Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.11.2012 «ПОДАРУНОК» ВІД БРАТА

Славутчанці Ніні Олексіївні Боровченко (прізвище змінене. – Авт.) – 60. Зовсім не мала вона ставати «героїнею» цієї судової історії: хіба ж могла навіть подумки осягнути, що рідний брат, на три роки молодший за неї, схопить ножа і вдарить ним її у живіт? За що отримала жінка тяжке тілесне ушкодження, спробуємо розібратися.
     Вона мешкає самотньо, але мало не щодня навідується на вулицю Грушевського до 87-річної мами, котра має хворе серце, ледве ходить і потребує сторонньої допомоги. Бо від неодноразово судимого сина Володимира її навряд чи діждешся: той, хоч і перебуває останні 10 років на волі, проте має не лише інвалідність, а й пагубну пристрасть до оковитої. Тож користь від нього старенькій, самі розумієте, яка. В другій половині будинку мешкають син і невістка Ніни Олексіївни, отже ще більше тягне жінку до батьківського дому. Курочок тут тримає, всьому лад дає…
     Біда трапилась цьогорічного 7 лютого. Володимир Олексійович отримав перед тим пенсію, через що у Боровченко серце було не на місці – знала крутий братів норов. Тим більше, за кілька днів перед тим його, п’янющого, майже у непритомному стані, доставила додому «швидка». І що ж побачила того лютневого дня Ніна Олексіївна? «Мама наша Ганна Костянтинівна плакала, а нетверезий брат лежав на ліжку в своїй кімнаті. Він кричав на неньку, вимагаючи гроші, а потім пере- ключився на мене. Стала йому казати, що вчора давала якісь кошти, то треба було зберегти на цигарки. В цей момент він схопився з ліжка, десь знайшов викрутку і пішов на мене. Відчувши удар в голову, якимось дивом мені вдалося ту викрутку вибити з його рук. Тоді брат взяв у правицю ніж (ці події вже відбувалися на кухні, куди він побіг за мною) і вдарив ним у бік печінки. В ділянці живота у мене сталася кровотеча. Володимир же в цей час вибіг із кімнати і зник у невідомому напрямку. Порятувало мене те, що невістка викликала «швидку допомогу»…
     Пояснення, а пізніше свідчення Володимира були короткі: із сестрою виник конфлікт. Позбавляти її життя не мав наміру, а просто хотів налякати – «Аби більше до нас не приходила і своїх курей тут не тримала». На перших допитах у підозрюваного не відчувалося ні тіні розкаяння, ні бажання вибачитися перед сестрою, котра і прала йому, й фактично годувала. Адже син і невістка Ніни Олексіївни, які брали участь в судовому розгляді в якості свідків, підтвердили, що Володимир безпричинно ображав їхню матір, хоча вона приносила з магазину продукти, прибирала в домі. «Сварки підсудний влаштовував через зловживання спиртним», - ось їхнє резюме.
     Вирок було оголошено в останні дні травня. Хоча на початку судового засідання Володимир Олексійович повністю визнав свою провину, дисонансом прозвучали слова його жертви: «До цього часу брат не попросив вибачення і продовжує мені погрожувати». Ось така вона, підписка про невиїзд… Думається, із зони «діставати» сестру Володимиру буде проблематичніше, бо 5 років позбавлення волі – немалий строк.
     Валентина АНДРІЄНКО.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 4 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік