Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.11.2012 І ОСВЯТА, І НАГОРОДА…

Рівно два роки тому в Манятині у день Святого апостола Іоанна Богослова було відкрито новий величний, побудований на шестиметровому фундаменті, п’ятикупольний храм висотою більше трьох десятків метрів. Описуючи цю подію, ми назвали манятинську духовну святиню собором. Зводив його 20 років із великою наполегливістю і стараннями голова місцевого селянсько-фермерського господарства, нині депутат Хмельницької обласної ради Сергій Степанович Конончук, який має почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», - за рахунок господарства і власні кошти. Сприяли цій святій справі й односельці та колеги фермера.
     На щастя мешканців села, прибув сюди з благословення владики молодий, заповзятливий до несення духовного подвигу, отець Георгій із сім’єю. Та й знайшовся безсрібник серед уродженців Манятина – Олександр Спиридонович Максимчук, який передав свій будинок після смерті своєї мами для сім’ї священнослужителя.
     Так і приступили до богослужінь у новому храмі тамтешні миряни. Багато їх, а також мешканців навколишніх сіл, поспішають сюди щонеділі й у релігійні свята на розмову з Богом. Бо храм – то Господнє місце на землі. Тут відкривається небо, найближчим стає спілкування зі Всевишнім – для полегшення християнської душі, для її вдосконалення.
     День пам’яті Святого апостола Іоанна Богослова нинішнього року став ще однією важливою віхою для Манятина. Бо хоч храм і функціонував уже два роки (тим часом оздоблювався!), але велике освячення його відбулося саме тепер. З такою місією прибули сюди єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій, більше 15 священнослужителів району на чолі з благочинним, протоієреєм отцем Петром. У переповненому людом храмі було зворушливо й по-особливому врочисто. Ритуал освячення храму, проведений за всіма канонами, в поєднанні з Божественною літургією наповнили серця численних вірян неабиякою благодаттю.
     Після освячення храму із проникливою проповіддю до прихожан звернувся сам владика Діонісій, який наголосив, що кожна людина може молитися, звісно, і вдома, але та молитва буде холодною. В Господньому храмі всі слова молитви, що йдуть від серця кожної людини, зливаються струменями в один гарячий, потужний потік і линуть до Бога - оскільки храм є святим місцем на землі, де з особливою милістю, невидимо, присутній Сам Господь!
     Освячений святий престол, царські врата, величний і дуже красивий іконостас, багато благодатних ікон нового храму доповнили в цей день ікона, подарована храму владикою Діонісіє, та дарохранительниця для зберігання у вівтарі Святих Дарів, яку від імені Сергія Буряка підніс депутат Славутської міської ради Юрій Галій.
     На завершення урочистого Богослужіння владика Діонісій вручив високу нагороду голові СФГ «Манятин» Сергію Степановичу Конончуку – орден Святого рівноапостольного князя Володимира II ступеня за труди во славу Божу, а також відзначив багатьох інших благодійників і будівельників, які сприяли зведенню святині, доклали найбільше зусиль, аби храм у Манятині набув належного вигляду й духовного наповнення.
     Побували на урочистій церемонії освячення храму в цьому селі й керівники району – голова районної державної адміністрації Олег Анатолійович Несен та голова районної ради Леонід Анатолійович Радзивілюк, депутати районної ради Андрій Остапчук, Василь Бражук, Іван Панчук та інші.
     …Вистелена квітами і зеленню доріжка до храму розповіла про велику любов жителів села до Бога, до навколишнього світу і до людей, завдяки яким з’явилася й освятилася ця духовна споруда на узвишші Манятина.
     Віра МАЛЬЧУК, фото автора.  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік