Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.11.2012 ЯК ОТРИМАТИ ДОТАЦІЮ НА ТЕЛЯТ?

- Чи встигну я отримати дотацію за вирощену худобу?
     - Встигнуть усі, хто належним чином оформив документи. Дія цієї державної програми не обмежена жодними термінами. Дотація нараховується щомісяця. Отже, якщо ви досі не встигли подати документи, то це можна зробити ще до 1 грудня.
     - До кого слід звертатись?
     - Перші два кроки - реєстрація тварини у господарській книзі, яка ведеться в сільраді, та реєстрація в центрі ідентифікації тварин. Якщо сільською радою господарська книга не ведеться, то на підставі акта про обстеження вашого господарства сільська рада видасть вам довідку, яка підтвердить наявність молодняку. Що саме зробити в першу чергу - не має значення. Зазвичай це відбувається паралельно.
     - Господар повинен сам прийти до сільради, щоб зробити запис у господарській книзі, чи є якісь планові обходи?
     - Якщо у сільській раді ведеться господарська книга, то є і людина, яка відповідає за її ведення. Запис про наявність молодняку може бути здійснений у додатковій відомості господарської книги, якщо власник худоби зробив про це усну чи письмову заяву. Якщо ж у сільській раді книга не ведеться, то видається довідка. Для цього тут створено спеціальну комісію.
     - Скільки часу потрібно для оформлення паспорта тварин?
     - Треба звернутися до ра-йонного центру ідентифікації тварин або дільничного ветлікаря, де вам видадуть для заповнення реєстраційну картку. Картка має відривний талон. За ним у відділенні банку сплачується тариф, а копія про сплату подається у центр ідентифікації. Тепер можна чекати на паспорт і ветеринарну картку до нього, які, за законом, мають бути видані впродовж 14-ти днів. Але сьогодні фахівці роблять усе необхідне, щоб цей термін скоротити.
     - Яким чином людина отримає належні їй гроші?
     - Гроші зараховуються на банківський рахунок. Якщо такого немає, то його треба відкрити у відділенні Ощадбанку. На це знадобиться кілька годин. Якщо рахунок є, то достатньо зробити ксерокопію договору з банком про відкриття рахунку. Хочете для зарахування грошей використати картку, на яку отримуєте пенсію? Тоді з'ясуйте, чи вона є багатоцільовою, а не лише для перерахування пенсій і субсидій.
     - Які документи слід подати до сільради для оформлення дотації?
     - З урахуванням того, що у господарській книзі вже зроблено запис про наявність теляти (чи отримано довідку), до сільради слід подати: ксерокопії паспорта великої рогатої худоби та ветеринарної картки до нього (або, згідно з новим зразком паспорта, копію паспорта та його зворотної сторони - ветеринарної картки); ксерокопію договору з банком про відкриття рахунку чи довідку про його відкриття; ксерокопії свого громадянського паспорта та ідентифікаційного номера.
     - Скільки часу доведеться чекати на дотацію, якщо всі документи здані?
     - Сільрадою збираються документи до першого числа кожного місяця. Приміром, один господар подав заявку 5 листопада, а його сусід - 25 листопада. Першому доведеться чекати трохи довше, бо заявки збираються за весь листопад до 1 грудня. Вся процедура передачі даних (район - область - Київ) триває приблизно днів 15-25. Тобто, обидва селянини отримають гроші на свої рахунки приблизно наприкінці грудня. Якщо порахувати весь час від народження теляти до отримання грошей, це може тривати від двох тижнів до півтора місяця.
     - Чи можна отримати дотацію в ситуації, коли худоба зареєстрована на одну особу, а власником господарства є інша?
     - Можна. Як правило, власник худоби, зафіксований в паспорті тварини, є одним із членів господарства (про це свідчить запис у господарській книзі). І цього досить, аби отримати державну компенсацію.
     Підготувала В. ГОРИНЬЧУК.
     
     НАГАДУЄМО. Державна дотація, яка надається фізичним особам за утримання однієї голови молодняку, становить 250грн, якщо теляті 3-6 місяців; 500грн - 6-9 місяців; 750грн - 9-12 місяців; 1000грн -12-15 місяців. Інакше кажучи, у власника худоби є можливість отримати по 250 гривень за кожні три місяці збереження молодняку ВРХ до досягнення ним п'ятнадцятимісячного віку.
     


  коментарі: 2

анонім : я оформила документи ще до 1 грудня 2012 року,а гроші так і не получила.чи варто ще чекати на них?  (написано 22.02.2013 в 10:45 з адреси:  244-9-93-178.pool.ukrtel.net)
Дід : Запий водою. І наготуй ще пару відер, бо запивати прийдеться все обіцяне цією бандитською владою.  (написано 22.02.2013 в 10:50 з адреси:  66-159-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 9 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік