Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.11.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: ПОСТВИБОРЧІ НОТАТКИ

МАЄМО ТЕ, ЩО МАЄМО
     
     Так, цьогорічні вибори були брудними і супроводжувались масовими порушеннями виборчого законодавства. Так, незважаючи на це, більшість українців проголосувала проти режиму Януковича. Проте, вперше в історії української незалежності, парламентську виборчу кампанію виграла партія влади (187 мандатів).
     Додаймо до цього числа потойбічні конвульсії «вічно молодих» комуністів (32 мандата), а також результат «незалежних» мажоритарників (51 мандат), і побачимо вкрай несприятливі стартові можливості для опозиції перед надважливими виборами президента України. Іншими словами - вкотре маємо те, що маємо: вся парламентська опозиція разом узята знову залишилася в ролі статистів «законотворчої діяльності» нинішнього режиму.
     А все могло бути з точністю до навпаки. Нагадаю, що ще на початку серпня, Об’єднання опозиція в соціологічних дослідженнях випереджала Партію регіонів. Проте, хронічна неспроможність опозиційних лідерів домовлятися вчасно, а не лише «перед розстрілом», відбилася на їхньому спільному рейтингу. Як наслідок – доволі низький результат (102 парламентських місця).
     Справедливості ради зазначу, що не все залежало від лідерів ОО. З прицілом на ту ж-таки президентську кампанію, відвертого фальстарту припустився «Удар» Віталія Кличка. Намагаючись вести самостійну гру, ця партія потерпіла тактичну поразку, отримавши замість запланованих 70 – 40 парламентських місць.
     Єдиною опозиційною партією, яка набрала значно більше голосів ніж планувала, а відтак здобула справжню психологічну перемогу, є ВО «Свобода» (37 місць). За великим рахунком її результат - закономірний: рано чи пізно, живий національний організм повинен був відреагувати на всі штучні подразники. Втім, чи буде ця реакція довготривалою та чи переросте вона у щось більше ніж націозахисний рефлекс - покаже час.
     
     НАШІ РУКИ НЕ ЗДРИГНУТЬСЯ...
     
     З приходом у Верховну Раду України ВО «Свобода», в середовищі вітчизняного політичного класу зчинився справжній галас: мовляв, як таке можливо, щоб у вищому законодавчому органі європейської країни, поруч із демократами, сиділи націоналісти? І що це за народ такий, який приводить до влади різного роду радикалів?!
     Першим, як і годиться демократу - ленінцю, праведним гнівом розразився Петро Симоненко: «Для України сьогодні буде трагедією прихід у парламент соціал-націоналістичної партії «Свобода», яка явно уособлює інтереси націоналістичних радикальних кіл з усіма наслідками». За ним, з власними демократичними асоціаціями, не забарилася Ірина Богословська: «Свобода» намагається застосувати ті методи, які використовували фашистські хлопці на початку приходу Гітлера до влади…» Підтримав колег по демократії Нестор Шуфрич: "Про те, що вони (Виборці. Автор) помилилися, вони, найімовірніше, зрозуміють пізніше…" І так далі, і ще буде…
     Не поділяючи ксенофобську риторику окремих лідерів Свободи, особисто я, та багато моїх друзів і просто знайомих, свідомо підтримали на виборах саме цю політичну силу. Чому? Бо, навіть воляче українське терпіння має свої межі!
     І чого, власне, очікували від нас усі ці - Симоненкі, Богословські та Шуфричі? Хто-хто, а вони то повинні знати, що за все в українській політиці доводиться платити. За брутальну українофобію, між іншим, теж. Коли міністр освіти і науки України Табачник назвав мільйони своїх співвітчизників «бидлом, яке щойно навчилося мити руки», з боку «полум’яних антифашистів» я не чув жодного протесту. Коли президент Янукович скасував наш День свободи і позбавив геройських звань провідників національно-визвольного руху, шановне панство лише зрадливо потерло руки. А вже як раділо воно, коли «команда професіоналів» віддала частину української території Росії та підірвала державний статус української мови!..
     Якщо тотальний наступ «русского мира» на все українське не припиниться, якщо ця влада кардинально не змінить свою внутрішню та зовнішню політику на користь українського народу, - націоналістів в цій країні значно побільшає. І вже через якихось п’ять років цей «демократичний» парламент може стати вже зовсім не демократичним. І наші руки таки не здригнуться…
     
     НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ БЕЗ ЗМІН
     
     Перебіг виборчої кампанії в нашому місті нічого нового не показав. Осередки політичних партій провладної орієнтації провели її «на автопілоті», за принципом: «є гроші-стоять намети». Опозиціонери – «сором’язливо-уособлено» - тобто, кожен сам пособі. Втім, добре вже те, що серед останніх, цього разу, обійшлося без взаємного поборення. Бо від поборення до взаємного знищення – один крок.
     Міські громадські організації, в свої переважній більшості, зайняли звичну для себе «страусину позу», і, в кінцевому рахунку, відверто самоусунулись від демонстрації позиції громадянської. Хоча, як на мене, в ці доленосні для країни дні, саме вони повинні були формувати «порядок денний» виборчої кампанії на місцях, заклавши під неї відповідну громадську думку. Як відомо, саме вона є базою думки політичної, а не навпаки.
     В контексті сказаного, можна по різному ставитись до ХОГО «Чорнобиль-Єдність» і особисто до голови цієї організації Віктора Калашнікова, але факт залишається фактом: окрім ветеранів – чорнобильців, жодна громадська організація Славутчини офіційно не висловилась щодо підтримки тієї чи іншої політичної сили, або ж того чи іншого кандидата-мажоритарника.
     А пора б уже, на 21-му році незалежності, навчитися брати бодай частину спільної відповідальність на себе. Виправдання на зразок: «ми – поза політикою», або: «нас ніхто про це не просив» - не витримують ніякої критики. Бо, хіба ж потрібно просити свідомих громадян встати на захист демократичних цінностей в цій країні та відстояти її подальшу долю?!
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 72

Анатолій Казіміров : "...жодна громадська організація Славутчини офіційно не висловилась щодо підтримки тієї чи іншої політичної сили, або ж того чи іншого кандидата-мажоритарника..."
     
     А яка політична сила чи який кондидат виявили ЩИРЕ бажання заручитися підтримкою громадських організацій? Що вони зробили, щоб донести до ГО свою програму, свою роль в майбутній Раді і т.д.? 
(написано 09.11.2012 в 16:44 з адреси:  114-109-132-95.pool.ukrtel.net)
С.А. : Согласен, Игорь-про…ли мы эти выборы. Я голосовал за оо Батькивщина, ты за Свободу, кто-то за Удар, а в результате ничего не получилось. Если мы еще и 15 год про..ем - грош нам всем цена. Но до 15 года еще дожить нужно. Может на Яныка венок раньше упадет?:)) По поводу нашей грешной пассивности - тоже все верно. Анатолий, не кипятитесь. Никто нас, граждан своей страны, не должен ни о чем просить и ничего нам доносить и носить. Мы сами должны стать активнее и научиться диктовать власти свои условия. Тут Игорь попал в точку. Чернобыльцам – респект!  (написано 09.11.2012 в 16:59 з адреси:  92-241-124-91.pool.ukrtel.net)
Ультрас : Ігоре, з усім згідний. Якщо ця вся потолоч буде знущатися з нас на нашій Богом даній землі, вона може не дожити до виборів. Тільки не має у нас справжніх громадських організацій, ось в чому фокус. Тільки Свобода! Слава Україні!!!  (написано 09.11.2012 в 19:28 з адреси:  250-136-201-46.pool.ukrtel.net)
Точка Опори : Колись Піголь висловив доволі слушний аргумент, що на кожну Вітренко повинен бути свій Тягнибок. Це ж саме стосується Симоненка, Чечетова та іже з ними. Доки в українській незалежній державі правитимуть бал російськозалежні, якщо можна так висловитись? Мені не йде з пам'яті виступ у Гурбах одного колишнього воїна УПА, багаторічного політв'язня радянських таборів смерті, який з гіркртою в голосі сказав, що хіба за таку державу ми воювали? Хіба за таку Україну тут полягли мої побратими, яким на той час ледве виповнилося сімнадцять літ?
     Мене перед виборами багато знайомих запитували за кого голосувати, чому не чути лідерів місцевих громадських організацій? Яка їхня позиція? Відчувався своєрідний вакуум зваженої проукраїнської позиції, який заполонив оголтілий натиск грошового мішка Буряка та провладної партії українофобів. Будучи спостерігачем від "Опори" з гіркотою бачив, як деякі немічні люди в напівмаразматичному стані голосували на дому за... комуністів і (дослівно) "... за тих, як його? А! Ригонів і Бурака! Бо так сказали". 
(написано 09.11.2012 в 20:00 з адреси:  72-108-124-91.pool.ukrtel.net)
Че : Ігоре Даниловичу ,ви дарма зачепили ГО .. Ваш захвалений кандидат всуху продув компанію в цьому напрямку,тепер ви знайшли аргумент(заява неадекватного,та ручного ВІКа),прошу:
     "вік : тягнибоку до си-дора як читачкі до книжки.найшли патріотів.свобода це громадянська війна між сходом і західом.тупа курва"
     "калашников : а мне по барабану все партии так как они все засранцы.иду от той от какой можно получить хоть маленькую выгоду для округа.пора понять наконец что все они лапшисты.но есть бедные потому что слишком жадные а есть те с каких можно перед выборами чтото урвать.да и миклош если обещает то сделает. (написано 10.06.2012 в 19:20 з адреси: 178.213.174.61)"
     " така ддежава це велике корито з назвою украіна.розкрийте очі.і вбс нічим не кращий і не хужий.це продукт так званоі демократіі в лапках. "
      Чи треба продовжувати?
     
     
       
(написано 09.11.2012 в 22:55 з адреси:  234-180-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Cлавутська “Свобода» відзначила День української писемності та мови заявою озвученою на сесії Славутської міської ради Хмельницької області. 9 –го листопада 2012 року відбулася 24 сесія Славутської міської ради 6-го скликання Хмельницької області. Депутат від ВО»Свобода» Костирко Олег – як і завжди провів сесію активно. Було озвучено депутатський запит щодо поганого освітлення вулиць Шевченка Кобзарська Котляревського проїзду Набережної провулку Шевченка. В черговий раз було піднято питання про освітлення вулиці П.Орлика . В ході сесії «свободівець» проголосував «проти» звіту про виконання бюджету міста Славута за 9 місяців 2012 року – мотивуючи позицію «Свободи» тим що Славутська «Свобода» була «проти» прийняття бюджету міста Славути на 2012 рік – який приймався на «швидку руку» і не видержував ніякої критики тому що був приречений на невиконання та був соціально незахищеним. Також Олег Костирко проголосував в черговий раз «проти» - встановлення надбавок за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи за жовтень 2012 року у розмірі 50% - міському голові у В.Б. секретарю міськради Семенюку Б.М. керуючому справами Крутій В.Л. та заступникам міського голови МикульськомуС.В.Калюжнюк Л.Р. Остапчуку В.В. Фурманчук Г.Й. мотивуючи тим що грошей у міському бюджеті «кіт наплакав» . В ході сесії Олег Костирко – як керівник Славутської «Свободи» озвучив з трибуни заяву Славутської міськрайонної організації ВО»Свобода» по захисту української мови з нагоди Дня української писемності та мови що відзначається щорічно 9-го листопада. В озвученій заяві зокрема було зазначено –«Мовна агресія стала яскравим виявом реанімації сталінської політики лінгвоциду за якою безумовно почнеться стан етноциду- витіснення з прадавніх земель та знищення української нації.Нинішній антиукраїнський режим Януковича-Тігіпка_Азарова – Тігіпка – Табачника не залишає альтернатив у виборі моделі спілкування з ним . На брутальну агресію «українофобської влади» українське суспільство повинне відповісти лише згуртованою дією громади і тотальним суспільним бойкотом . Ми - «свободівці» закликаємо українців не розмовляти мовою окупантів в державних установах бойкотувати російськомовні програми радіо та телебачення . Закликаємо депутатів місцевих рад – жодної копійки з місцевих бюджетів не повинно бути виділено на підтримку окупаційної інфраструктури поширення російськомовної продукції та на підтримку окупаційних культурних центрів і російськомовних навчальних закладів. Прес-служба Славутської міськрайонної організації ВО»Свобода».   (написано 09.11.2012 в 23:04 з адреси:  28-69-132-95.pool.ukrtel.net)
Ален Делон : Українці кажуть, що "з віком розум приходить". А в мене таке враження, що славутський "Вік" - Калашніков, такий само тупий, як і Азаров. Грамотно та адекватно писати і говорити по-українські не вміє, зате подобається Піголю та господарю Піголя.  (написано 09.11.2012 в 23:21 з адреси:  hosted-by.ecatel.net)
вік : подивимось на вашу свободу через рік а тоді будете писати хто адекватний а хто ні.так звані патріоти колись зі мною сварилися на виборах президента.а потім почали обсирати юща за якого так палко голосували.дивітся щоб і з вашим лідером того не сталося.а ховатися під різними ніками не актуально і не чесно.чи може ви попривикали ховатися як ваші предки по лісах.я в крайньому разі не ховаюсь.до нового року все буде зрозуміло з вашою політсилою.  (написано 10.11.2012 в 03:28 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік  : оце грамотеі.бойкотувати все російське.до цього може додуматися тільки повний ідіот.відмовтесь також від російськоі продукціі і перестаньте іздити на заробітки до росіі.мені страшно представити що буде коли таких патріотів пустити у владу.а що свобода пропонуе зробити з ветеранами які побудували ім державу.відпрвити на мило.  (написано 10.11.2012 в 03:39 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : хай ваш костирко не працюе на маслоробному.а то допомагае випускати масло яке потім йде до росіі.вже як бойкотувати то треба на повну котушку.  (написано 10.11.2012 в 03:46 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Віку- ви якось вже визначтесь - то ви в оегіонах то на боці СВБ то - недавно в свободу напрошувались - що далі буде  (написано 10.11.2012 в 10:43 з адреси:  28-69-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : я чесно вийшов з партіі регіонів про що публічно заявив.а на відміну від інших завжди підтримував тому що він господарник і для міста потрібен.на данний час не підтримую жодну партію хоча в кожній з них крім негідників-злодюг е розумні і чесні люди.я буду за ту партію яка з цих партій вибере найкращих і буде працювати на користь украінців а не галасувати слава украіні і слава собі коханим.що стосуется свободи то я скоріше повішусь чим туди попрошусь.хватить одного клоуна в міській раді.коли кожен його виступ без всіляких єкономічних обгрунтувань викликае посмішки в депутатів.як в фільмі-баба яга проти.а далі прошу мене не зачіпати тому що отримаете адекватну відповідь.а те що мене порівняли з азаровим то це мені приемно.свободівці вважають що інтелект вимірюется не розумом а вміням говорити украінською.а на мою думку чим більше украінці бідуть знати мов то буде краще.якщо слухати іх то скоро до росіі будуть іхати з перекладечем.живуть не в21сторіччі а в17.в час всесвітньоі мережі політична ізольованність не доречна п.свободівці.як приклад росія коли обявила сирну війну що було.не ма ринку збуту і сіли націки на сраку.90роки вас нічого не навчили а шкода.потрібна тільки політична незалежність.почитайте працю леніна право наций на самоопределение и про неп.до речі ніколи комуністом не був але розумні статті читаю.  (написано 10.11.2012 в 11:31 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
О.М. : Привет всем любителям политических дискуссий! Успел, за Вами всеми, соскучится…….. Вот только собачиться не надо, и переходить на личности. На мой взгляд, в третьей половине своей статьи, уважаемый Игорь Пиголь поднял важную для нашего общества тему: ответственность гражданина за свою страну. И он прав в том, что именно общественное мнение должно быть фундаментом политической мысли. Вот и задача общественных организаций это мнение формировать. А партии и наши кандидаты должны прислушиваться к этому мнению. А как же к нему прислушаться, если его, мнения, попросту нет? Не знаю лично В.Калашникова, и не во всем разделяю его взгляды, но вот как раз его организация свое мнение имеет. Я далек от мысли, что какая то партия или Си-дор с Буряком о чем-то просили чернобыльцев, но они сделали свой выбор и официально об этом заявили. Такая позиция заслуживает как минимум на уважение.  (написано 10.11.2012 в 14:33 з адреси:  194-133-201-46.pool.ukrtel.net)
О.М. : А вот со "звиту Воли про Костырка" хохотал от души! Как можно гордиться тем, что депутат горсовета проголосовал против того, что бы заслушать отчет о бюджете города???!!!   (написано 10.11.2012 в 14:47 з адреси:  194-133-201-46.pool.ukrtel.net)
вік о.м : а коли такі депутати-патріоти виступлять в парламенті то від сміху попадае вся краіна  (написано 10.11.2012 в 15:12 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
нина : а не вы ли, господин калашников, пару так месяцев назад яро выступали против Славутской власти и а в том числе, как вам не стыдно? а что бы освежить вашу короткую память, господин Калашников, возьмите в руки газеты в которых вы палко признаетесь "в любви" городской власти, или вам напомнить название етой газетенки?
      
(написано 10.11.2012 в 15:51 з адреси:  169-218-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : шановна ніна ви певно перебуваете в свободі бо тільки вони не не вміють читати.так ось прошу відкрити газету і подивитись хто засновник і ким підписані статті.а що стосуется критики де е не подопства і недоліки влади то нато і е громадська рада де члени пишуть про це щоб влада оперативно реагувала на них.і я пишу проце під своею фамілеюі не вам мене судити.я не трудівник полісся що пише не підтверджені матеріали.а було б краще назвати свою фамилію щоб я міг вас поставити в нормальну позу.справедлива ти наша.і факти факти.освіжи память.а краще йди займайся чоловіком та дітьми  (написано 10.11.2012 в 16:27 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : шановна ніна ви певно перебуваете в свободі бо тільки вони не не вміють читати.так ось прошу відкрити газету і подивитись хто засновник і ким підписані статті.а що стосуется критики де е не подопства і недоліки влади то нато і е громадська рада де члени пишуть про це щоб влада оперативно реагувала на них.і я пишу проце під своею фамілеюі не вам мене судити.я не трудівник полісся що пише не підтверджені матеріали.а було б краще назвати свою фамилію щоб я міг вас поставити в нормальну позу.справедлива ти наша.і факти факти.освіжи память.а краще йди займайся чоловіком та дітьми  (написано 10.11.2012 в 16:28 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Че : УЛЬТРАСУ " Тільки не має у нас справжніх громадських організацій, ось в чому фокус. Тільки Свобода! "
      Щойно проїзджав повз капличку афганців хлопці закотили рукави і будують.
     Знаю ще 4 ГО реальних і дієвих,і з активною гр . позицією у них теж все гаразд ,а то що влада ігнорує реальні гр. рухи,а преса тим паче, то вже їх проблеми ,а наразі вже і прорахунки.
      Радив би не застосовувати сполучення: Слава Україні!!! і (фамілії конкретних політиків,чи назви партій) .Ато священне для багатьх гасло уподоблюєте до принизливого " слава кпсс" 
(написано 10.11.2012 в 17:31 з адреси:  10-45-124-91.pool.ukrtel.net)
Че : Минулої суботи нас відвідав Рівненський Молодіжний Народний Театр.(деталі на сайті :Вілний Простір Slawuta)Пройшов тиждень після вистави,від усіх хто наважився відвідати це дійство чув лише схвальні відгуки,вирішив накупити місцевої преси,дізнатись думку професійних критиків....... ..Ні слова,нашим медіа то не подія.. А далеко не один глядач зауважував,що подібного рівня вистав в Славуті давно не було.То що для них подія у житті гр.?  (написано 10.11.2012 в 19:37 з адреси:  105-15-124-91.pool.ukrtel.net)
 : ти ж вік перед виборами говорив що підтримуєш ляшка,та ще й привести хотів його у Славуту,а тепер відхрещуєся??? ОТО ВЖЕ ПОСМІЯЛИСЯБ З ОБОХ КЛОУНІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (написано 10.11.2012 в 20:08 з адреси:  37.229.112.244)
Volya : Заява
     Славутської міськрайонної організації
     ВО «Свобода», озвучена на черговій 24-й сесії
     Славутської міської ради Хмельницької області
     з нагоди відзначення Дня української писемності та мови
     
     Брати і сестри українці! 9 листопада ми щорічно відзначаємо День української писемності та мови.
     Минув 21 рік, як українська нація звільнилася від «Совєцького окупаційного режиму» та проголосила незалежність Української держави.
     Це стало наслідком титанічних зусиль багатьох поколінь українців, які заради нашої свободи боролися і жертвували своїм життям. У війні за Незалежність вони йшли під гаслом «Воля України або смерть!», і дуже багато з них зложили в цій борні свої голови. Пам’ятаючи про українських героїв ми, українці, мусимо зберегти Українську Державу, українську мову для майбутніх поколінь. Українська, як державна мова – це основа Української Незалежної Держави, а Незалежність – це не те, що здобувається навічно, її потрібно берегти, плекати, боронити та захищати, а в разі загрози – боротися за неї усіма доступними методами і засобами. На превеликий жаль, за прогнозами експертів, при збереженні нинішньої ситуації українська мова вже у 2060-му році перейде до розряду «мертвих мов» і наші нащадки читатимуть Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесю Українку, Василя Стуса та інших українських поетів та письменників лише в перекладах. Точка неповернення може настати у 2030 році. Нажаль це не перебільшення, а реалії сьогодення і вже сьогодні українську мову майже не почуєш на половині території України (Донеччина, Луганщина, Одещина, Харківщина та в інших регіонах). Тож, на превеликий жаль зі зникненням української мови, зникне і Українська Держава. Україна просто перетвориться в чергову російську окраїну, таку собі європейську Чукотку або Бурятію, де не буде ні мови, ні добробуту, ні свободи, ні просто нормального життя для знедоленого українського народу. Причиною такої ситуації є нинішня українофобська влада Януковича – Азарова – Тігіпка – Табачника, яка під диктовку «русского міра» розпочала демонтаж проекту «Україна – стабільність та добробут», починаючи від зрадницьких Харківських угод, та продовжуючи прийняттям антиукраїнського закону «Про засади державної мовної політики», та закінчуючи сфальсифікуванням голосів українського виборця, на Виборах до Верховної Ради України 2012 року, на користь провладної Партії Регіонів.
     Питання мови – питання влади. Українська мова – одна з найполітичніших мов світу: від кінця ХІV до кінця ХХ століття, в цей період українська мова взяла на себе функцію зліквідованої держави. Українська мова стала цією державою, аби «держати» нас українців разом. Мова – це влада, санкціонована Богом. Віддамо цю владу – віддамо наше національне буття.
     Тож єдиний спосіб зберегти українську мову, зберегти Українську Державу – це усунути нинішню українофобську владу Януковича від керівництва державою. Тому, що підписавши антиконституційний закон «Про засади державної мовної політики», узявши на себе персональну відповідальність, як Президент України, Віктор Федорович Янукович брутально зневажив Конституцію, закони України та є основним відповідачем за нагнітання українофобської політики України, що розпочалася з перших кроків, з перших днів перебування Януковича на посаді Президента та Партії Регіонів при Владі в Українській Незалежній Державі. Підписом під «мовним» законом Янукович остаточно перекреслив себе, як гаранта Конституції України, адже закон є антиукраїнським за своєю суттю, грубо суперечить Конституції України, регламенту Верховної Ради України та іншим законодавчим актам.
     Тож українці перероджуємося наново, як нація повстанців, нація холодноярців, нація січових стрільців, нація славних козаків. Пам’ятаймо, що українська нація завжди викидала на поверхню надважливу мілітарну силу, чого ніколи не робили, для прикладу білоруська нація. Тому Білорусь так просто й легко впала зі своєю білоруською мовою. Тож українці, бережімо українську мову! Врятуймо українську мову, як казав видатний український кінорежисер Юрій Іллєнко - «і тоді українська мова врятує наш український народ!».
     21 рік незалежності від «совєцької» імперії, що сконала, засвідчив звільнення від пут зовнішньої окупації недостатньо, аби нація здобула Свободу! Ми українці, маємо розуміти, що справжня Незалежність нації – це своя мова, своя влада, своя власність і своя гідність на своїй Богом даній землі. Адже без влади – нація не має прав, без власності – засобів для самореалізації, а без гідності у нації атрофується воля до життя і нація йде в небуття.
     Натомість на 21-му році української Незалежності в державі і надалі панує колишня «совєцька окупаційна» адміністрація – компартійна номенклатура, кагебісти, «комсомольські вожді», які разом із кримінальниками складають основу олігархічної диктатури режиму Януковича. Увесь абсурд полягає в тому, що офіційною політикою панівного режиму в незалежній Україні є знавісніла українофобія, яку допомагають упроваджувати сателіти олігархів – комуністи.
     Загальнонаціональну власність українців безкарно грабують кримінально-олігархічні клани. Під загрозою стратегічний ресурс нації – земля, яку олігархи планують привласнити з 1 січня 2013 року.
     Новітні яничари наступають на нашу гідність – нищать мову, забирають історичну пам'ять, перекроюють історію за московськими лекалами, топчуть усе українське. Цей оскаженілий наступ українофобів переконує нас, що на відміну від української нації, нинішні можновладці так і не попрощалися із ганебним «совєцьким» минулим.
     Цього року вперше на виборах до Верховної Ради України голосували ровесники Незалежності.
     Це українці, які не знали пут «совєцької» окупації , це – нове покоління, яке виросло в незалежній Україні, здобуло освіту і для нього самостійна Українська держава є безсумнівною цінністю.
     І нехай цей двадцять перший рік Незалежності був не найсприятливішим, нехай на кільці росту дерева нації цей рік буде «вузькою смужкою», але навіть після найлютіших зим неволі обов’язково настане весна Свободи. Це – випробування, яке ми, українці, переконані, зробить українську націю сильнішою.
     Бо нинішній українофобський режим – недовговічний, як весняний сніг, а нація – житиме вічно.
     Тому нас не мають лякати нинішні загрози. Пригадаємо, яким всемогутнім був Совєцький Союз, але 1991 року ми, українці, його здолали. А яким непереможним видавався режим Кучмі після 1999 року!
     Хто пригадає це сьогодні? Так само нікчемною є нинішня українофобська влада, яка кинула виклик нашій українській нації. І ми, українські патріоти та націоналісти, цей виклик прийняли та дамо йому гідну відповідь. Але в час випробувань не забуваймо, що 24 серпня - День народження нашої Української Незалежної Держави, а 9 листопада - День української писемності та мови. Це дні, які належать кожному українцеві і які нікому не дано відібрати. І кожен, хто зазіхає на наші національні цінності, нехай пам’ятає – рука націоналістів не здригнеться змінити ситуацію на користь українців!
     21 рік тому українці здобули Волю, тепер маємо неодмінно вибороти Свободу та захистити рідну українську мову!
     Усе, що діється в нашій державі, залежить від кожного українця. Хто послав Україні Кравчука, Кучму, Ющенка і Януковича? Ніхто не послав, ми, український народ самі собі їх вибрали Президентами України. Тож крім себе, не можемо ні на кого нарікати. Майбутнє Української Держави – в наших руках. Як собі вибираємо під час виборів до Верховної Ради України чи виборів Президента – так і маємо. І якщо ми, українці, не прийшли на вибори, бо ліниві, то тоді не нарікаймо. Якщо не дбаємо, щоб посадити у парламенті справжніх народних вибранців – українців, а садимо туди олігархів, українофобів, криміналітет за гроші та гречку – то ми, українці, самі собі винні.
     Перш ніж жити по принципу «моя хата з краю» - кожен українець повинен подумати : чи будем ми, наші діти і внуки гідно дивитися у майбутнє? Так, у злодія – влада та гроші. Але нас українців – більше! А щоб наші дії та вчинки набули непереможної ваги, переконайте ще й рідних, друзів, сусідів та знайомих. Бо разом ми, українці – нездоланна сила! Від кожного українця залежить: дати закріпачити Україну остаточно й надовго, чи зупинити комуно-олігархічну диктатуру та знавіснілу українофобію? Мовна агресія стала яскравим виявом реанімації сталінської політики лінгвоциду, за якою, безумовно, почнеться етап етноциду – витіснення з прадавніх земель та знищення української нації. Нинішній антиукраїнський режим не залишає альтернатив у виборі моделі спілкування з ним. На його брутальну агресію можна відповісти лише згуртованою дією української громади і тотальним суспільним бойкотом. Ми «свободівці», як справжні націоналісти, закликаємо українців не розмовляти мовою окупантів в державних установах, бойкотувати російськомовні програми радіо та телебачення, підтримувати українського товаровиробника. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» закликає депутатів місцевих рад – жодної копійки з місцевих бюджетів не повинно бути виділено на підтримку окупаційної інфраструктури, поширення російськомовної продукції та на підтримку окупаційних культурних центрів і російськомовних навчальних закладів.
     Українофобський режим Януковича кинув Українській Нації виклик. Нація відповість гідно!
     Одна мова, одна нація, одна Батьківщина – це Україна!
     Слава українській мові!
     Слава нації!
     Слава Україні!
     09 листопада 2012 року.
     
     Костирко О.В., голова Славутської міської організації ВО «Свобода», депутат Славутської міської ради
     Дячук О.В., заступник голови Славутської міської організації ВО «Свобода»
     Сидун О.В, заступник голови Славутської міської організації ВО «Свобода»
     Бобер Л.О., заступник голови Славутської міської організації ВО «Свобода»
     
     
      
(написано 10.11.2012 в 20:23 з адреси:  38-213-132-95.pool.ukrtel.net)
О.М. : Будучи в Изяславе видел точно такие же возвания. Вы их что, под копирку печатаете?
     "бойкотувати російськомовні програми радіо та телебачення"
     Предлагаю немедленно отключить все каналы телевидения для славутчан и оставить только 1-й национальный!
     "Свобода» закликає депутатів місцевих рад – жодної копійки з місцевих бюджетів не повинно бути виділено на підтримку окупаційної інфраструктури"
     А где в нашем городе такая имеется?
     Ребят,может хватит уже? Выборы закончились..И не много ли заместителей у головы О.Костырка?
      
(написано 10.11.2012 в 21:24 з адреси:  124-25-124-91.pool.ukrtel.net)
О.М. : "Знаю ще 4 ГО реальних і дієвих,і з активною гр . позицією у них теж все гаразд ,а то що влада ігнорує реальні гр. рухи,а преса тим паче, то вже їх проблеми ,а наразі вже і прорахунки."
     Че,если власть игнорирует гражданское движение, то это не проблема власти, а проблема этого движения. Об этом и Пиголь говорит. Знать такое оно движение.. Вот движение Навального-Удальцова, в Москве, ну никак не игнорирует власть-потому, что действенное.. 
(написано 10.11.2012 в 21:32 з адреси:  124-25-124-91.pool.ukrtel.net)
Че : А ви пане фантазер ,і якесь у вас бачення ролі ГО партизансько-петеушне,та і приклади все на" старшого брата",хилять?  (написано 10.11.2012 в 21:56 з адреси:  105-15-124-91.pool.ukrtel.net)
злий : Для О.М.
     Цитата: "... жодна громадська організація Славутчини офіційно не висловилась щодо підтримки тієї чи іншої політичної сили, або ж того чи іншого кандидата-мажоритарника. "
     Ця цитата представника органів влади. Причому їхній кандидат не переміг. То чия це проблема? 
(написано 10.11.2012 в 22:21 з адреси:  165-104-124-91.pool.ukrtel.net)
О.М. : Никаких фантазий,Че-у меня родственники в Москве имеются. И у "старшего брата" тоже есть чему поучится-ровно, как и наоборот. Ну, не должны общественные организации ждать пока к ним власть снизойдет, да еще о чем то попросит! Люди должны иметь собственное мнение и собственный голос. Да такой, что бы эта власть их уважала и слушала.   (написано 10.11.2012 в 22:24 з адреси:  133-115-124-91.pool.ukrtel.net)
О.М. : Злой, кандитат был не "ихний", а "наш", "общий", к тому же единственный от опозиции, если вы помните. А то, что "наш" кандидат проиграл, так это ничего страшного-он остался действующим головой Славуты с 67% поддержкой людей. Разве это плохо-подтвердить свой статус "в бою" и получить такой кредит доверия от нас с вами?  (написано 10.11.2012 в 22:35 з адреси:  133-115-124-91.pool.ukrtel.net)
злий  : Для О.М.
     "...Люди должны иметь собственное мнение и собственный голос. Да такой, что бы эта власть их уважала и слушала...."
     Абсолютно згідний з Вами. Але шанований Ігор Піголь киваючи на громадські організації чомусь забув (не захотів) сказати, що С йшов да ВР як представник "Батьківщини". Не висуванець ГО і не самовисуванець, а висуванець ПАРТІЙНИЙ. Різницю бачите? То чому громадські організації повинні висловлювати свою підтримку якоїсь партії?  
(написано 10.11.2012 в 22:38 з адреси:  165-104-124-91.pool.ukrtel.net)
злий  : Для О.М.
     "...кандитат был не "ихний", а "наш", "общий..."
     Кандидат, про якого ми говорима був від ПАРТІЇ!!!
     І та партія не побажала почути думку людей, від яких залежала його перемога.
      
(написано 10.11.2012 в 22:43 з адреси:  165-104-124-91.pool.ukrtel.net)
О.М. : Опять 25, Злой! Я считаю, и Пиголь, как я понял тоже, что в такие переломные моменты истории, общественные организации не должны оставаться пасивными наблюдателями. Они должны официально высказывать свою гражданскую позицию по отношению к политическим процесам в нашей стране. Это значит, что наши ОО должны были, опять-таки, официально заявить о своей поддержке или неподдержке той или иной партии или кандидата. Ведь все просто!  (написано 10.11.2012 в 22:50 з адреси:  133-115-124-91.pool.ukrtel.net)
О.М. : И не ждать, не ждать пока к ним придут и попросят об этом. А сделать это самим! Теперь, понятно?  (написано 10.11.2012 в 22:53 з адреси:  133-115-124-91.pool.ukrtel.net)
злий : Для О.М.
     "...Это значит, что наши ОО должны были, опять-таки, официально заявить о своей поддержке или неподдержке той или иной партии или кандидата. Ведь все просто!..."
     Виходячи з цих Ваших слів я роблю висновок, що громадські організації мають стати філіями якоїсь партії?
     Кумедна була би заява: " Славутська паланка МГО "Козацтво запорізьке заявляє про свою підпримку Радикальної партії Олега Ляшка і не підпримує Партію любителів зелені!!!
      
(написано 10.11.2012 в 23:08 з адреси:  165-104-124-91.pool.ukrtel.net)
Вболівальник : Маємо перемогу Кличка молодшого над Вахом!  (написано 11.11.2012 в 01:09 з адреси:  19-182-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : під будівлею цвк мітингують представники опозиціі з прапорами крім свободи.немае жодного свободівського прапора.у них що прапори закінчилися чи може вони згідні з результатами.  (написано 11.11.2012 в 06:17 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік о.м. : а у костирка як у мера заступники.він готуется стати ним а його шеф президентом.хайль тягнибок.  (написано 11.11.2012 в 06:21 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
О.М. : Да, Злой, именно так и должно быть, если мы действительно хотим стать Европой. В Москве, например, Навальный четко заявил, что его гражданское движение категорически против Путина, а также поддержало на местных выборах выдвижение оппозиционерки Чириковой в мэры Химок. Во время выборов в Госдуму 2011 года, Навальный призвал людей голосовать «за любую партию, против Единой России». Тоже самое мы видели в Америке, когда ряд крупнейших общественных организаций и профсоюзы поддержали Обаму, а часть - Ромни. Так, что нам еще учится и учится, как говорил совсем не великий Ленин. А Костырко, пусть даже еще пять заместителей заведет – толку, то..  (написано 11.11.2012 в 09:35 з адреси:  132-13-124-91.pool.ukrtel.net)
О.М. : На сколько я знаю, Ак-47, «Удар» не входит в обьединенную опозицию «Батькивщина». Они, вроде как сами по себе, думают на двух стулья усидеть одновременно.. Да и разве в этом дело? Вы, что, тоже ничего не поняли? Речь идет о гражданской позиции, гражданском долге, если хотите! Какая разница-самовыдвиженец кандидат, или партийный выдвиженец?! Общественные организации, если они организации, просто обязаны давать оценку и тем и другим. Так - понятнее?   (написано 11.11.2012 в 13:06 з адреси:  8-172-132-95.pool.ukrtel.net)
О.М. : По Вашей же логике выходит так, что если кандидат от партии, то и поддерживать его должна только партия. В таком случае, может пусть каждая партия и голосует за своего кандидата? Самим то не смешно?  (написано 11.11.2012 в 13:14 з адреси:  8-172-132-95.pool.ukrtel.net)
О.М. : Ладно, Бог с ним, с В.Си-дором и его партией. Но ведь С.Буряк был таки самовыдвиженцем. Почему молчали то, деятели?   (написано 11.11.2012 в 13:50 з адреси:  8-172-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : Для О.М.
     "....если мы действительно хотим стать Европой. В Москве, например..." Москва-Європа? Насмішив мої шкарпетки.
     
      
(написано 11.11.2012 в 16:43 з адреси:  251-211-200-46.pool.ukrtel.net)
злий : Для АК-47.
     "Ігорь Піголь є працівником владної структури, держслужбовцем-апаратником, а підписується чомусь лише як громадський активіст, необ'єктивно виходить. А яку він ГО чи рух педставляє..."
     З язика зняв.  
(написано 11.11.2012 в 16:47 з адреси:  251-211-200-46.pool.ukrtel.net)
злий : Для О.М.
     Перекладаю.
     Громадська організація (укр) - общественная организация (рус)
     Гражданское движение (рус) - громадянський рух (укр)
     Не путайте палець і чоловічий статевий орган!
     Ще задовго до Вашої "європейської" рашки Україна мала потужний громадянський рух -"Україна без Кучми" 
(написано 11.11.2012 в 17:06 з адреси:  251-211-200-46.pool.ukrtel.net)
О.М. : Да, Злой, прогресивная Москва, как и прогресивная Россия (не путать с Путинской), тоже хочет жить по-Европейски. Потому и не молчит, но борется. И Ваши сравнения, а, тем более удивления, тут как минимум-неуместны, я бы даже сказал-странные.  (написано 11.11.2012 в 17:22 з адреси:  169-214-200-46.pool.ukrtel.net)
Че : до О.М.
      Від ваших слів "Вот движение Навального-Удальцова, в Москве, " так і віє переконанням ,що нас навчили читати,рахувати та штани носити , московіти.А зараз якщо прислухаємось,то і демократії навчать.
      Насправді ви б поцікавились,що таке ГО у дем. державі.
     Що до наших ГО ,то більшість статутів цих орг. наголошує,що вищим органом управління являються ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ.Чому такі збори багатьох із наших ГО не затвердили рішення по єдиному кандидату ,вам ніхто звітувати не буде(справи сімейні),скажу лише що саме поведінка кандидатів не надихала на одностайність.
      А наявність позиції можете оцінити по матеріалах за останні пів року на сайті що представляє більше 5 ГО :"Вільний простір Slawuta"
     
      
(написано 11.11.2012 в 20:19 з адреси:  164-41-200-46.pool.ukrtel.net)
О.М. : Нет, ребят, вы непробиваемые, уж простите. В поисках Вашей позиции,пошел туда, куда вы меня послали,т.е. на сайт ""Вільний простір Slawuta". Ну и где она там, ОФИЦИАЛЬНАЯ ГРАЖДАНСКАЯ ПОЗИЦИЯ ВАШИХ ОРГАНИЗАЦИЙ ПО ВЫБОРАМ??? Может я плохо искал, но кроме новостных сообщений, а так же обращений в местные органы власти-ничего! Вы пишите, что поведение кандидатов не вдохновило Вас на такое решение. Допустим. Но тогда нужно было об этом ОФИЦИАЛЬНО ЗАЯВИТЬ, а не отмалчиваться! В этом и есть весь СМЫСЛ ГРАЖДАНСКОЙ ПОЗИЦИИ. Как же Вы этого не понимаете???!!! И никто Вас не учит. Я, например, приятно провел с Вами время, и ничуть об этом не жалею . До скорой встречи, мои горячие собеседники! Извините, пора ехать. Дела.
      
(написано 11.11.2012 в 21:24 з адреси:  24-212-200-46.pool.ukrtel.net)
АК-47 : Напевно О.М. був емісаром Удальцова і Ксюхі Собчак. А зараз знову поїхав на Московський фронт продовжувати мочити Путіна і Ко. А тут публіка так нешляхетно :))))) з ним повелась. :)))))  (написано 12.11.2012 в 00:18 з адреси:  46.247.188.184)
вік : дуже грамотно написав you.а ще як так закони будуть писати то.....і чогось газету голос громади приписали костирку.а також свободовці завжди користуются зековським жаргономщось дуже підозріло виходить при тому що іх не мае серед мітингуючих під цик.толи еще будет.  (написано 12.11.2012 в 04:08 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
кулемет : і хто вже наших протипсіхів не мав. он навіть якісь москаль заїжджий о.м. і той трахнув так що Ак-47 стриляти перестав   (написано 12.11.2012 в 08:10 з адреси:  37.229.113.210)
perun : я теж голосував за Свободу і ані трохи не соромлюсь цього. просто слабкі,безхребетні,продажні боягузи-дєрьмократи заздрять більш сильним,вольовим,сміливим та рішучим націоналістам. а якщо когось лякає це слово-то спочатку взнай що воно значить!!! адже Л.Лукяненко,В.Чорновіл,О.Тихий,В.Симоненко,Л.Костенко,В.Стус та багато інших вважали себе і були націоналістами! в Європі теж є націоналістичні партії і вони є в їхніх парламентах і мають велику популярність. ось-Австрійська Партія Свободи,Націоналістична партія Болівії,Національний фронт (Франція),Наш дім Ізраїль,Фламандський національний союз,Хорватська партія права,Швейцарська народна партія,Німецька національна народна партія,Істинні фіни,«Йоббік» повна назва: «Рух за кращу Угорщину» і т.д. а ви як дикуни,не розібравшись,підспівуєте регоАналам і какамунякам.СОРОМНО за ВАС!!! хто ще здатен давати ось такий відпір сайт  (написано 12.11.2012 в 08:15 з адреси:  50.117.72.245)
 : Для вік:
     "...при тому що іх не мае серед мітингуючих під цик..."
     Ти шо не в тємі? В акції протесту оголошено перерву до 18.00 понеділка. Ги-ги. 
(написано 12.11.2012 в 09:15 з адреси:  228-45-132-95.pool.ukrtel.net)
нина : глубокоуважаемый вик, чем мне заниматься я буду сама решать, понятно, что статьи в газете про которую шла речь писали не вы, а с вашей умелой подачи, так как вы безграмотно пишите здесь видно даже школьнику  (написано 12.11.2012 в 09:33 з адреси:  74-204-132-95.pool.ukrtel.net)
вік ніні : уважаемая. убедительно прошу взять меня в ученики.давай поедем в лес и между делом займемся моей граматикой.я тебя поучу а ты меня.я грамотней стану и ты подобрееш.к чему нам сорится и главное из-за чего.  (написано 12.11.2012 в 13:36 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
кулемет : О.М. більше не приїзжай в Славуту. бо наші противсіхі знову повсераюця і будуть щось там булькати про громадську позицію в кущах.  (написано 12.11.2012 в 14:41 з адреси:  37.229.113.210)
кулемет : он Ак 47 тупий як і його кличко. а все туди ж у розумники мітить.  (написано 12.11.2012 в 14:43 з адреси:  37.229.113.210)
злий : Для АК-47.
     Він не поторохкує, він - ПОПУКУЄ!  
(написано 12.11.2012 в 17:49 з адреси:  56-208-92-178.pool.ukrtel.net)
злий : Для кулемета.
     Та вже ж вроді графу для противсіхів забрали. Чим ше ти не довольний? Чи ти може завжди всім обіжений? 
(написано 12.11.2012 в 17:53 з адреси:  56-208-92-178.pool.ukrtel.net)
прохожий : Для perun
     Ті кого Ви називаєте сильними,вольовими,сміливими та рішучими націоналістами насправді є люди з психічним захворюванням центральної нервової системи. Зветься ця хвороба психопатія з агресивно-нарцисичним синдромом. Вражає вона частіше всього людей молодого віку з лабільною нервовою системою. Протікає вона в різних варантах. І один з варіантів це той, якими хворіють Тягнибок, Фаріон, Михальчишин та їм подібні. Ця хвороба дуже вразлива. І передається не тільки повітряно-краплинним шляхом, а навіть через рукопотискання, як наприклад дизентерія чи хвороба Боткіна.
     Останні наукові дослідження стверджують, що носієм подібної психічної хвороби є не тільки найдрібніший вірус з родини рикетсій, але й короткохвильовий квант дуже малої потужності, який випромінюється головним мозком хворої людини в стадії загострення хвороби та маніакального марення. Цей квант вражає людей на достатньо великій відстані. Шкідлива дія цього кванта розпочинається тим, що він змінює нуклеарний апарат клітин слизових оболонок очей, носа, рота, а далі, по мірі прогресування хвороби, вражає структури головного мозку які відповідальні за інтелектуальні якості людини.
     Те що Л.Лукяненко,В.Чорновіл,О.Тихий,В.Симоненко,Л.Костенко,В.Стус та багато інших, за Вашим твердженням, були націоналістами (не підтверджений наукою і не відомий мені факт) може свідчити лише про те, що хвороба може протікати в різних варіантах з різною вираженістю та інтенсивністю, від достатньо скритої у одних, так і до яскраво маніфестної в їнших (Тягнибок, Фаріон, Михальчишин).
     Те що «в Європі теж є націоналістичні партії і вони є в їхніх парламентах і мають велику популярність. ось-Австрійська Партія Свободи,Націоналістична партія Болівії,Національний фронт (Франція),Наш дім Ізраїль,Фламандський національний союз,Хорватська партія права,Швейцарська народна партія,Німецька національна народна партія,Істинні фіни,«Йоббік» повна назва: «Рух за кращу Угорщину» і т.д» свідчить, як я вже вказував вище, про надто велику контагіозність та росповсюдженысть цієї небезпечної для суспільства хвороби.
     В народі про цю хворобу кожуть так: «Їого сіяти не треба, воно як чортополох саме росте».
     Відомі хворі Гітлер, Мусоліні, Ленін, Троцький.Їхній фінал всім відомий.
      
(написано 12.11.2012 в 18:07 з адреси:  235-55-124-91.pool.ukrtel.net)
перехожий : А мені угорська націоналістична партія до вподоби "Йоббік":))) Виходить, угорськи націоналісти - Йоббікі, а наші - Тягнийоббікі:)))))))  (написано 12.11.2012 в 19:05 з адреси:  73-208-92-178.pool.ukrtel.net)
перехожий : А що звучить класно: Всеукраїнське Обєднання "Тягнийоббіків"!!! Слава Україні! Тягнийоббікам Слава!  (написано 12.11.2012 в 19:29 з адреси:  73-208-92-178.pool.ukrtel.net)
Славутчанин : Перехожий-прохожий, а славні були деньочки, коли ти працював в дурці, куди при совку за вільнодумство масово запихували інакомислячих? Минулося. Ностальгуєш. Пиши мемуари.  (написано 12.11.2012 в 20:20 з адреси:  243-65-124-91.pool.ukrtel.net)
Русич : Так ты, Славутчанин, тоскуешь по тем славным денечкам, когда сидел в дурке? Ты тогда был наверняка Наполеоном не меньше. А может даже повелителем вселенной? Интересно было бы твои мемуары почитать.  (написано 12.11.2012 в 20:59 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : хтось щось розумне напише.крім декількох дописувачів пишуть дурні або кастровані у яких тільки лайка і брудна мова.лаются як евнухи з фільму.де поділися чоловіки яки будуть підписуватися не ніками  (написано 13.11.2012 в 07:08 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Вік волі не видать : Браво,вік! Три розділові знаки в словесній абракадабрі - неабиякмй прогрес, але підручник граматики за 3-й клас такому поважному пану не завадить. Вози в бардачку своєї "Ауді"  (написано 13.11.2012 в 08:36 з адреси:  99-175-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : вони і в африці   (написано 13.11.2012 в 15:06 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Колега : Хлопці, скільки вже можна сваритися? Пора обєднатися і боротися проти Януковича всім- і Батьківщині і Свободі і Удару. У нас є міський голова - патріот. У нас є бажання згуртуватися. То чому ми повинні весь час сваритися. Соромно вже це читати.   (написано 13.11.2012 в 18:47 з адреси:  169-91-132-95.pool.ukrtel.net)
нина : побачимо чого наш мер досягне своїм патріотизмом  (написано 14.11.2012 в 16:26 з адреси:  186-208-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік