Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.11.2012 ДОКУМЕНТИ НА ЗЕМЛЮ

У Держземагентстві України за станом на 1.10.2012р. перевиконання плану наповнення бюджету від надання адміністративних платних послуг становить 91% (надійшло 356,3 мільйона гривень при запланованих 186,4млн). Це у подальшому в рамках соціальних ініціатив уряду дасть можливість органам земельних ресурсів надавати на безоплатній основі адміністративні послуги. Також за сприятливої фінансової ситуації передбачається збільшити кількість державних реєстраторів, покращити умови оплати їх праці, що неодмінно позначиться на якості обслуговування громадян.
     Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1.08.2011р. №835 (зі змінами) визначається Перелік адміністративних послуг, які надаються Держземагентством та його територіальними органами на безоплатній основі: видача витягів із Поземельної книги; держреєстрація земельної ділянки; держреєстрація державного акта на право власності на земельну ділянку, державного акта на право постійного користування земельною ділянкою; держреєст- рація права власності на земельну ділянку в разі її володіння на підставі цивільно-правового договору про відчу- ження або свідоцтва про право на спадщину; держреєстрація договору оренди (суборенди) земельної ділянки (її частини) та відповідних змін до нього, договору про розірвання договору оренди (суборенди) земельної ділянки; держреєстрація обмежень у використанні земельної ділянки, земельного сервітуту, емфітевзису і суперфіції, їх зміни; перевірка файла обміну даними про результати робот із землеустрою в електрон- ному вигляді (обмінного файла).
     Верховна Рада України, ухваливши на початку жовтня цього року ряд законодавчих актів щодо регулювання земельних відносин, зробила черговий значний крок на шляху завершення земельної реформи, яка беззаперечно є ядром економічних перетворень, а залучення земельного ресурсу в економічний обіг стає головною ланкою економічного розвитку країни.
     Наведення належного порядку в законодавчому полі та вчасне прийняття відповідних нормативно-правових документів, як показує практика, дозволяє значно покращити показники у роботі. В небуття іде саме поняття – «заборгованість із видачі державних актів на землю». У подоланні цього ганебного явища, коли громадяни роками не могли отримати правовстановлюючі документи на землю, органи земельних ресурсів України зробили ставку на технічний прогрес, автоматичні системи, що дозволило до мінімуму звести черги в територіальних органах земельних ресурсів та суттєво зменшити прояви корупції в земельній сфері. Показники щодо видачі державних актів на землю можна побачити на таблиці:
     Д. БЕРЕЖНИЙ,
     заступник начальника управління Держкомзему в Славутському районі.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік