Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.11.2012 ЧОМУ ТИ НЕ В ЦЕРКВІ?

Чому в неділю ти, мій друже,
     Лягаєш в ліжко своє, спиш?
     Чому живеш ти так байдуже,
     Чому в храм Божий не спішиш?
     Хіба цей день на те, щоб спати?
     Хіба ти в Біблії читав,
     Що день цей можна пролежати,
     Чи, може, хтось з людей сказав,
     Що це не гріх, а добре діло?
     Не вір йому, бо це є гріх:
     - Пестити тільки своє тіло
     І забувать про Божий гнів.
     Господь шість днів дав для роботи,
     А для душі нам сьомий дав.
     Ти з понеділка до суботи
     Часу для праці досить мав.
     Тож ти неділю дай для Бога,
     Йому в неділю послужи.
     До Церкви хай веде дорога,
     Іди молись, а не гріши...
     Архімандрит Харлампій говорить в своїй книзі «Чому ти не в церкві?» таке: «Я не знаю твоїх відносин з Церквою. Може, ти постійно ходиш у храм, а може, вже давно в розриві з Церквою. Може, ти взагалі не буваєш на літургії, або з'являєшся рідко, як ясне сонечко. Можливо, ти приходиш тільки по великих святах: на Пасху, на Різдво або на Хрещення за святою водою. Так, можливо, у тебе в майбутньому тижні, місяці і роки, щоб ходити до церкви, і, пропустивши одну недільну службу, ти можеш сподіватися на «потім», а можливо, обкрадаючи себе і знаходячись у роз'єднанні з Церквою, ти дотягнеш до того, що не сам прийдеш, а тебе принесуть...»
     Необхідність відвідування храмів була в людей усіх часів і народів. Тому і храми, й вівтарі, і святилища зводили по всій землі, розташовуючи їх у наймальовничіших місцевостях. У наш час стоять і продовжують будуватись безліч храмів. Усюди бачиш їх куполи, великі і малі, зустрічаєш монастирі і каплиці. І все це за декілька кроків від власної оселі. Чому? Тому що ми відчуваємо в них безперечну потребу. Вони нам необхідні, як вода і повітря, що супроводжують наше життя,
     Так, багато турбот у житті, багато негараздів, багато і випробувань. До кого звернутися за допомогою? До сильних світу цього? Але вони не звернуть на нас ніякої уваги, до того ж далеко не в кожній ситуації можуть допомогти. І приходять люди в церкву, як гнані вітром кораблі повертаються до пристані. Іоанн Златоустий говорить: «Бог влаштував церкву, як гавань, щоб у ній, укрившись від шуму і хвилювань життєвого моря, люди насоло- джувалися великим спокоєм». У церкві ти знайдеш сили протистояти життєвим негараздам. Господь оберігає тебе, якщо ти ходиш до церкви, від усіх напастей і бід, про які ти навіть і гадки не маєш. З Божим благословенням, що ти отримав у церкві, і справи твої йдуть на лад.
     - Чому ти працюєш у неділю? - якось запитав один торговець ремісника.
     - Тому що я бідний, - відповів той.
     - Скільки років ти працюєш?
     - Усе своє життя.
     - Але ж не став багатий! Давай домовимось, що ти будеш дотримуватись неділі. Шість днів працюй, не покладаючи рук, а в неділю йди в храм. Я зайду до тебе через півроку і відшкодую весь збиток, що ти понесеш через відвідування церкви...
     - Ну, як справи? - запитав він його через шість місяців. - Нічого, - відповів той йому, - от і корівку купив...
     Правий, виявляється, той, хто сказав: «Я знаю два вірних способи, щоб стати бідним: злодійство і робота в неділю»!
     Дехто не йде в церкву, бо, мовляв, не має гарного вбрання. Є й такі, що не йдуть до церкви, тому що їм не подобаються священики чи хористи. Але для чого ти приходиш у церкву? Щоб на людей подивитися чи Богу помолитися? А священики поставлені Богом, аби подавати прощення, освячення і благословення. Ти ходиш не заради священика і не заради дячка, а заради Христа, щоб отримати те, що дасть тобі Бог через священика. Адже благодать, що подається тобі священиком, сходить прямо від Христа.
     Той, хто розуміє необхідність відвідування церкви, не тільки з домашньою роботою справляється, але встигає зробити ще безліч інших справ. Чоловіки теж говорять: „Хто ж каже, що церква це - погано? Але коли займатися своїми справами?». При цьому мають на думці зовсім не нагальні свої обов'язки. На неділю залишають усі дріб'язкові справи: призначають зустрічі, планують поїздки, ідуть по магазинах і базарах...
     Невже тобі недостатньо було цілого тижня, щоб справитися з буденною рутиною? Запам'ятай: гроші, зароблені в неділю - це вогонь, що пожере й усі решту. Скільки хочеш працюй, але дасть тобі Бог стільки, скільки вважатиме за потрібне. Крім того, неділя - це день Божий, котрий ти повинен присвятити Йому. Найголовніша твоя праця в цей день - піти в церкву, помолитися, почути Слово Боже. І, звичайно, усією родиною. Бо ж якщо діти не звикнуть до храму маленькими, вони не зайдуть у нього й дорослими.
     Отож, у неділю варто подбати про свою душу. Бог шість днів визначив нам для потреб тіла і тільки один - для душі. А ми і цим днем нехтуємо! В суєті багато хто забуває про церкву. Неділя в них присвячена марній траті часу і, на жаль, гріхам. Марнують сій, дарований Богом час, біля телевізорів, на пляжах. Такі християни замість того, щоб святити неділю, оскверняють її. Бог може повторити: «Суботи і свята ваші ненависні душі моїй». Нещасні! Ті, хто не ходять до церкви, не можуть зрозуміти, який скарб вони втрачають!
     Яка ж користь від відвідування церкви? Стаєш людиною, зростаєш духовно, сприяєш порядку і справедливості, відпочиваєш душею і тілом. Знаходиш сили протистояти життєвим негараздам. Благословення Боже сходить і на тебе, і на дім твій. Прийми сьогодні рішення регулярно ходити в храм. Залиш усі відмовки і самовиправдання. Ніщо не може бути перешкодою - за винятком важкої хвороби. Один старець говорив: «Якщо полум'я охопило твій будинок з чотирьох сторін, а ти прикутий до постелі так, що не можеш встати, щоб загасити його, тільки тоді ти маєш виправдання, щоб пропустити Богослужіння. Отже, залиш усе і починай ходити в церкву з усією родиною. Бери й інших разом із собою, щоб і вони примирилися з Богом. Цим ти їх спасеш, тому що «поза Церквою нема спасіння».
     За книгою «Чому ти не в церкві?»
     підготувала Ольга ОСТАПЧУК.
     
     
     «Звідкіля в мене вільний час? - заявляє домогосподарка. - Потрібно і в хаті прибрати, й обід приготувати, і в господарстві впоратись». Ось тобі й маєш! Задля шлунка свого нехтуєш Церквою! Але хто ж змушує тебе кинути домашні справи? У гарної господині усе готове ще напередодні ввечері. Не залишай на завтра те, що можна зробити сьогодні.
     
     


  коментарі: 1

Олександр : Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
      Шість день працюй і роби всю працю свою,
      а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх.
     Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
     (Вих.20:8-11) 
(написано 26.11.2012 в 18:34 з адреси:  SOL-FTTB.51.94.27.94.sovam.net.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік