Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.11.2012 КОГО НАВИБИРАЛИ: КОРОТКО ПРО МАЖОРИТАРНИКІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКІ ПОТРАПИЛИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Виборчий округ №187 – Лукашук Олег Григорович. Узгоджений єдиний кандидат від об’єднаної опозиції Олег Лукашук з результатом у 40,34% переконливо переміг пивного магната, самовисуванця Олександра Слободяна (28,26%). У своїй передвиборній кампанії Олег Григорович особливого креативу не проявив, та й, на відміну від суперника, виборців особливо не задобрював. Воно й не дивно – електорат опозиційний, владу не любить, заїжджих також. Як результат – народний депутат 4,5 та 6 скликань Олег Лукашук знову у парламенті. А от, чи піде таке обрання на користь тому ж електорату – час покаже.
     Виборчий округ №188 – Лабазюк Сергій Петрович. Запекла боротьба двох самовисуванців: Віктора Коліщака та Сергія Лабазюка завершилась не надто переконливою перемогою у 469 голосів останнього. Кампанія взаємних звинувачень, стресових ситуацій, нереалізованих амбіцій , «терористичних» акцій , зрештою нещаслива історія виборів закінчилась для Віктора Коліщака черговим програшем. Непрості стосунки Віктора Михайловича з губернатором Василем Ядухою, який, за чутками, сприяв Сергію Лабазюку, зобов’язували його виборчий штаб шукати непростих рішень. Не сталося – очевидно Віктору Коліщаку слід було добирати більш професійні кадри для реалізації передвиборної програми. Сергій Лабазюк поповнить когорту молодих депутатів ВР, та з огляду на минуле: член Народної партії, член депутатської групи Хмельницької обласної ради “Будуємо Хмельниччину разом”, позбудеться статусу самовисуванця й увіллється в ряди провладної більшості.
     Виборчий округ №189 – Сабій Ігор Михайлович. Відвойована перемога об’єднаної опозиції у партії влади. Багаторічна політична активність на теренах області партії «Свобода», несприйняття більшістю населення провладної партії дали очікуваний результат – «політичний пенсіонер» Віталій Олуйко поступився новому політику. Ігор Сабій поповнить у парламенті ряди опозиційних політиків.
     Виборчий округ №190 – Буряк Сергій Васильович. Кошти знову принесли відомому банкіру перемогу. З огляду на близькість до влади, де буде у парламенті самовисуванець Сергій Буряк та чиї інтереси захищатиме в першу чергу – питання риторичне.
     Виборчий округ №191 – Бондар Віктор Васильович. «Зальотний» самовисуванець впевнено переміг голову обласної ради, кандидата від Партії регіонів. Очевидно не обійшлось без домовленостей: хтось проходить у парламент, а хтось забезпечує відсоток провладній партії. Виграє, без сумніву, Василь Ядуха – деякі центральні ЗМІ уже зарахували Віктора Бондаря до провладної більшості, а Микола Дерикот дав хороший партійний результат по округу – 20.67%.
     Виборчий округ №192 – Герега Олександр Володимирович. На відмінну від Києва, де банально підкупити виборця уже не можливо, виборці Хмельниччини продемонстрували чудеса – 58.04% за Олександра Герегу, не давши жодному з його суперників ані найменшого шансу. Про благодійність Олександра Володимировича на благо рідного округу уже сьогодні складають легенди. З огляду на проблеми з бізнесом та ряд інших чинників місце Олександра Гереги у парламенті серед провладної більшості.
     Виборчий округ №193 – Мельниченко Володимир Володимирович. Самовисуванець, член партії регіонів переміг кандидата від об’єднаної опозиції. Воно й не дивно, маючи таких лобістів. Нещодавно в одній з телепередач Інна Богословська заявила, що вона з Володимиром Мельниченком, який переміг на парламентських виборах по одному з округів на Хмельниччині, не розписувалась у РАГСі. “У нас громадський шлюб. У мене тільки перший шлюб був зареєстрований у РАГСі”, – зауважила депутатка Партії регіонів.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 11

Регионал : Да-уж, ну и выборцы у нас. Навыбирали то "лучших из лучших" и тягнийоббика Сабия в предачу. Хорошо,что не прошел, а то бы одним тягнийоббиком больше было.  (написано 13.11.2012 в 12:36 з адреси:  171-110-124-91.pool.ukrtel.net)
рибак : О! Хоч один ригаАНАЛ зявився. А то все тільки опозиціонери тюльку травлять.  (написано 13.11.2012 в 14:13 з адреси:  37.229.113.210)
Volya : Якби СВБ боровся б так як Сабій в себе на окрузі - а він міг це робити але чомусь............ не захотів то ми з вами сьогодні мали б свого народного депутата- як нетішинці рівняни кияни -та інші - а так - маємо на найближчі 5 років данєцкого банкіра - якого тут - наступні 5 років ніхто бачити не буде - ну до наступних виборів- я вже не кажу проте що він за цей час буде лобіювати наші з вами - славутські інтереси в верховній раді- дуже сумно.   (написано 13.11.2012 в 16:05 з адреси:  5-70-132-95.pool.ukrtel.net)
рибак : Воля,СВБ боровся гідно.почитай газети скільки він тільки зустрічей провів.Але гроші є гроші. Читав в газеті АіФ що на нашому окрузі Буряк витратив найбільше грошей з усіх кандидатів. так що не роби поспішних висновків.   (написано 13.11.2012 в 16:51 з адреси:  37.229.113.210)
злий  : Щось мені підказує, що в цього матеріалу є справжній автор. Чи Вас пане Ігоре Піголю не вчили, що плагіатом займатися не гарно?  (написано 13.11.2012 в 17:06 з адреси:  153-189-132-95.pool.ukrtel.net)
Колега : Нічого поганого в тому що людина на своїй сторінці на цьому сайті розмістила цікаву інформацію я не бачу. Він же не написав що це його стаття. І.Піголю ще дякувати треба що він знаходить таку інформацію і доводить до нас. І Василь Богданович не чомусь не захотів стати депутатом, а йому не дали ним стати в чесній боротьбі. Бо вибори були нечесні. Чи ви всі не бачили як підкупляв виборців С.Буряк?  (написано 13.11.2012 в 18:14 з адреси:  169-91-132-95.pool.ukrtel.net)
 : . "Чи ви всі не бачили як підкупляв виборців С.Буряк? "
     А де судові позиви?Чи в команді адмірала немає юристів?  
(написано 13.11.2012 в 19:39 з адреси:  208-224-132-95.pool.ukrtel.net)
Ren : Какие позовы? Вы, что, забыли какие у нас суды?  (написано 14.11.2012 в 07:47 з адреси:  37.229.113.210)
злий  : "Какие позовы? Вы, что, забыли какие у нас суды?"
     А якщо так: Какие ВЫБОРЫ? Вы, что, забыли кто у нас СЧИТАЕТ?
     Для чого було тоді йти на вібори? 
(написано 14.11.2012 в 07:54 з адреси:  151-144-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік