Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.11.2012 ЗА СВЯТКОВИМ ДНЕМ ПРИЙДУТЬ ДОБРІ ПЕРЕМІНИ

Аграрії Славутчини ще на початку листопада повністю завершили збирання ранніх зернових культур. Усіма категоріями господарств зібрано врожай ранніх зернових і зернобобових культур з площі 22837 гектарів. Валовий збір їх склав 85451 тонну. Отож, маємо непогану середню урожайність – 37,4 центнера з гектара. Зокрема, озимої пшениці намолочено 48650 тонн (при урожайності 41цнт/га); жита маємо 3261 тонну (31,4цнт/га); озимого ячменю - 4350 тонн (33цнт/га); ярого ячменю - 12471 тонну (33цнт/га); вівса зібрано 7700 тонн, а урожайність цієї культури склала 35,2цнт/га; ярої пшениці зібрали 7500 тонн при урожайності 39,3цнт/га; гороху - 549 тонн (по 28,9цнт/га). Як бачимо, нива щедро віддячила нашим хліборобам за сумлінну працю і турботу. Особливою старанністю відзначилися вони цьогоріч у Головлях, Улашанівці, Клепачах, Піддубцях, Манятині та інших селах.
     Безперечно, повністю завершено й збирання на полях Славутчини таких пізніх зернових культур як гречка, котрої намолочено 1240 тонн з 1158 гектарів, ріпак, у т.ч. озимий, якого зібрано 7334 тонни з площі 3454га. В ці дні комбайнери нашого рідного краю домолочують останні гони на полях із кукурудзою, соєю, соняшником.
     Також усіма категоріями господарств практично завершується сівба озимих культур. Оскільки озимий хліб – основний, сільгоспвиробники району приділили значну увагу дотриманню рекомендованих технологій, зокрема, що стосується якості підготовки грунту та оптимальних строків засіву майбутнього врожаю озимини. Так, на даний час озиму пшеницю посіяно на площі 12254 гектари (100,6% до запланованого); озиме жито – на 818 гектарах (101,5% до запланованого); озимий ріпак – на 5202 гектарах, що становить до прогнозу 117,2%. Всього разом озимими зерновими засіяно понад 15 тисяч гектарів полів району.
     Нині господарства Славутчини ведуть догляд за озиминою – посіви обробляються хімічними препаратами проти шкідників та хвороб рослин, вносяться гербіциди для знищення бур’янів, здійснюються заходи боротьби з мишовидними гризунами.
     Звичайно, головне завдання господарників полягає у повному завершенні збирання урожаю пізніх культур, проведенні зяблевого обробітку грунту, в т.ч. внесені в нього мінеральних добрив, підготовці якісного насіння ярих зернових культур. Для проведення цих невідкладних сільгоспробіт агроформування району забезпечені 440 тоннами дизельного пального, 76 тоннами бензину, 2750 тоннами мінеральних добрив.
     Хотів би запевнити всіх жителів нашого району, що хлібороби Славутчини робили і зроблять все можливе, аби на їхніх столах був запашний хліб. Адже уже визначено перелік суб’єктів хлібопечення та господарювання на ринку зерна для укладання між ними та сільгосптоваровиробниками угод на закупівлю продовольчого зерна з метою задоволення регіональних потреб в обсязі 8500 тонн, у т.ч. для Славутського району – 2600 тонн, м.Славута – 2900 тонн, м.Нетішин – 3000 тонн. При цьому, на сьогодні фактично зерна вже закуплено 10623 тонни, що становить 125% від потреби. Отже, будемо із хлібом нового врожаю!
     Насамкінець хотів би привітати всіх трудівників полів і ферм Славутчини з традиційним довгожданим святом селянської праці. Де б не трудилися вони – у фермерських господарствах чи кооперативах, на підприємствах агропроми- слового комплексу чи у власних підсобних обійстях, День працівників сільського господарства – то їхній день слави та шани, їхня радість і гордість, їхня одвічна лю- бов до землі і свята місія. Нехай Бог дарує всім здоров’я і людські радощі, підтримує серце кожного світлими надіями і добрими перемінами”.
     Записав О. ЦИМБАЛЮК.
     
     Наближається День працівників сільського господарства - той світлий день, коли люди нелегкої праці на землі і фермах складають вінець своїх здобутків на вівтар держави і рідного села. Воно знову пахне хлібом, а отже живе і радіє, квітує і засівається майбутніми врожаями…
     Як же потрудилися славутчани цьогоріч? Про це ми попросили розповісти напередодні Дня працівників сільського господарства начальника управління агропромислового розвитку району Анатолія Петровича КОРСУНА


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік