатує. Краще він барабанив би сам собі в Word, а людей би не напружував, коли до них поваги не має. Використовуй заглавні літери, коми, пробіли, м'який знак, апостроф і, саме головне, букву Є! (використав чуже речення). ВІК ну невже у Вас немає ніякої поваги хочо б до самого себе? Чи Вам вигідно з себе клоуна корчити? Ви ж доросла і літня людина. Я розумію що зараз нарвусь на хамську тираду. Але будьте впевнені - я зможу відповісти.  (написано 30.11.2012 в 14:26 з адреси:  56-54-133-95.pool.ukrtel.net)
Дядько : Сумнівні пропозиції Вовочці з упевненістю, що дитині сподобається, гаряча підтримка Ляшка, відомого своєю нетрадиційною sex-орієнтацією. Висновки напрошуються невтішні. Агов, місцеві чорнобильці, ви свого шефа добре знаєте?  (написано 30.11.2012 в 18:44 з адреси:  223-22-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : дійсно дебільний сайт зі своіми дописувачами.забудьте за мене і не торкайтеся брудним язиком людей які віддали свое здоровье за вас.не соромно.  (написано 30.11.2012 в 20:52 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Вася Гамнюк : Коментар не сподобався скрипту сайту, тому не відображається  (написано 30.11.2012 в 21:02 з адреси:  67.159.36.21)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік