Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.11.2012 НЕВЖЕ Є ЩЕ ТАКІ ПЕТРЕНКИ?

Ця судова історія дійсно подивувала неординарністю особи потерпілого, вірніше його, благородним (на чийсь погляд) вчинком, який в кінцевому наслідку й призвів до скоєння злочину. Пустити в дім абсолютно незнайомих людей, залишити їм ключі, а самому виїхати в інше місто?!.. Тож все почалося із матеріалів міліцейської перевірки за фактом викрадення майна громадянина В.В.Петренка (прізвище змінене. – Авт.): в період з 30 грудня по 13 січня ц.р. невідома особа проникла до приміщення його житлового будинку, звідки скоїла крадіжку побутової техніки та іншого майна, заподіявши матеріальної шкоди на 2тис. грн. І це ще обійшлося «малою кров’ю»…
     Залишимо за кадром, як міліція вийшла на підозрюваного у вчиненні цієї крадіжки 58-річного славутчанина Віктора Махревича. Але ось що той розповів: «29 грудня я перебував у приміщенні залізничного вокзалу, де незнайомий мені чоловік запропонував розпити з ним пляш- ку горілки, на що я погодився. Більше того, в ході розмови пожалівся йому, що на даний час не маю де жити. Почувши це, даний чоловік (забувся, як його звати) запропонував мені свою квартиру, оскільки сам їде на роботу до Києва. Так я потрапив у його будинок на вул. Князів Сангушків. Господар попередив нічого не чіпати та слідкувати за порядком. Сказав, що повернеться через два тижні».
     Віктор Феліксович чомусь змовчав, що була в цій історії й третя особа, а саме його тезка на прізвище Барченко (у публікації воно теж змінене. – Авт.): чолов’яга з темним минулим і неясним майбутнім, оскільки на даний час суд цікавиться і ним. Він того дня не лише складав компанію на вокзалі, а й заселився разом із Махревичем до Петренка. В ході судового засідання виступив у якості свідка, але…
     Проте, повернімося до обставин хазяйнування Махревича в чужому домі. «Не маючи засобів для існування, через день я вирішив викрасти DVD-програвач: додавши 30 дисків із фільмами, заніс його на ринок і продав за 150 гривень. За виручені кошти купив продукти харчування. Коли гроші закінчились, згодом виніс із хати телевізор, а із сарая – велосипед. Виторгував за них відповідно 200 і 100 гривень. Після цього, пам’ятаючи, що на Різдво господар має повернутись і злякавшись, що скоїв три крадіжки, в яких і він буде мене звинувачувати, я віддав ключі для його родичів (вони живуть неподалік) і втік. У скоєному зізнаюсь і щиро розкаююсь».
     Відносно «віддав ключі і втік», то трохи не так було. Зі слів потерпілого (лишень уявіть собі, В’ячеслав Вікторович працює в Києві охоронцем!), 1 січня йому зателефонувала сестра і повідомила, що у його будинку «мешкають двоє невідомих чоловіків, котрі постійно перебувають у нетверезому стані та здійснюють шум і галас. До того ж, Лариса бачила, як чоловіки виводили з двору мій велосипед. Тому В’ячеслав Вікторович наказав сестрі забрати ключі і вигнати їх з дому. Пізніше на запитання судді Петренко відповів так: «Я у них ні про що не питав, хто вони і звідки. Був момент, коли Махревич ніби показав мені паспорта, але я не звернув на нього уваги». Поясненням може слугувати репліка Лариси В’ячеславівни: «Коли мій брат вживає спиртні напої, то може спілкуватися з різними підозрілими людьми, запрошує їх додому…»
     Тепер подивимось, кого ж цього разу «запросив додому» В’ячеслав Вікторович. «Послужного списку» Барченка ми не знаємо, а от за автобіографію Віктора Махревича найкраще промовляє перелік його судимостей, розпочатий у вже далекому 1973 році: тоді він був засуджений умовно із обов’язковим залученням до праці. У 1978-му, 85-му, 90-му роках його вже реально позбавляли волі з конфіскацією майна та лікуванням від алкоголізму. Два останніх десятиліття чоловік практично «просидів». Останнє покарання - у 2010-му: арешт і обмеження волі.
     В останньому слові підсудний щиро розкаювався і просив суворо не карати. Цікаво, за його мірками, чергові 3 роки та 1 місяць за гратами – це багато чи мало?
     Валентина АНДРІЄНКО.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік