Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.11.2012 ДОБРІ ЛЮДИ - ДОБРЕ ЖИТТЯ

Хочу розповісти про дві життєві ситуації, з яких видно, що все залежить від того, з якою людиною маєш справу. Ось мені протягом двох тижнів довелося добиватися подачі опалення у мою квартиру і п’яти іншим квартиронаймачам, починаючи з першого по п’ятий поверхи. Тричі я була у начальника ЖКО В.В.Яцюка, та так нічого не було зроблено, поки не дійшло до сутичок. Не буду особливо поширюватися: це «дика історія», і тягнеться вона з тих часів, коли я виступила в газеті з приводу безкультур’я деяких людей...
     А допоміг мені в цій багатостраждальній проблемі директор міського центру соціальних служб О.П.Свідзінський. Користуючись правом чергового в Будинку рад у вихідні дні, він доручив черговому слюсарю ЖКО, якого теж звуть Саша, взнати, чому відсутнє опалення на вул.Чкалова,8 у квартирах №№77, 81, 85, 87. Цей слюсар знайшов справжню причину неподачі тепла в тепломережі нашого під’їзду. Після цього я почала впевненіше наполягати на тому, щоб ЖКО не допускало порушень правил котлонагляду. Тепло прийшло після довгих мук…
     А ось інша ситуація. Нещодавно мені, як спостерігачу від Компартії, випало брати участь в роботі виборчої комісії на комбінаті «Будфарфор». Вибори на даній дільниці показали, що люди, переконані у своїх поглядах, своєчасно прибули на вибори й свідомо проголосували, за кого вони бажали, - комуністів, «Удар», «Свободу», Сергія Буряка. Хочу висловити велику подяку Людмилі Петрівні Шерудилло (яка була членом комісії від Компартії) і Олександру Семеновичу Рудику (від Сергія Буряка) за моральну підтримку ветеранів, їх людяність. Людмила Петрівна, зокрема, виконує ще й відповідальну громадську роботу – очолює організацію «Жінки за майбутнє дітей України». Завдяки таким людям, як вона, багато дітей відчувають, що про них дбають і піклуються. З великою повагою я ставлюсь і до О.С.Рудика. Це дуже розумна людина, і з такими людьми приємно працювати та спілкуватися.
     Тамара ЧЕЛИШЕВА,
     пенсіонерка.
     


  коментарі: 1

Слесарь : А где благодарность Симоненку, Роздобудько, Архиповой? Где цитаты трудов Ленина и Сталина? Где, в конце-концов, бутылка слесарю ЖЕКа? Маразматеете, мадам.  (написано 10.11.2012 в 21:22 з адреси:  19-182-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік