Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.11.2012 А НА ТИХ РУШНИЧКАХ - РІДНА ЗЕМЛЯ МОЯ

Звертаючись до джерел народної творчості і традицій, радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх пізнавати, тим життя наше буде радіснішим, духовно багатшим…
     Свято українського рушника, яке нещодавно проходило в Берездівському будинку культури, так і називалось "А на тих рушничках - рідна земля моя". Бо з давніх-давен вишитий рушник був і залишається символом українського народу - символом єдності, любові до рідної землі, до любої матусі, до коханої дівчини, символом працелюбності нашого народу. А ще він - старовинний оберіг дому.
     Саме зі святково прибраної світлиці на сцені й почалось наше свято, на яке з'їхались майже піврайону культпрацівників та бібліотекарів. Тут звучали "Пісня про рушник" у виконанні Віктора Хоміча, пісні "Мамина сорочка" - Шинкарук Вікторії, "Хата моя, біла хата" - Світлани Поліщук, "Чорнобривці"- Максима Прокопченка, "На зорі мене, мамо, збуди" - Чорнокрилюка Станіслава, "Виростиш ти, сину" - Демчук Таїсії та Веремчук Ніни. Прозвучали на святі й українські народні пісні "В кінці греблі шумлять верби" (Шевчук М. та Демчук Т.), "Вишиванка", "Летіла зозуля", "Терниця" у виконанні учасників жіночої вокальної групи.
     Присутні також змогли почути цікаві історії створення декількох рушників, які вишивали майстрині нашого села, та цікаву інформацію про значення символів, зображених на них. Стіни актової зали були досить вдало прикрашені атрибутами цього заходу, а задіяні в ньому учасники були одягнені в традиційний український одяг.
     Активну участь у святі взяли, крім працівників і читачів бібліотеки-філіалу с.Берездів, клубні працівники, учні та викладачі районної музичної школи, учні Берездівського нвк О.Гриценюк, Н.Степанюк, А.Семенюк.
     Завершив свято танок із рушниками "А на тих рушничках - Україна моя" у виконанні танцювальної групи.
      Н. Прилуцька, завідуюча бібліотекою-філіалом села.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік