Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.11.2012 ЗАДЛЯ ОХОРОНИ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА

Користуючись нагодою перебування на Славутчині начальника управління із охорони здоров’я облдерж- адміністрації Наталії Свестун, ми попросили її, як мовиться, із перших вуст розповісти про важливу подію, що планується в обласному центрі. Почувши наше запитання, ось про що читачів «ТП» ексклюзивно поінформувала Наталія Володимирівна:
     - 25 грудня у Хмельницькому на базі та в структурі обласної лікарні відбудеться відкриття обласного перинатального центру. Станеться ця радісна і важлива подія в рамках втілення у житття національного проекту «Нова якість – охорона материнства і дитинства», патронат над яким взяв Президент України В.Ф.Янукович. На сьогодні проект уже діє в багатьох регіонах країни, а перинатальні центри планується відкрити в кожній області.
     Це справді дуже важлива (загальнодержавна!) справа, якою гарантується безпека народження і виходження (на другому етапі) немовлят. Достатньо сказати, що із Державного бюджету виділено 6млн 400 тисяч гривень на ремонт та реконструкцію приміщення лікарні під перинатальний центр й майже вдвічі більше – 12 мільйонів гривень – на закупівлю новітнього обладнання, що є вкрай необхідним. Адже саме це дасть змогу надавати найпершу допомогу новонародженим.
     Підготувала В. АНДРІЄНКО.  коментарі: 3

вік : а чого всі службовці від охорони здоров,я та пенсійного фонду такі товсті.хто скаже.  (написано 16.11.2012 в 05:48 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
кулемет вику : ось ы перший пацыент .сам собы пише  (написано 16.11.2012 в 21:44 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік