Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.11.2012 ЧАС НАВЧАННЯ І СТРАХОВИЙ СТАЖ

Згідно зі ст.24 Закону України від 09.07.2003р. №1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон №1058, набрав чинності з 1 січня 2004р.) страховий стаж – це період (строк), упродовж якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не менш, ніж мінімальний страховий внесок. Категорії осіб, які підлягають загальнообов’яз- ковому державному пенсійному страхуванню, визначено ст.11 цього закону.
     З 1 січня 2011 року набрав чинності Закон України від 08.07.2010р. №2464-УІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», згідно з яким правові засади сплати та обліку страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування визначаються виключно цим законом як складова єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
     Жодним із названих законів студенти не визначені ні як застраховані особи, ні як платники єдиного внеску. А це означає, що період навчання у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах у період з 1 січня 2004 року може бути зараховано до страхового стажу за умови добровільної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду.
     Якщо ж навчання відбулося в період до 1 січня 2004 року, то такий період зараховується до страхового стажу. Це обумовлено тим, що частиною 4 ст.24 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» збережено порядок та умови обчислення стажу роботи, які були чинними до його ухвалення. Тобто, стаж роботи напрацьований (а також період навчання) до 1 січня 2004 року визначається за ст.56 Закону України «Про пенсійне забезпечення», згідно з якою до стажу роботи, що дає право на трудову пенсію, зараховується денна форма навчання у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі й клінічній ординатурі.
     Ст.62 Закону «Про пенсійне забезпечення», п.1 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993р. №637) та п.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників (затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993р. №58 (зі змінами) визначено, що основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка.
     Згідно з пунктом 2.18 роз.2 «Заповнення трудових книжок» Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, до трудових книжок працівників за місцем роботи вносяться окремим рядком з посиланням на дату, номер та найменування відповідних документів, зокрема, час навчання у професійних навчально-виховних закладах та інших закладах у навчально-курсових комбінатах (центрів, пункті тощо), у вищих навчальних закладах та час перебування в аспірантурі і клінічній ординатурі.
     А відповідно до пункту 2.16. роз.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників для студентів, слухачів курсів, учнів, аспірантів та клінічних ординаторів, які мають трудові книжки, навчальний заклад (наукова установа) вносить записи про час навчання на денних відділеннях (у тому числі підготовчих) вищих навчальних закладів. Підставою для таких записів є накази навчального закладу (наукової установи) про зарахування на навчання та про відрахування з числа студентів, учнів, аспірантів, клінічних ординаторів.
     У тих випадках, коли в трудовій книжці відсутні необхідні записи або містяться неправильні чи неточні записи, виправлення, підчищення, зокрема, про навчання у навчальному закладі, то тільки у зазначених випадках час навчання в навчальних закладах підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками та іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.
     Отже, якщо у трудовій книжці, як основному документі про стаж роботи, запис про навчання зроблено згідно з нормами Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, то період навчання зараховується до страхового стажу без витребування органом, який призначає пенсію, диплома, та інших документів, що підтверджують навчання.
     Д. СІТАРУК,
     головний спеціаліст міського управління праці.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік