Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.11.2012 ЧИ БЕЗПЕЧНІ ПЕРЕПОХОВАННЯ?

Шановна редакція! Якось прочитав був у вашій газеті про Поле Пам’яті і ставлення чиновників та громадян до військових поховань. Висловлюючи свою думку із цього приводу, скажу, що той, хто не їв солдатської каші, той ніколи не зрозуміє та не оцінить подвигу солдата війни і важкої праці на полях бою.
     Але мене тривожить питання безпеки як самих людей, що працювали при похованні, так і навколишнього середовища міста. В дитинстві мені випадала нагода часто бувати на Полі Пам’яті та навколо нього, де панували зарості лісу і глухомань. Перечитуючи літературу про історичні розкопки, дізнався, що з часом люди, які здійснювали їх, хворіли на невиліковні хвороби. У «гросслазареті» на наших солдатах також проводили різні експерименти, шукаючи вакцину від епідемій тифу, чуми тощо. Тому вважаю, що перепоховання на Полі Пам’яті необхідно робити, провівши санітарні обстеження території та навколо неї, щоб не дати змогу виникнути якійсь епідемії. Бактерії ж зберігають можливість розмножуватись через тисячі років. Задумайтесь!
     Василь МИРОНЮК, м.Славута.


  коментарі: 3

вік : молодець.цілком згідний.скоро нові украінці-безголові заради нових місць доберутся до г.чумки і будемо мати нові хвороби.а що стосуется перепоховань то що не зробиш заради іміджу  (написано 30.11.2012 в 06:02 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Українець : Про злочини фашизму знаємо з пелюшок. Про замордованих совєцьким режимом - з настанням незалежності, причому, все частіше і все більше. Може для пана-товариша Василя ріже вухо кожен спогад і сам факт існування таких безіменних захоронень жертв нквс?  (написано 30.11.2012 в 07:46 з адреси:  208-27-124-91.pool.ukrtel.net)
Советский : Українцю, ти або безграмотний брехун або безграмотний зомбований дурень. Як ти написав "совєцьким"? Треба було або "радянським" або "советским". Як в собаки Павлова по дзвінку починається слюновиділення, так в тебе, при нятяку на слово "советский", починається мимовольне слововиверження про жертви НКВС.  (написано 30.11.2012 в 08:33 з адреси:  10-126-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік