Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.11.2012 СКЛАДНА ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ

Організатором його виступила спеціально створена з цією метою обласна рада, а головувала на засіданні начальник управління із охорони здоров’я облдержадміністрації Наталія Свестун (див.фото в центрі). До предметної розмови були запрошені і в Славуту з усієї Хмельниччини прибули заступники голів районних державних адміністрацій та міських голів, головні лікарі районних лікарень, начальники відділів та управлінь освіти і науки, фтизіатри, інфекціоністи, наркологи. Місцем проведення засідання стала центральна районна бібліотека.
     - Однією із найактуальніших проблем в охороні здоров’я останнього десятиріччя є ВІЛ-асоційований туберкульоз, що поширюється через одночасну епідемію двох соціально небезпечних інфекцій (туберкульозу та СНІДу), - зазначила у вступному слові Наталія Свестун. Говорячи про цьогорічний стан надання медичної допомоги хворим на ко-інфекцію ВІЛ/СНІД/ туберкульоз на Хмельниччині і презентуючи питання до розгляду, вона надала слово Сергію Васильченку (на верхньому фото зліва), головному лікареві обласного протитуберкульозного диспансеру. Сергій Петрович констатував сумну статистику: лише 20-30 пацієнтів із загального числа виліковуються повністю. На жаль, багато з них помирають, незважаючи на усі превентивні заходи. Реальність така, що коінфекція з кожним роком розширює свої володіння на території області: до Шепетівки та Славутчини, які були піонерами, нині приєдналися Городоцький, Ярмолинецький та Новоушицький райони. Високим рівнем захворюваності позначилися Віньківеччина (7,6) та Полонщина (4,5 особи на 100 тисяч населення). А от найвагоміше вплинуло на формування загального обласного показника місто Хмельницький, де виявлено 27 осіб (або 54%) від усіх взятих на облік…
     Які ж реальні кроки робляться, аби покращити ситуацію? В обласний тубдиспансер, що є базовим для таких хворих, призна- чений лікар-хірург. На активний туберкульоз проатестовано 1150 осіб. Найбільше ж заважають подоланню цієї тяжкої недуги пізня діагностика, атиповий перебіг хвороби та небажання хворих доліковуватися.
     До розгляду другого питання («Про роботу громадських та благодійних організацій у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу і туберкульозу») активно долучилась Олена Максимчук, керівник соціально-профілактичного напрямку Славутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. Вона доповнила фактами і прикладами за місцевими реаліями інформацію Олени Данильчук, заступника голови Хмельницького обласного відділення Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. З особливим болем Олена Миколаївна говорила про право на життя, підтримку та самореалізацію, втілення у життя програми «Рівний – рівному», адже сама, як і голова відділення Всеукраїнської мережі С.Стрілецька, є ВІЛ-інфікованою.
     В ході виїзного засідання обласної ради йшлося й про впровадження превентивних програм у роботу навчальних закладів. Напрацюваннями в цьому питанні зокрема поділилася завідувач методкабінетом відділу освіти Славутської РДА Алла Поліщук. Вона інформувала про взаємодію навчальних закладів району з усіма соціальними суб’єктами, дотичними до виховання дітей та учнівської молоді, посилення координації спільних зусиль, локалізацію негативних впливів чинників соціального середовища на особистість. Превентивна виховна система при цьому найперше спрямовується на виховання школяра як суб’єкта власного життя та успіху, оволодіння життєвою компетентністю. Прогностика та профілактика – ось основні у цьому плані напрямки діяльності відділу освіти, райметодкабінету і навчальних закладів у розв’язанні цієї скла- дної проблеми сьогодення.
     На виїзному засіданні побувала
      Валентина ЗАВАДСЬКА.
     Фото авторки.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік