Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.11.2012 БАТЬКІВСЬКОЮ СТЕЖИНОЮ, АБО МОНОЛОГ ПРОКУРОРА

Із Іриною Огойко, прокурором Славутської міжрайонної прокуратури, ми познайомилися і спілкувались у переддень професійного свята, котре Ірина Петрівна та її колеги – численні працівники цієї правоохоронної структури – відзначать 1 грудня. Стало цікаво дізнатись, як почувається молода приваблива жінка на такій відповідальній посаді, які шляхи привели її до вкрай складної професії.
     - Місто мого народження – Полонне. Коли мені було декілька місяців, мама з двома доньками (маю старшу сестру Людмилу) переїхали до Славути, де на той час працював наш тато. З 1985р. Петро Васильович Огойко вже обіймав посаду слідчого Славутської районної прокуратури. Коли ж мені сповнилось 11, у Нетішині заснували прокуратуру, і батько став першим прокурором міста енергетиків – я цим безмежно пишалась. Уже тоді твердо знала, що виросту, вивчусь і трудитимусь в прокуратурі (тільки в ній!). Бачила себе теж слідчим…
     Тож, закінчивши 9-й клас, вступила до юридичного коледжу - у Нетішині на той час якраз відкрився філіал Міжрегіональної академії управління персоналом. Там я здобула освітній кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», а навчаючись у Хмельницькому інституті МАУП, стала бакалавром. І тут же поставила собі нову мету: без будь-якої протекції вступила до Національної академії прокуратури України. Зрозуміло, що в цьому найпрестижнішому закладі надається спеціалізована освіта та ведеться підготовка виключно прокурорських працівників. Скажу лишень, що протягом 9-ти місяців практикувалась у прокуратурі Печерського району Києва…
     Наприкінці 2007 року я була призначена на посаду помічника прокурора Хмельницького району. Через півроку пройшла атестацію в обласній прокуратурі, після чого поїхала до Києва захищати свою магістерську роботу. Найцікавіше, що тема її виявилась тісно переплетеною з моєю нинішньою діяльністю (мабуть, інтуїтивно відчувала, що до неї прийду) – «Особливості підтримання державного обвинувачення у справах про умисні вбивства». Після захисту і вручення диплома магістра там же, в академії, отримала погони і наказ про присвоєння чину юриста 3 класу. Принагідно скажу, що нині вже є юристом 1 класу.
     А далі… Повернулась на Хмельниччину. У 2009р. перевелась до Славутської міжрайонної прокуратури, де на посаді помічника прокурора спершу займалась правозахис- ною роботою з тим, аби з минулорічного літа змінити напрямок діяльності і перейти на підтримання дер- жавного обвинувачення в суді. Хоча і не веду статистики за кількістю розглянутих справ, проте за півроку 2011-го брала участь приблизно у 20-ти (маю на увазі лише кримінальні, хоча є також і цивільні). Цьогоріч кількість їх уже наближається до 60-ти.
     Щодо видів справ, то вони дуже різноманітні. Однак, на моє глибоке переконання, в процесі підтримання державного обвинувачення ми зобов’язані не допустити засудження невинних та запобігти уникненню покарання осіб, які здійснили кримінально карні діяння. Звісно, жоден судовий процес не залишає тебе байдужою. Морально найважче почуваюсь тоді, коли від злочинів страждають діти чи особи похилого віку, коли люди не можуть захистити себе від жорстокості та агресії. З іншого боку, непросто споглядати на сльози матерів підсудних (особливо неповнолітніх або молодих людей). Проте правосуддя чинить закон, відступати від якого не маємо права ні вліво, ні вправо.
     Погоджуюсь, що вибрала для себе непросту дорогу в житті. Для того, аби переконати своїм виступом суддю і «перемогти» у змагальному двобої з другою стороною процесу, доводиться «пропустити» через себе кожну судову справу. Тому намагаюсь відокремлювати особисте життя від роботи – поза нею маю безліч вірних друзів. Багато читаю, люблю хорошу літературу. І йду тим шляхом, який проклав мені батько.
     Підготувала В. АНДРІЄНКО.
     


  коментарі: 1

вік : дуже чудово виглядае, а головне дуже чуйна та ввічлива.  (написано 30.11.2012 в 05:49 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 6 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік