Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.11.2012 МОВО МОЯ КАЛИНОВА...

«Рідна мова дорога людині, як саме життя», - говорить народна мудрість. Ми з вами живемо в Україні, любимо свою землю, свій рідний край, ми - українці з багатющими народними традиціями, мальовничою природою, славною історією, багатою мелодійною мовою.
     Адже без мови не можуть існувати народ та його культура. Із сивої глибини століть вона бере початок. Тернистий і важкий шлях пройшла наша мова. Основоположником сучасної української мови став наш великий Кобзар - Т.Г. Шевченко. Мову простого українського народу передав нам у спадок Г.С.Сковорода, вдосконалив її І.П.Котляревський. Великий Кобзар наказував нам, щоб ми любили, знали і вивчали її. Наш народ повинен зберегти силу Кобзаревого слова! Бо мова - це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це жива схованка людського духу, його багата скарбниця, яка містить і давнє життя, і сподівання, і роздуми, і досвід, і почування народу.
     Замисліться лише над тим, що які б не були страшні сторінки нашої історії, наша рідна мова вижила і сьогодні розвивається. Це й не дивно. Адже українська мова є однією з наймилозвучніших мов у світі!. На планеті маємо три мови, що вважаються найкращими для співу - італійську, українську та грузинську. Не випадково саме в цих народів багато пісень і славних співаків. Практично кожен українець від народження гарно співає. Адже пісня - це найдобріша, найвиразніша мова. Недарма в Україні кажуть: «З піснею дружити - в навчанні та роботі не тужити».
     А скільки ми маємо чудових, талановитих письменників, поетів, що писали рідною мовою, яких подарувала нам ненька-Україна!
     Так, для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця українська. Тож давайте разом вивчати, оберігати та примножувати українську мову - і нехай нашому роду ніколи не буде переводу.
     Лідія КАЛЕНЮК,
     вчитель 4 класу НВО №2.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 5 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 7 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік