Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.11.2012 СПОГАД ПРО ШКІЛЬНИЙ ЮВІЛЕЙ

По-особливому урочисто і яскраво пройшло святкування 150-річного ювілею Ставичанського нвк – навчального закладу, який веде свій відлік від церковно-приходської школи.
     …Погожої осінньої днини сюди завітало багато гостей: вчителів-пенсіонерів, педагогів, які починали тут свій трудовий шлях, випускників різних років і всіх тих, хто хотів повернутися у своє дитинство та юність. Майстерно підготовлений силами невеликого педколективу сценарій святкового дійства нікого не залишив байдужим, тож ювілейне торжество школи перетворилося на свято усього села.
     Школа може пишатися і своїм минулим, і теперішнім днем. Височить нове добротне приміщення, яке радує сучасним облаштуванням кабінетів, охайністю, зручністю. Є комп’ютерний клас, великий спортивний зал, їдальня та виробничі приміщення. При школі діє дитсадок. Сподобалась усім кімната-музей «Світлиця», у якій представлені зразки речей старовинного українського побуту .
     Гордістю школи є і її випускники, серед яких - хлібороби і робітники, генерали, досвідчені юристи, майстри спорту… Знаменно, що педколектив НВК складають в основному колишні його учні, творчі люди, сповнені ентузіазму, патріотизму. Це вчителі української мови та літератури Г.О.Захарчук, В.С.Стецюк, зарубіжної літератури – Т.В.Панцюк, фізики – І.І.Боб, англійської мови О.М.Ільчук, математики О.В.Стецюк, вчителі початкових класів Л.Ю.Задворна та Л.С.Ме- льничук. Дбає про матеріальну базу НВК та високий професійний рівень вчителів директор Іван Анатолійович Корсун.
     Під час святкування ювілею школи прозвучало багато зворушливих пісень про Батьківщину, отчий дім, про повагу до старшого покоління і вихователів дитячих душ. Надіємось, стане своєрідним гімном Ставичан пісня про рідне село, написана вчителькою Галиною За- харчук і покладена на музику її виконавцем Олександром Скоком, які удвох чудово провели цей захід.
     Свято було незабутнє. Усім гостям ще довго теплітиме в серці від того, що в невеликому селі на Славутчині є рідна шко- ла, двері якої завжди для них відчинені.
     Олена ТАРАСЮК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік