Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.11.2012 ШЛЯХ УЧИТЕЛЬКИ

«Якби довелося вибирати професію заново, не вагаючись, стала би знову на шлях учителя», - так каже Марія Дмитрівна Супрунюк із Старого Кривина
     Слова моєї співрозмовниці переконливо підтверджують правильність її життєвого вибору - бути сівачем доброго, розумного, вічного в душах дітей, вести їх у незвіданий і водночас нелегкий світ до пізнання, нових звершень, готувати до самостійного життя. Марія Дмитрівна народилася і виросла в Новому Кривині, там же закінчила початкову школу, згодом пішла до Старокривинської середньої школи, яку успішно закінчила в 1965 році і стала студенткою факультету російської мови та літератури Рівненського державного педагогічного інсти- туту ім.Мануїльського. Після закінчення вузу її, як молодого спеціаліста, направляють в Полянську середню школу, а вже через два роки М.Д.Супрунюк переходить на педагогічну роботу в рідну Старокривинську школу і там працює аж до виходу на пенсію.
     Марія Дмитрівна завжди була в роботі старанна, наполеглива, дбала про підвищення фахового рівня, зростання педагогічної майстерності. Понад 20 років вона була ще й профоргом школи, і в тому, що колектив завжди був перший в художній самодіяльності, спортивних змаганнях, оглядах-конку- сах серед вчителів, – є її особлива заслуга. У неї завжди була активна життєва позиція, вміння організувати колектив, особистим прикладом запалити, зарядити енергією інших. Хоч за всім цим найважливішою залишалася вимогливість до себе.
     За 40 років педагогічної діяльності Марія Дмитрівна випустила зі школи не один десяток класів, дала їм позитивний приклад у житті, була справжньою другою мамою для своїх учнів. В Старому Кривині, як і скрізь, заведено проводити зустрічі випускників через 5, 10 і більше «круглих» років, де її випускники згадують шкільні роки, розказують про своє теперішнє життя і, звичайно, раді зустрічам із улюбленим класним керівником Марією Дмитрівною Супрунюк.
     Скільки спогадів є у Марії Дмитрівни про педагогічний шлях! Характерно, що й нині вона, як і раніше, по-молодецьки почуває себе, є неабияким організатором різноманітних свят та посиденьок. Ніколи не скаржиться на свою долю, хоча пережила нема- ло, адже похоронила замолоду і чоловіка, і єдиного любимого синочка. Час, звичайно, лікує рани… Але про втрату найдорожчих людей важко й згадувати.
     Попереду в Марії Дмитрівни Супрунюк - довгі роки життя. Вона ще не все зробила на цьому світі - має багато мрій та бажань. Отож, Маріє Дмитрівно, залишайтеся завжди такою, якою Ви є, оптимісткою, порадником. Ви - справжній ентузіаст усіх гарних починань, тож нових Вам перемог у житті!
     Петро ШЕЛЕПАЛО,
     відмінник освіти України, м.Нетішин.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік