Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.11.2012 ЩО СИМВОЛІЗУЄ ТРИЗУБ?

Хочу висловити свою, можливо, і нехитру думку про «нашу» українську символіку. Не раз думаю собі, що ті всякі негаразди, ті бунтування, які проходять у верхах і в самій державі, дещо пов’язані з Гербом нашим. Якщо Державний Прапор наш дуже вдало підібраний, де земне пов’язане з небесним, то тризуб – це зовсім не те, що нам потрібно. Хоча і воля там зашифрована… Але ж гострими вістрями ці вила направлені до неба - до Бога! Думаю, не обійшлося тут і без лукавства і за допомогою сатани чия рука зуміла накрутити такий перевертень. Бо якщо перевернути і уважно придивитись, то нашу церкву перевернуто. Ось такий гострий перевертень ми носимо тепер кожний біля серця.
     Можливо, і не в тому річ, але подумайте, люди добрі: чому тільки в нас таке твориться? І, на мою нехитру думку, цей тризуб підходить більше якимось великим угрупованням чи січовикам, а не такій мирній державі як наша. Наша Україна - це житниця, це край лісів, різновидної птиці, звірів. Невже не можна підібрати щось миле чи з птиці чи з тварин і обвінчати квітами або колосками? Всякому, хто творить беззаконня, хто іде проти Бога, ніколи добра не чекати і на цьому, і на тому світі. Ось таке мене завжди бентежить. Чому ж у нас не так, як у людей? Ми ж мирні, працьовиті українці, але не можемо ніяк зіп’ястись на ноги, як наші сусіди. Добре, що кожен має право на свою думку, тому і я вирішив висловитись, а чи вірно це чи ні, хай розсудять мене читачі.
     З повагою - Іван Гайдук, с.Довжки.
     


  коментарі: 2

 : Где-то я читал (это было давненько и где - сейчас уже к сожалению не вспомню), что украинский трезуб в 15-16 веках ассоциировался у казаков с триединым Богом - бог-отец, Бог-сын и Бог-дух (Троицей)....  (написано 09.11.2012 в 08:44 з адреси:  46.23.146.177)
читач : Тризуб не подобається Івану, а п'ятикутна зірка, гострий серп і молоток до вподоби були?
     Щоб зіп'ястись на ноги як сусіди, не потрібно продавати свій голос за грошових мішків 
(написано 09.11.2012 в 09:16 з адреси:  192-46-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік