Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.11.2012 ІНФОРМУЄ СТАТИСТИКА ПРО ХІД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

За станом на 1 листопада п.р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) Славутського району зернові та зернобобові культури (включаючи кукурудзу) скошено та обмолочено на площі 18,3тис.га (84,8% площ, що підлягали до збирання). Із зібраної площі одержано 691,9тис.ц зерна (у початково оприбуткованій вазі), що на 2,9% більше проти 1 листопада 2011р. При цьому середня урожайність зернових культур становила 37,7ц з одного гектара.
     У порівнянні з відповідною датою минулого року виробництво кукурудзи на зерно зменшилося на 13%, соняшнику – на 4,3%, а цукрових буряків (фабричних) – в 2,7 раза. Кукурудзи на зерно отримано 111,5тис.ц (при середній урожайності 79,9ц з 1га), насіння соняшнику – 8,9тис.ц (по 12,4ц з 1га), цукрових буряків (фабричних) – 702,3тис.ц (по 360,1ц з 1га).
     Майже завершено збирання соняшнику, проте залишилось зібрати близько половини площ, відведених під кукурудзу на зерно, та 37,3% – під цукрові буряки (фабричні).
     Триває підготовка до урожаю наступного року. На початок листопада п.р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) посіяно 17,4тис.га озимих культур на зерно та зелений корм, що на 18,2% більше проти минулого року. Частка посівів озимих зернових на зерно становила 69,4%. Під посіви озимих культур внесено 16,4тис.ц мінеральних добрив (у поживних речовинах), що в розрахунку на один гектар посівної площі становить 94,2кг (на початок листопада 2011р. – 32,9кг).
     Л. ПАСТУХОВА, заступник начальника управління статистики.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік