Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.11.2012 БУТИ ЗАВЖДИ ПОРЯД

Щорічно 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день інвалідів. Інваліди – це люди, на долю яких випало нелегке життєве випробування, які потребують постійного піклування і турботи, уважного та милосердного ставлення.
     Протягом 50 років наша сім’я піклується про інвалідів дитинства з вадами слуху та мови. Моя мама, Ганна Федорівна Назарук, половину свого життя (43 роки) надавала їм допомогу та підтримку, працюючи перекладачем-дактилологом, і в свої 83 роки була звільнена, в зв’язку зі смертю (вічна їй пам’ять!). Відсутність у Славуті перекладача жесто- вої мови змусила мене переглянути свої життєві погляди на пенсійний відпочинок. Мені стало дуже шкода, що ця категорія людей залишиться сам на сам зі своїми проблемами і тишею навкруги...
     Сьогодні на Славутчині люди з вадами слуху та мови відчувають постійну підтримку територіальних центрів та перекладача. Мені доводиться супроводжувати їх на прийомах у лікарів і в різних установах міста, під час оформлення субсидій та пенсій, вирішення питань забезпечення паливом, одягом, матеріальною допомогою, знайомити їх із тим, що цікавого публікується в місцевих газетах, інформувати про події в країні, нові закони, навчати користуватися мобільними телефонами тощо.
     Щороку звертаюсь до керівників підприємств та приватних підприємців про надання допомоги до Дня інваліда цим людям, життя яких абсолютно різниться від того, яким його сприймають інші.
     Особливу подяку хочу висловити керівництву ТзОВ «Аква Родос» за те, що мої прохання про працевлаштування цієї категорії людей та надання щорічної матеріальної допомоги до Дня інваліда ніколи тут не залишаються без людяного реагування.
     Також хочу відзначити небайдужих керівників підприємств І.Д.Панчука (ПрАТ «Славутський хлібозавод»), В.М.Зайонца (ЗАТ «Горинь») та приватних підприємців Т.С.Лук’янчук, В.І.Куцика, О.П.Миклуша, Л.І.Недашківську, Г.І.Блохіну, А.Ю.Коршук, О.Я.Соколовську, Л.М.Ополонець, редакцію «Трудівника Полісся» (за щорічну безкоштовну передплату газети для наших інвалідів).
     Ми вдячні всім, до кого звертались за допомогою, за те, що вислухали, а іншим - за те, що допомогли.
     Нехай береже вас Господь і дарує здоров’я вам та вашим родинам! Добро, зроблене вами, нехай повернеться до вас сторицею.
     А всім інвалідам бажаю міцного здоров’я, миру та ладу в родинах, віри в найкраще і незламності духу.
     Галина ЛИМАРЄВА, соцпрацівник-дактилолог.  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік