Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.11.2012 СЛАВУТСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ В ЦИФРАХ

Правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Так, у Славуті та Славутському районі його чинять шість професійних суддів Славутського міськрайонного суду. Він знаходиться на вул.Миру,16. Кожен громадянин може звернутися сюди та отримати необхідну інформацію про порядок і строки звернення до суду, процесуальні вимоги та необхідні документи, компетенцію судів тощо.
     За підсумками роботи в І півріччі поточного року в провадженні Славутського міськрайонного суду перебувало 2140 справ, із них. 146 кримінальних щодо 183 осіб, 984 цивільних, 923 справи про адміністративні правопорушення, 87 адміністративних справ. Порівнюючи наведені цифри з інформацією за І півріччя 2011р., вбачається зменшення кількості справ. Так, за той період в провадженні суду було 5279 справ, із них: 155 кримінальних, 1049 цивільних, 1224 справи про адмінпорушення, 2851 адміністративна справа.
     За оглядовий період Славутським судом розглянуто 43 подання слідчих органів, зокрема, щодо обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту особи, яка перебуває на волі (дозвіл на затримання); продовження строків тримання під вартою; проведення обшуку; огляду житла чи іншого володіння особи; направлення обвинуваченого на стаціонарну експертизу; інші подання.
     Крім того, на розгляд нашим міськрайонного суду за 6 місяців ц.р. надійшло 61 подання в порядку виконання вироку, а саме: про звільнення від відбування покарання, в зв'язку із закінченням іспитового строку; про встановлення, припинення адміністративного нагляду; про скасування звільнення від відбування покарання з випробуваннями та інші.
     Протягом першої половини нинішнього року судом розглянуто 106 кримінальних справ відносно 132 осіб. За цими справами судовими вироками засуджено 119 осіб, зокрема, до таких засобів покарання як штраф, громадські та виправні роботи, арешт, обмеження волі, позбавлення волі на певний строк. В той же час деяких осіб було звільнено від відбування покарання. Відносно п’яти осіб застосована додаткова міра покарання у вигляді конфіскації майна. За станом на 1 липня п.р. судом не розглянуті й знаходяться в провадженні 40 кримінальних справ щодо 51 особи.
     Славутським судом із постановленням вироку за категоріями справ і за видами злочинів, згідно зі статистичним звітом, розглянуто: за злочинами проти життя та здоров'я особи (крім справ, що порушуються не інакше як за скаргою потерпілого) - 14 кримінальних справ; проти статевої свободи та статевої недоторканості особи – З; проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини й громадянина - 13; проти власності - 44; у сфері господарської діяльності - 1; проти громадської безпеки - 1; проти безпеки руху та експлуатації транспорту - 7; проти громадського порядку та моральності - 7; у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров'я населення - 6; проти правосуддя - 3; проти встановленого порядку несення військової служби - 1; інші злочини - 6 кримінальних справ.
     За 6 місяців ц.р. у провадженні міськрайонного суду перебувало 502 позовні заяви, за 429 з них відкрито провадження. У випадку трьох позовних заяв вирішено питання про відмову в прийнятті до свого провадження; 37 позовних заяв визнано неподаними (їх повернуто позивачам). За оглядовий період 583 справи провадженням закінчені, зокрема, 472 з них розглянуті із винесенням рішення, у тому числі: по 432 справах позов задоволено; по 19 - провадження в справі закрито; 90 заяв залишено без розгляду; 2 передано в інші суди.
     За станом на 1 липня 71 цивільна справа судом не розглянута, з них 8 справ зупинено провадженням. В той же час слід відзначити, що судді дотримуються строків розгляду справ, визначених чинним законодавством. Основну частину цивільних справ складають такі, які випливають із сімейних та трудових правовідносин, а також із договорів (124 справи) - 280 справ із сімейних правовідносин, 128 - про спадкове майно.
     Окрім того, в першому півріччі ц.р. у провадженні суду перебували цивільні справи наступних категорій: спори про право власності та інші речові права; спори про недоговірні зобов'язання, про захист немайнових прав фізичних осіб; спори, які виникають із житлових або земельних правовідносин; спори, пов'язані із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»; звільнення майна з-під арешту та інші справи.
     Крім того, у провадженні суду знаходилось 37 справ окремого та 293 - наказного проваджень. За піврічний термін на розгляді перебувало і 87 адміністративних справ, із них розглянуто 82 (з прийняттям постанови - 61 справа), а задоволено 50. За перше півріччя п.р. лише 5 адміністративних справ судом не було розглянуто.
     За цей час на розгляд суду надійшло 923 справи про адміністративні правопорушення, з яких основна частина поступила від органів ДАІ та РВ УМВС. Так, із 923 справ про адмінпорушення 690 розглянуті по суті, 138 їх повернуто. Із розглянутих судом справ відносно 690 осіб за 568-ма накладено адміністративне стягнення, зокрема: по 26 справах винесено попередження; накладено 443 адміністративних штрафи; 9 осіб позбавлено спеціального права; до 72 осіб застосовано громадські роботи; до 18 - адміністративний арешт. До 5 осіб застосовані додаткові адміністративні стягнення у вигляді конфіскації предмета.
     Щодо загальної кількості розглянутих справ про адмінправопорушення, то 104 провадженням закриті, з них 44 справи - у зв'язку з малозначимістю, 27 - у порядку ст.247 п.1 УПК України, 31 - у зв'язку із закінченням строків, встановлених законодавством для накладення адміністративного стягнення.
     Підводячи підсумки аналізу роботи Славутського міськрайонного суду Хмельницької області за 6 місяців 2012 року, слід відмітити, що він працює на належному рівні, повсякчас стоїть на сторожі закону щодо захисту прав громадян.
     Ірина КОНДРАТЮК,
     керівник апарату Славутського суду.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік