Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.11.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: МІСЦЕВІ НОТАТКИ З ПРИВОДУ...

Чи було бажання?
     
     Нещодавно, на сторінках цього сайту, загорівся і згас як сумна поминальна свічка, недолугий спір з приводу дати проведення заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. В іншому випадку, цей спір не коштував би й виїденого яйця, якби не його показова претензійність…
     
     Cплутавши відповідні президентські укази та легковажно долучивши до Голодомору - політичні репресії*, представники окремих громадських організацій, які ще під час цьогорічної виборчої кампанії перебували в стані громадянської амнезії, раптом опритомніли й не на жарт розгнівались: мовляв, як так, що міська влада вшанувала жертв Геноциду українців не 24-го а 23-го листопада?! Мовляв, чому їх не спитали?!
     
     Перепрошую, а з ким взагалі було про це говорити?..
     
     Чи поцікавився бодай хтось з небайдужих громадських активістів планом проведення загальноміських жалобних заходів - завчасно? І чи мали полум’яні патріоти справжнє бажання вшанувати пам'ять замордованих голодом співвітчизників разом із міською владою?
     
     Чи все ж, за звичкою, комусь був потрібен лише привід для чергової пустопорожньої балаканини на кшталт: «а у вашому оці - скалка!»
     
     Бо, якщо, когось таки не влаштовував формат і дата проведення акції «Запали свічку»*, то чому на адресу виконавчого комітету Славутської міської ради не надійшло жодної пропозиції з цього приводу?! І чому, нарешті, жоден з очільників громадських організацій не запропонував владі включити до складу відповідного оргкомітету представників громадськості – саме так, як це було зроблено у згаданому 2007-му році?! Адже заходи по вшануванню пам’яті замордованих співвітчизників, це не лише одноразова акція щочетвертої суботи листопада місяця.
     
     Не знали, що такий мав місце бути? Тоді чому не створили свій, громадський, за прикладом інших місць України?..
     
     До чого я це все питаю? Бо у тому ж таки 2007-му році, участь громадських організацій не обмежилась проведенням лише «Ходи пам'яті». Саме зусиллями останніх був розроблений детальний план заходів у рамках всього «поминального тижня»*. Відтак, громадські активісти прийняли участь - і в шкільних «Уроках пам'яті», і в «Круглому столі», і у відповідному тематичному вечорі… Тоді, правда, був ще живий, славної пам'яті, Леонід Отовчиць, мали таке-сяке здоров'я – Лариса Чорнокрилюк, Марія Караван, Зоя Стрихарчук… Фактично, саме ці люди і стали безпосередніми організаторами семиденної загальноміської жалоби. Влада лише сприяла, так би мовити, впровадженню їх задумів у життя. А ще, наприклад, за особистим наполяганням Леоніда Йосиповича, обмежила проведення розважальних заходів у місті…
     
     То що завадило достатньо молодим і доволі енергійним у своїх претензіях громадським активістам і в цьому році вчинити так само? Чи за відсутністю ветеранів вже нема кому проявити справжню громадянську ініціативу?..
     
     Можна, звісно можна цим громадським організаціям і далі перебувати в позі «ображених їжачків», та пофиркувати час від часу оте своє незабутнє: «А влада забовязана!» Проте, чи варто у такому випадку розраховувати на взаєморозуміння? Бо як можна зрозуміти те, чого насправді нема, а саме – конструктивного бажання до співпраці.
     
     *День пам'яті жертв політичних репресій – введений Указом президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року. Відповідно до цього Указу, дні пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій розведено у часі. День пам'яті жертв голодоморів залишився щочетвертої суботи листопада, натомість, третя неділя травня встановлена Днем пам'яті жертв політичних репресій.
     *Акція «Запали свічку» - традиційна акція під час вшанування пам'яті жертв голодоморів українського народу. Зазвичай, відбувається у День пам'яті жертв голодоморів, тобто у 4-ту суботу листопада щороку. О 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалені свічки на підвіконнях домівок, площах, біля пам’ятних знаків тощо.
     *«Поминальний тиждень» - традиційний тиждень пам'яті за жертвами Геноциду українського народу, що передує Дню пам'яті жертв голодоморів в Україні. Зазвичай, протягом цього тижня, проводяться різноманітні заходи по вшануванню загиблих, як то - просвітницькі акції, науково-практичні конференції, спільні молебні тощо.
     
     Ні акція «Запали свічку», ні «Поминальний тиждень», не регламентовані законодавчо та є традиційними.
     Встановленого порядку проведення Дня пам'яті жертв голодоморів, так само, як і Дня пам'яті жертв політичних репресій - не існує. За відсутністю відповідних рекомендацій та пропозицій, місцева влада на власний розсуд планує проведення зазначених Днів пам’яті.
     
     Якби ми вчились так, як треба…
     
     Сьогодні, за старою і такою зручною звичкою, деякі громадські активісти продовжують звинувачувати сакраментальну «міську владу» в усіх мислимих і не мислимих гріхах, не розуміючись при цьому на елементарних поняттях про систему місцевого самоврядування України. Буду відвертим, до певного часу я також грішив подібними уявленнями – хибно вважаючи, наприклад, що «міська влада» це виключно - чиновники. І що достатньо добряче степенути «білий дім», як життя в місті налагодиться…
     
     Як виявилось, не все так просто. Бо насправді, «міською владою» є міська рада, яку ми обираємо раз на п’ять років. А в ненависному «білому домі» розташований її виконавчий орган - підзвітний і підконтрольний цій самій раді. Підкреслюю, – не громаді, а її представницькому органу. Так прописав законодавець, якого ми свого часу також обрали своїми власними руками.
     
     Між тим,схема роботи цього механізму не складна: рада приймає рішення – виконавчий комітет забезпечує його виконання.
     
     Тож у значній мірі добробут кожного з нас залежить від того, які рішення ухвалюють наші обранці. В свою чергу – якість цих рішень залежить від якості депутатського корпусу. Від чого, а точніше від кого залежить якісний склад депутатського корпусу, думаю, пояснювати не треба.
     
     Доречи, первинними суб’єктами «системи» є всі без виключення члени територіальної громади – переважна більшість з яких, нажаль, цього ще просто не усвідомили.
     
     Бо якби усвідомили то знали б, що на більшість рішень місцевого значення можна активно впливати - і не обов’язково пронизливим фальцетом. Для цього, правда, треба мати як мінімум одне бажання – ознайомитись із законодавчою базою місцевого самоврядування в Україні…
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 37

товариш : Готуйся, Ігоре, до словесної ""бороди" і звинувачень чого у робочий час ти розмістив цю статтю. Тримайся, тобі не звикати.  (написано 26.11.2012 в 09:11 з адреси:  102-53-124-91.pool.ukrtel.net)
Славутчанка : У нас так завжди: коли хтось щось робить, того оговорюють, згадують незлим тихим словом, смакують чому, що і як було зроблено не так, хоча самі не знають, як правильно. А самим щось організувати - ніколи. Далі балачок справа не йде.   (написано 26.11.2012 в 09:38 з адреси:  ip50-79.netish.com.ua)
Микола : Правильно.Сперечатися про таке взагалі гріх. В ці дні треба мовчки молитися за жетвами, а не вихвалятися хто і що зробив.   (написано 26.11.2012 в 10:02 з адреси:  ip50-79.netish.com.ua)
вік : саме справедливо відмовитись від ціеі показушності.а то жінок шанують раз в рік.про жертв репресій також.ми повинні про жертви голодомору памятати завжди тому що це біль цілоі націі.говорити і вивчати в школах.жінок поважати завжди а не тільки 8березня.це все у нас говорить радянське виховання.провів заходи .поставив галочку і проблем не має.сором.  (написано 26.11.2012 в 11:23 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : до речі повністтю згоден з піголем.всі біди від нас самих тому що кого обираемо депутатами ми не думаемо головою.замість голови тоді зявляется кишеня або чужий розум.а потім починаемо кричати що у всьому винний мєр.ні .він виконуе рішення яке приймае рада.отже в першу чергу питайте у своіх представників за яких любязно голосували.  (написано 26.11.2012 в 11:31 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
О.М. : Полностью согласен с Игорем. Власть-это наше зеркало. Как известно нечего на зеркало пенять, коль… Относительно дурацкого спора о дате проведения мероприятий, тоже все верно: хотели общественные деятели провести чествование погибших, так как они хотели – кто же мешал? Я вот, например, почтил память своих родственников в четверг, потому что в другие дни был занят. В церковь пошел, свечку поставил. Ведь главное помнить и чтить, а в какой день - неважно.  (написано 26.11.2012 в 12:23 з адреси:  213-227-132-95.pool.ukrtel.net)
депутат : Чому влада громадські організації не спитала. А вони у нас є? А-у!!! Просиділи в бункері всі вибори, просрали все що можна було просрати а тепер день памяті Голодомору їм не так організували. То підіть до Симоненка він вам його правильно організує.   (написано 26.11.2012 в 13:13 з адреси:  ip50-79.netish.com.ua)
Край : В звязку з тим,що у своїх недолугих виправданнях Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута ,став дозволяти собі відверту брехню та зневау до громадськості,вважаєм недоречним подальше спілкування на сторінках даного сайту .
      Рішення координаційної ради ТП"Край" від 26 11 2012 підтримане Радою Громадських Організацій м.Славути.
      Коментарі що можуть зявлятися під ніком "Край"(зявлялись і раніше),до даної організації не матимуть жодного відношення.  
(написано 26.11.2012 в 13:51 з адреси:  142-223-132-95.pool.ukrtel.net)
вік краю : краю ти мій далекий а хто входить до ради і які громадські організаціі.це ті які ви спонсоруете чи партіі.дуже цікаво знати.  (написано 26.11.2012 в 14:03 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік депутату : а хто в бункері просидів.послати до симоненка вважаю не доречним тому що вони там всі однакові.цікаво друге.коли ідуть в депутати піклуются за виборців одягаются в благеньку одежину ходять пішки.ну справжні патріоти.дивись через місяць депутатства на руці годинник за 20000зелених джипари крутезні і виборці не любі друзі а біомаса. тобто бидло.поки ці патріоти не відмовлятся від своіх пільг для мене вони ніщо.і на вибори мені начхати.совість буде чиста.  (написано 26.11.2012 в 14:16 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
зоолог : Вот так вот, Игорьок-за ежиков ответишь!:))  (написано 26.11.2012 в 14:17 з адреси:  ip50-79.netish.com.ua)
вік с.а. : дякую тобі розумаха ти наш.і що я без тебе робив би.а то тупий не освіченний сидів в бункері.а тут такі корифеі -філософи розмірковують що аж страшно з ними дискутивати.ненароком не те скажеш так обложать могуч.російським що........  (написано 26.11.2012 в 14:23 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік зоологу : а він іх для тебе готуе .кажуть що як на них посидиш то розуму стае багато.рекомендовано перед виборами.так що 2015 е можливість придбати.піголь буде давати іх безкоштовно.патріотам.  (написано 26.11.2012 в 14:28 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Шановний ВІКу! Будь ласка, якщо Вам не тяжко. Дотримуйтесь правил української граматики. Ваші цікаві, вагомі і дуже повчальні коменти дуже важко розбирати.
     З повагою. 
(написано 26.11.2012 в 17:03 з адреси:  55-115-133-95.pool.ukrtel.net)
С.А. : Не-а вик, я матом не ругаюсь, только на фене ботаю:) Свободу-ежикам!  (написано 26.11.2012 в 17:39 з адреси:  77-17-124-91.pool.ukrtel.net)
патріот : а що тут не так написано дійсно? Наші ГО тільки свої інтереси захищають. встати на захист народу здатна лиге партія. Свобода-вперед! Слава Україні!   (написано 26.11.2012 в 18:13 з адреси:  25-123-132-95.pool.ukrtel.net)
вік перехожому : а ти поідь на західну украіну якщо хочеш почути украінську чисту мову.там і тебе зрозуміють як москаля і надають по пиці щоб краще доходило  (написано 26.11.2012 в 18:18 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : слава тягнибоку і костирко які справжні патріоти.славасвободі яку ми ще навчилися захищати .побачимо через пару місяців іхню роботу.сподіваюсь на позитив.  (написано 26.11.2012 в 18:24 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Край. а чім вас Піголь образив правдою?  (написано 26.11.2012 в 18:26 з адреси:  25-123-132-95.pool.ukrtel.net)
вік перехожому : мои коментарии не для среднего ума.если и сейчас не понимаеш то увы....  (написано 26.11.2012 в 18:27 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : да віку Тягнибоку дійсно слава, а Ляшці ганьба, бо набрав 0,0001 відсотка. (ха-ха!)  (написано 26.11.2012 в 18:28 з адреси:  25-123-132-95.pool.ukrtel.net)
Свідок (не Єгови) : Калашніков, ти ж солідний чоловік, голова спілки чорнобильців, їздиш на крутій 0000, невже тобі так важко дотримуватись елементарних правил граматики? Май повагу до тих хто намагається тут розібрати твою писанину. Вірно прохожий підмітив. Особисто я не утруднюю себе читати пости під ніком "вік" яке б смислове навантаження вони не несли.   (написано 26.11.2012 в 20:31 з адреси:  70-121-132-95.pool.ukrtel.net)
О.М. : Слушайте, господа, я уже вообще ничего не понимаю. А что такого Игорь написал, что бы дуться и обижаться? И сайт тут, каким боком? Ну, покритиковал немного местных общественных деятелей. Но ведь он прав и рассуждает достаточно трезво: не нравится, как проводится то или иное мероприятие – дайте свои предложения или проводите сами. И местная власть, это в первую очередь мы с вами, разве не так?   (написано 26.11.2012 в 21:17 з адреси:  25-123-132-95.pool.ukrtel.net)
Микола : Так, О.М. Тільки наші ГО цього не розуміють.  (написано 27.11.2012 в 07:57 з адреси:  ip50-79.netish.com.ua)
з криївки : А мені здається, шо частина ГО якраз і розуміють шо "...местная власть, это в первую очередь мы с вами..." і тому не сприймають всілякі витрибеньки міської влади типу парадів, походів, святкувань в робочий час і т.д.  (написано 27.11.2012 в 09:36 з адреси:  77-37-132-95.pool.ukrtel.net)
вік свідку : з ким маю справу то так і пишу.це всерівно читати гегеля феербаха дурневі.зрозуміе він.ні.а от коли мову пересипати матюками то йому це близіко.  (написано 27.11.2012 в 09:47 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : що це за фантом.то патріот то свідок.в тебе що шизофренія.будь одним і не роздвоюйся.і не вчи мене.ти в свого батька був в генах коли я працював на сході краіни.піднімав краіну яку такі вилупки довели до ручки.ви мені всі надоіли .піду відмиюся після спілкування на цьому брудному сайті і більше сюди не зайду.прощавайте .справжні патріоти яких кинуть в черговий раз.  (написано 27.11.2012 в 10:01 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
ків : піди, піди Віку, підмийся, патріот ти наш. Заодно писати потренуйся без помилок, а то спілкуватися з тобою гидко.  (написано 27.11.2012 в 10:21 з адреси:  37.229.112.75)
неграмотний : Прочитав статтю і виникло питання .Громадський активіст і провладний посіпака ,це хіба одне і теж саме? Як ні то для автора цієї колонки друге поганяло підходить точніше.  (написано 27.11.2012 в 17:38 з адреси:  178-7-124-91.pool.ukrtel.net)
С.А. : Позвольте, позвольте! Единственное, с чем наш Игорьок не угадал в своей статье, так это с названиями. На его месте, первую ее половину, я бы назвал так " Ежики после амнезии", а вторую: "Пронзительный фальцет тягнийоббиков". В остальном же ему + 100 баллов!  (написано 27.11.2012 в 19:03 з адреси:  236-177-132-95.pool.ukrtel.net)
Сокіл : Цитата: _Представники окремих громадських організацій, які ще під час цьогорічної виборчої кампанії перебували в стані громадянської амнезії..._
     
     Ну що ж ви КРАЙ на дорогесенький просиділи у "бункері" всенькі вибори. Не вийшли повним складом на майдан, да не підтримали гаряче нашого сонечка-Васечка Сідорчика усім містом "любимого", трясця його матері, казнокрада хєрова. от тоді б вам була шана від усього БЮТу від Пишного до самого Сєні Яценюковського. А так лише ... 
(написано 27.11.2012 в 19:18 з адреси:  95.81.43.229)
С.А. : :)) Продолжайте, продолжайте же, дорогой Сокол! А так, лыше ... мерзлый Буряк во всю глотку. И грызть вам его целую пятилетку! :)))))))   (написано 27.11.2012 в 19:31 з адреси:  236-177-132-95.pool.ukrtel.net)
С.А. : Сокол, это не тебя, этажем ниже, Сергей Васильевич послал "до кращої долі разом"?:))  (написано 27.11.2012 в 19:39 з адреси:  236-177-132-95.pool.ukrtel.net)
з криївки : "А ще, наприклад, за особистим наполяганням Леоніда Йосиповича, обмежила проведення розважальних заходів у місті…"
     А що мішало і в цьому році так зробити? Нема на кого відповідальність покласти? 
(написано 28.11.2012 в 00:41 з адреси:  1-116-132-95.pool.ukrtel.net)
Сокіл : цитата: Ну що ж ви КРАЙ на дорогесенький просиділи у "бункері" всенькі вибори. Не вийшли повним складом на майдан, да не підтримали гаряче нашого сонечка-Васечка Сідорчика усім містом "любимого", трясця його матері, казнокрада хєрова. от тоді б вам була шана від усього БЮТу від Пишного до самого Сєні Яценюковського. А так лише ... (написано 27.11.2012 в 19:18 з адреси: 95.81.43.229)
     С.А. : :)) Продолжайте, продолжайте же, дорогой Сокол! А так, лыше ... мерзлый Буряк во всю глотку. И грызть вам его целую пятилетку! :)))))))
     
      ... а також закушувати на десерт виборчими прокламаціями Василька чика у яких він золоті гори обіцяє і Богом клянеться, 200 метрів лавочки б йому у . 
(написано 28.11.2012 в 21:19 з адреси:  95.81.52.89)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік