Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.11.2012 СОНЯЧНА ДОРОГА ПАМ’ЯТІ

Сину України Андрію Малишку в листопадові дні нинішнього року минуло 100 років. З нагоди цієї дати в Старокривинській сільській бібліотеці було проведено районний семінар.
     Художній світ, створений А.Малишком, – це великий і щедрий дар рідній Україні та її народу. Через усе своє життя він проніс безмежну любов до рідної землі, повагу до гідності та свобод її люду. Завжди бурхливо реагував поет на несправедливість, шанував і прославляв історію України та її героїв.
     Між тим, Андрія Самійловича Малишка ми знаємо в першу чергу як автора слів до пісень «Рідна мати моя», «Пісня про вчительку», «Стежина», «Каштани»… Хоча, це тільки невелика гостина його творів. В своїх збірках «Ярославна», «Запорожці», «Віщий голос», «Листи на світанні», «Дорога під яворами», «Серпень душі моєї», та й не тільки в них, поет оспівує працю народу, любов до жінки, повагу до людей, правду, промовлену у вічі.
     Його творчістю захоплювались і захоплюються як юні, так і старші люди. Кожен із нас може відкрити для себе в Малишкові щось своє, прочитавши рядки його віршів, вдумавшись у слова його пісень… Головне - не забувати про таких великих людей як Андрій Самійлович та збагачувати душу їхньою творчістю.
     Дуже приємно, що участь у нашому заході з радістю погодились взяти як учні школи, так і старші жителі села, учасники художньої самодіяльності. Ми почули у їх виконанні чудові поезії, пісні на слова найкращих віршів Малишка. Подумки осягнули нелегкий життєвий і творчий шлях поета, а ще відчули невимовну гордість за нашу Батьківщину, за те, що у неї були такі сини як Андрій Малишко.
     Окрему подяку хотілося б висловити працівникам СБК, художньому керівнику та директору, шкільному бібліотекарю Валентині Володимирівні Тимощук за допомогу в проведенні заходу.
     Надія ДМИТРИШИНА,
     бібліотекар Старокривинської сільської бібліотеки.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік