Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.11.2012 ВКЛОНЯЄМОСЯ ТРУДАРЯМ СЕЛА ІЗ ВИСТУПУ ГОЛОВИ РДА ОЛЕГА НЕСЕНА

Український народ по праву вважається трудолюбивим, і наші селяни заслуговують на належну винагороду від своєї праці, на глибоку пошану і щирі слова вдячності, адже за будь-яких умов завжди самовіддано працюють на своїй землі.
     Президент України Віктор Федорович Янукович наголошує, що досягнення стабільного регіонального розвитку напряму пов’язані з ефективним розвитком сільських територій. Першочерговими завданнями влади всіх рівнів Президент називає гарантування зайнятості сільського населення, створення нових робочих місць, стимулювання молодих спеціалістів до участі в розбудові рідних сіл. Тому Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, який, до речі, на Хмельниччині побував вже чотири рази, нещодавно заявив, що за дорученням Президента впродовж місяця буде розроблено Концепцію розвитку сільських територій.
     Споконвіку наше село було зразком працьовитості, терпіння, непереможності. Від результатів роботи селян вирішальною мірою залежить соціально-економічне становище як України в цілому, області, так і нашого району.
     Ось і цього року, попри всі економічні труднощі, надзвичайно складні погодні умови, сільські трудівники зробили все, аби наш край був з продовольством і сировиною. За показниками соціально-економічного розвитку районів по результатам роботи за 9 місяців Славутський район посів 5 місце.
     Обсяг валової продукції сільськогосподарського виробництва по сільськогосподарських підприємствах збільшився на 2млн. 700 тисяч гривень. Зростання обсягів валової продукції сільського господарства досягнуто як в рослинництві, так і в тваринництві.
     Сьогодні на Хмельниччині практично завершується осінній комплекс робіт. Намолочено понад 2млн 600тис. тонн зерна при середній урожайності понад 48 центнерів з гектара, в тому числі ранніх зернових зібрано 1,6млн. тонн при урожайності майже 43 центнерів з гектара. У своєму святковому виступі під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства у Хмельницькому голова обласної державної адміністрації Василь Степанович Ядуха зазначив, що цей показник урожайності є найвищим в Україні.
     Хочеться відмітити значний внесок аграріїв в наповнення бюджету району. Сільськогосподарськими підприємствами району та інвесторами заключено з власниками земельних часток 11182 договори оренди. Від орен- дної плати надійшло в бюджет району податку з доходів фізичних осіб 1,4млн гривень, що складає 103,2% з виплаченої орендної плати.
     
     Без злагодженої праці спеціалістів, керівників середньої лан- ки, рядових працівників, їх відповідальності за доручену справу, неможливо досягти поставлених завдань. Тому слова вдячності хочеться сказати також і головним агрономам: з групи компаній «Інсеко» - Клещевнікову Михайлу Олександровичу, Вознюку Вадиму Васильовичу - з селянсько-фермерського господарства «Ма- нятин», Коцюку Володимиру Ростиславовичу - з ТОВ «СГП «Дніпро», Жогану Василю Петровичу - зі СФГ «Лан».
     Низько вклоняюся іншим рядовим трударям полів і ферм, які в надзвичайно складних умовах віддають всі сили, вміння, досвід, щоб досягти гарних врожаїв, високих надоїв та привісів. Це - механізатори Поліщук Володимир із Клепачів, Хоменко Олександр із Губелець, Зубарець Борис із Піддубець, Кондратюк Сергій із Малого Правутина, Ковальчук Андрій із Манятина, Урбанчук Олександр із Великого Правутина; рільники Дольна Марія та Лишень Марія з Нетішина, Спаська Наталія з Улашанівки; доярки Корнійчук Лариса з Манятина, Андрушко Тетяна з Малого Правутина, Миронюк Катерина з Великого Скниту; телятниці Власюк Галина з Манятина, Демичковська Ольга з Малого Правутина, Крутинчук Тетяна з Ганнополя; пташниця Білоус Антоніна з приватного підприємства «Дзюбак» с.Вачів; оператор штучного осімінення Сергій Шатковський із Головлів.
     Віддаємо шану і нашим ветеранам сільськогосподарського виробництва, які багато років працювали на теренах нашого району, своєю працею зробили вагомий внесок у розвиток сільського господарства району.
     Міцного здоров’я, щастя вам і вашим родинам, добробуту і достатку, миру і злагоди!
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 2 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік