Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.11.2012 НА ЗАСАДАХ ПАРТНЕРСТВА

У контексті реформування системи податкової служби держави Славутською об’єднаною державною податковою інспекцією нині відпра-цьовується нова модель її взаємовідносин із платниками податків, яка передбачає більшу прозорість, гласність і публічність в роботі, надання їм послуг вищої якості. Про це та інше у роботі Славутської ОДПІ – в інтерв’ю нашого кореспондента з її очільником Ярославом БАРАНОМ.
     - Шановний Ярославе Федоровичу! Не так давно, як нам стало відомо, в очолюваній Вами установі відбулась реорганізація. Яким чином це позначилося на її діяльності?
     - Самі розумієте, будь-які реформування, нововведення, кадрові зміни для апарату не проходять «безслідно». Тому минулі місяці п.р. для діяльності нашої служби були чи не найважчими за усі попередні роки. Та, попри все, наші податківці успішно виконують завдання з надходжень і збору податків. Приміром, протягом 10 місяців поточного року до зведеного бюджету нами було мобілізовано 129,6млн гривень, у т.ч. до державного бюджету 65,6млн, а місцевий бюджет отримав 64млн, поповнившись платежами, що контролюються податковими органами. В порівнянні з відпо- відним періодом минулого року платежі до зведеного бюджету збільшилися на 14,5 мільйона гривень, або на 23,8%, а до місцевого вони зросли на 10,6млн, або на 19,9%. В цілому, показник виконання нами податкових прогнозованих завдань із надходження податкових платежів до зведеного бюджету протягом 10 місяців ц.р. становив 102,9%.
     - Задля чого ж проходить реформування податкової служби. У чому воно полягає?
     - Перш за все, робиться це заради високоякісного обслуговування платників податків. Ця «процедура», скажемо так, має бути для їх платників зручною та необтяжливою. Для цього вже сьогодні спрощено порядок реєстрації нових платників пдв, а також скорочено терміни розгляду поданих ними заяв. Крім того, Державною податковою службою створено чимало електронних сервісів, які полегшують роботу платників як у питаннях сплати податків, так і у відносинах з їх контрагентами.
     Зокрема, нині вже діють такі електронні сервіси як «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Форум», «Єдина база податкових знань», «Бази даних платників пдв», «Платникам податків про електронну звітність». А з вересня п.р. для забезпечення зворотного зв’язку з платниками податків, на офіційному веб-порталі ДПС України створено новий сервіс «Тиждень тематичних консультацій». Цей проект забезпечує надання в інтерактивній формі кон- сультацій платникам податків з питань застосування податкового законодавства відповідно до заявленої теми.
     - А у нас що є нового?
     - Щодо Славути скажу, що відтоді, як у нас встановився партнерський діалог «Пульс податкової», платникам податків стало значно легше вирішувати податкові питання. Сьогодні їм не обов’язково діставатися інспекції: достатньо лише підняти слухавку, набрати номер 044-284-00-07 - і керівництво служби надасть вичерпну відповідь на будь-яке запитання за темою, пов’язаною зі здійсненням підприємницької діяльності, у т.ч. й сплатою податків.
     - Чого очікуєте, запроваджуючи такі форми роботи з платниками податків?
     - По-перше, ми прагнемо підвищити роль інспекції як провідного регулятора інвестиційного клімату. По-друге, забезпечуємо прогнозоване, ритмічне та стабільне наповнення бюджетів усіх рівнів. І ви в цьому переконалися з наведених мною показників… По-третє, намагаємося реально впроваджувати в життя податкове законодавство. Адже наступним кроком має стати формування нової податкової культури самих громадян як платників податків. Отож, закладаємо основу цієї культури. І, нарешті, мусимо створити принципово нову систему адміністрування податків. Звісно, на засадах партнерства із платниками податків. Впевнений, що виконати усі ці п’ять завдань для нас цілком реально, адже колектив інспекції постійно та наполегливо працює у цьому напрямку.
     - Як же відбувається процес модернізації Славутської ОДПІ?
     - Нещодавно на першому поверсі приміщення інспекції відкрився сучасний центр із обслуговування платників податків, що дозволило створити для них зручніші умови для виконання обов’язків зі сплати податків. Тут надається комплекс усіх необхідних послуг із одержання дозвільних документів, довідок, отримання або зміни номера картки фізичної особи, надання листів та відповідей на звернення громадян, податкових консультацій, проведення звірок, реєстрації, а також прийняття податкової звітності від суб’єктів господарювання та ін.
     - Нині ми багато чуємо про лібералізацію державної податкової системи. Розкажіть детальніше, що це означає?
     - Так, Державна податкова служба України на виконання доручення Президента України розробляє Програму лібералізації податкової політики. При цьому особлива увага приділяється пропозиціям і зауваженням представників малого та середнього бізнесу в регіонах. З метою активізації цієї роботи в лютому п.р. в Славуті відбулись зустрічі керівництва податкової служби області з місцевими підприємцями, а в липні – «круглий стіл» у Хмельницькому з керівниками підприємств із іноземними інвестиціями, серед яких – ПАТ «Славутський солодовий завод», ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» та інші.
     Систематизовані пропозиції, які надій- шли від учасників цих та інших зустрічей щодо вдосконалення функціонування податкової системи з огляду на регіональну специфіку, та які стосуються проблемних моментів із адміністрування податків, що виникають на місцях, й будуть враховані в Програмі лібералізації державної податкової політики. На мою думку, це є унікальною можливістю як для бізнесу, так і для влади вплинути на вдосконалення податкової системи.
     До речі, платники податків можуть залишати свої письмові пропозиції та побажання щодо удосконалення податкової системи у скриньці, встановленій на першому поверсі Славутської ОДПІ (вул.Козацька,26), або надіслати їх через банер «Пропозиції до програми лібералізації державної податкової політики», який функціонує на єдиному веб-порталі ДПС України.
     - Які заходи вживаються ОДПІ відносно протизаконних виплат зарплати “в конвертах”, нелегальних пасажирських перевезень, боротьби з гральним бізнесом?
     - Так, дуже важливо вивести з «тіні» нелегальну зарплату. І не тільки задля наповнення бюджету. Навіть самі працівники не до кінця усвідомлюють наслідки отримання таких доходів. А це, зокрема, соціальна незахищеність, втрата права на пенсійне забезпечення та інше. Ось чому податковою інспекцією проводиться постійна роз’яснювальна робота серед громадян щодо необхідності та переваг офіційного працев- лаштування. Хоч, зізнаюся чесно, побороти тіньову зайнятість лише шляхом переконання неможливо.
     Враховуючи діючий мораторій на проведення перевірок платників єдиного податку, обмеження щодо проведення фактичних перевірок малого та середнього бізнесу, нам доводиться вишукувати нові методи виявлення виплати заробітної плати «в конвертах». Зокрема, постійно здійснюємо контроль за виплатою зарплати зусиллями робочої групи з питань її легалізації та зайнятості населення при Славутській райдержадміністрації. Крім того, порушення виявляємо під час проведення виїзних позапланових документальних (які проводяться на підставі звернень громадян про порушення їх прав) та планових перевірок.
     За результатами таких заходів із початку року нами було виявлено факти виплати працедавцями 276,1тис.грн доходів для 34 неоформлених працівників за рахунок необлікованих (тіньових) коштів. Проведеними перевірками донараховано 50 тис.грн податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.
     Щодо роботи «тіньових» таксі, то на підставі внутрішніх розпорядчих документів спільно з представниками органів ДАІ проводяться рейди-перевірки на предмет виявлення нелегальних пасажирських пере- везень. Протягом 2012 року нами здійснено 10 таких рейдів, перевірено 73 особи, 12 з яких працювали без офіційного оформлення. За результатами перевірок складено протоколи про адміністративні правопорушення та направлено їх до суду для прийняття відповідних рішеннь.
     Стосовно грального бізнесу, то контроль за цією забороненою діяльністю здійснює відділ податкової міліції нашої ОДПІ. На підконтрольній території, за заявами громадян, з початку року проведено 8 перевірок, в ході яких встановлено ряд право- порушень, вилучено 56 гральних автоматів на суму 380 тисяч гривень. Зокрема, під час проведення оперативних заходів у гральному закладі «Спорт-плюс», розташованому в Нетішині, було виявлено факт надання послуг грального бізнесу з використанням 20 гральних автоматів та одного терміналу електронного тоталізатора, а також виплати гравцям грошових виграшів готівкою. Усе гральне обладнання було вилучено. Матеріали перевірок направлені у відповідні підрозділи МВ УМВС для реагування.
     - Які зміни очікують платників податків з Нового року?
     - Почне діяти низка змін, внесених до Податкового кодексу України. Найбільше ці зміни стосуватимуться декларування та сплати платниками податку на прибуток податкових зобов'язань: звітні податкові періоди та порядок сплати податкових платежів з прибутку залежатимуть від фінансового стану платника за попередній або поточний звітні роки, або від його організаційно-правової форми - при цьому ставка податку на прибуток зменшиться з 21% до 19%. Також з метою поліпшення інвестиційного клімату в країні з 2013 року запроваджуються додаткові пільги для іноземних інвесторів. Будуть впроваджуватися й інші нововведення, про особливості яких Славутська ОДПІ неодмінно інформуватиме платників податків.
     Інтерв’ю вів Олександр ДЕЙКАЛЮК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік