Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.11.2012 ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ПОТРЕБА СЬОГОДЕННЯ

В умовах дефіциту вільних вакансій люди, з метою працевлаштування, досить часто погоджуються на будь-які запропоновані роботодавцем умови. Хоч всі знають, що працівники, працевлаштовані нелегально, залишаються повністю безправними перед роботодавцем, бо в такому випадку на працівника не поширюються передбачені трудовим законодавством державні гарантії.
     Серед порушень, які допускаються роботодавцями, є ненормований робочий день, відсутність вихідних днів, оплати лікарняного та відпустки, роботи в надурочний час, у святкові дні. А ще - залежність розміру заробітної плати виключно від роботодавця, відсутність записів у трудовій книжці і несплата внесків до Пенсійного фонду. Працівники, які не захищені від незаконного звільнення, не мають гарантованого права на безпечні та здорові умови праці. Погоджуючись на нелегальні заробітки, наймані працівники не завжди розуміють, що позбавляють себе конституційного захисту сьогодні й можливості отримання гідної пенсії в майбутньому.
     Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують зарплату в «конвертах». Виплата заробітної плати у „конвертах” – тягар су- часності, який несе за собою багато негараздів як країні, так і кожному з нас. Адже нелегальна заробітна плата послаблює со- ціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.
     Працівник, який отримує зарплатню в „конверті”, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Адже усна домовленість жодним чином не фіксується юридично. Роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки сам того бажає. В результаті - працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату „в конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати...
     Крім того, надходження в бюджет – це кошти для соціальної сфери, шкіл, дитячих садків, лікарні, послугами яких користуються без винятку всі жителі району. Тому, створивши в районі робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, районна влада ставила, перш за все, завдання детінізації трудових відносин, а також здійснення с- оціального захисту працюючого населення, винайдення додаткових резервів створення нових робочих місць, розширення сфери застосування праці та зниження рівня безробіття, а ще - наповнення бюджету.
     Протягом 2012 року вже проведено 10 засідань робочої групи, на яких заслухано 73 звіти суб’єктів господарювання району. У порівнянні з початком року в 48 суб’єктів господарювання (69,6%) збільшено розмір заробітної плати до рівня та вище міні- мальної. Заробітна плата, нарахована на одного штатного працівника, зайнятого в економіці району (без врахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у громадян-підприємців) у жовтні 2012 року становила 2168,8 гривні, в тому числі за видами економічної діяльності: в промисловості – 2703,4, в сільському господарстві – 1518,3, на інших підприємствах – 2199,4 гривні. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за жовтень (2168,8грн), порівняно із січнем поточного року (1916,3грн), зросла на 252,5 гривні (13,2%). На жаль, в районі ще є суб’єкти підприємницької діяльності та господарювання, у яких рівень оплати праці нижче мінімальної.
     Шановні наймані працівники! Пам’я- тайте, що розмір мінімальної заробітної плати працівника, який виконує просту роботу, що не вимагає кваліфікації, має становити у листопаді 1118 гривень, у грудні – 1134 гривні, а кваліфікованим працівникам заробітна плата повинна виплачуватись вище від встановленої законодавством мінімальної заробітної плати.
      Суб'єктам господарювання теж слід пам'ятати: використання нелегальної робочої сили, неоформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин із найманим працівником - це порушення трудового законодавства, яке пе- редбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.
     Катерина МИКОЛАЙЧУК,
     в.о. начальника управління.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік