Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.11.2012 І ЗНОВУ ВІДКРИЛА ДВЕРІ ШКОЛА...

12 листопада ознаменувалося радістю для мешканців села Старий Кривин. Нарешті діти знову отримали можливість сісти за парти у стінах своєї рідної школи! Нагадаємо, що, починаючи з 1 серпня поточного року, в приміщенні школи проводилися ремонтні роботи з реконструкції даху. Потреба в цьому виникла на початку літа несподівано для всіх, коли перекриття із дерев'яних крокв та шиферу не витримало примх природи і почало руйнуватися на очах у всіх. Районним керівництвом було прийняте однозначне рішення - школу потрібно рятувати і ремонтувати. Зрозуміло, що розпочати навчання 1 вересня було вже неможливо. Отож, для усіх 110 учнів, учителів та дошкільнят навчально-виховний процес був тимчасово організований на базі Крупецького навчально-виховного комплексу.
     Мало хто вірив, що ремонт дуже швидко буде завершено, адже у наш складний час неодноразово трапляються випадки призупинення будівництва на невизначений термін. Тим паче, що коштів у районному бюджеті на такі витрати не було передбачено. Найбільше переймалися результатами будівництва батьки, адже вважали, що їх дітям доведеться тепер довго їздити щодня на навчання в Крупець. Свої страхи і побоювання вони неодноразово висловлювали районній владі, причому, іноді в не зовсім коректній формі. На що представники районної державної адміністрації та районної ради терпляче переконували людей і обіцяли швидко довести до завершення розпочату справу, демонструючи, що доля Старокривинської школи їм не байдужа.
     Та як би там не було, всім вистачило терпіння дочекатися завершення ремонту навчального закладу. На сьогоднішній день діти зайшли в оновлену школу, де є сучасний теплий дах, майже повністю відремонтований другий поверх. Школа омолодилася, засяяла по-новому і має тепер можливість радо зустрічати щодня школярів, вихованців дошкільного навчального закладу та усіх бажаючих.
     Відкриваючи нову еру в житті Старокривинської школи та радіючи позитивним змінам, молодий директор навчально-виховного комплексу Тетяна Ростиславівна Сімчук (див.фото на першій стор.), яка з 2005 року працювала тут вчителем географії, із 2010 була заступником директора, а з березня нинішнього року виконувала обов’язки керівника закладу (з 1 вересня її офіційно призначено директором цього навчально-виховного комплексу), від імені всього колективу Старокривинського нвк висловила щиру вдячність за допомогу і підтримку в екстреній ситуації голові районної державної адміністрації О.А.Несену, голові районної ради Л.А.Радзивілюку, начальнику відділу освіти Ж.О.Зубовій, голові Старокривинської сільської ради В.А.Малинюку, депутатам сільської ради, приватним підприємцям А.Гордєєву і А.Колеснику, директору Крупецького нвк Т.М.Бережній, батьківському колективу цієї школи, які у важкий час прийшли на допомогу старокривинським дітям, педагогам і батькам, доклали всіх зусиль, щоб навчально-виховний комплекс села, який має гарні успіхи і традиції, продовжив свій освітянський літопис.
     Петро ШЕЛЕПАЛО.
       коментарі: 2

читач : Чомусь за Буряка забули, не подякували.  (написано 16.11.2012 в 08:33 з адреси:  178-31-124-91.pool.ukrtel.net)
доброта : А що Буряк зробив ?
      Хто дійсно був задіяний тому й подякували.Молодці гарна школа.А люди повинні робити добро і не чекати подяки ,тим більше для дітей... 
(написано 28.05.2013 в 08:35 з адреси:  5-1-3-50-dynamic.retail.datagroup.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік