Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.11.2012 НОВИЙ ДЕНЬ НАД УКРАЇНОЮ

Птахи сповіщають довкілля про прихід нового дня. Село прокидається. Гомонять люди, ремигає худоба, гелгочуть гуси. Загуркотіли трактори, машини, меха- нізми… Село ожило!
     День вступив у свої права. Кипить робота, вирує життя. Спостерігаєш цю ідилію й думаєш: який прекрасний світ, але й загадковий. І нам подаровано життя серед краси цієї величної. Нам би жити та бути, трудитись, творити і дякувати Богу та природі, від якої ми чомусь віддаляємось і якою почасти нехтуємо…
     Навіть важко нам уявити безмежність простору, всіяного зорями, які ми спостерігаємо на небі. Йому немає ні початку, ні кінця. Однак ми вважаємо, що живемо в самому центрі Всесвіту, що ми - одні у цілім світі і нам належить геть усе, бо ми - розумні й гідні (царі природи!), і нам усе дозволено.
     Що правда, то правда - нам би розумно, вдумливо й ощадливо розпорядитись неоціненними скарбами, багатствами планети і простору, не забуваючи про наших нащадків. Та наші апетити непогамовні, і ми все воюємо й воюємо один із одним, народ із народом, навіть церква із церквою, конфесія з конфесією. І при цьому знаходимо причини та виправдання, натворивши нікчемних законів та канонів. Так і не осягнули ми своєї місії, свого завдання і обов’язку. А нам би пам’ятати, кому маємо завдячувати своїм існуванням, перед ким відповідати й звітувати за свої діяння, вчинки та проступки... Бог же усе бачить!
     На жаль, наші політики так загрались у політ- ігри, що втратили відчуття часу і простору, в якому живемо, а ще - міру пристойності й гідності, на яку претендують. Колишня радпартноменклатура вже з самого початку Незалежності України захопила владу, залишивши народ поділеним на гідних і негідних, вилучає й перерозподіляє дотепер оті блага. Непомірно збагатившись, живе шикарним життям, жирує, втішається, а трудовий народ-виробник - животіє на подачки зверхників.
     Немає в нас незалежного Народного Парламенту. Досі це було зібрання найбагатших обіцяльників, які все вирішували в своїх інтересах. Неприязнь, неповага до української людності й спровокувала народу спротив. Нас залякують, звинувачують у небажанні єднатись, допомагати в розбудові чужої українцям держави. Разом із тим, ігнорується прийняття доленосних для українців законів. Натомість рубає повітря вздовж і впоперек якась кістлява рука в парламенті й звучить оте зневажливе: «Ми їх развєлі, как котят».
     Ось і пройшли парламентські вибори. Кандидати наввипередки вихвалялися щось десь побудувати, поліпшити, допомогти та інше. Але ж вони в першу чергу мають продукувати доленосні закони! А будувати повинна виконавча влада - Кабмін і сам народ за гідну оплату. Сильніший завжди той, хто не боїться брати на себе відповідальність за долю нації, намагається впровадити в життя розумні закони та реформи - навіть всупереч протестам меншості або ж більшості громадян. Тільки не такі закони як про мову чи про наклеп, що останнім часом збурили народ...
     Нелегко було виборцям цього разу. Але вони вистояли! Обрали до Верховної Ради багато щирих українців. Отож, вірю, що матимемо ми справжню, європейського зразка країну - Україну. А буде наша, українська Україна - буде в нас хліб і до хліба. Втім, хай щастить усім нам, українцям і неукраїнцям, україномовним та іншомовним, хто живе на цій святій землі!
     З повагою - Віктор МІСЬКОВ, с.Селичів.
     
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 8 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік