Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.11.2012 “КОЛИ У ДІТЕЙ НАРОДЖУЮТЬСЯ ДІТИ”

Вирішила написати до газети, щоб ще раз торкнутися цієї болючої теми. Так, дізнавшись про щасливу новину - вагітність, комусь хочеться відразу ж пові- домити про це всьому світові, а хтось вважає за краще якомога довше зберігати цю таємницю. Але чи завжди ця новина є щасливою? Зокрема, якщо вона стосується ранньої вагітності. Адже зараз це фактично велика соціальна проблема. На сьогоднішній день в Україні спостерігається велика кількість вагітних жінок, яким ще не минуло і 18 років, котрі ще не мають ні постійного місця роботи, ні власного житла, а найголовніше - освіти. А ще їх не розуміють батьки, засуджують однолітки...
     «Вона сама ще дитина», - говорять про маму, з якою навіть саме слово «мама» якось не дуже узгоджується. Більшість людей відзначають, що рання вагітність - це ризик для матері і дитини. Лише одиниці вважають, що така вагітність нічого не змінить в «гірший» бік у житті молодої матусі. Хоча, майже завжди така вагітність є повною несподіванкою як для самої дівчини, так і для навколишніх.
     Коли в підлітковому віці дівчина дізнається, що вона вагітна - оцінити її почуття, страх, відчай і стрес неможливо. Часто «маленька» вагітна приховує факт своєї вагітності або не знає про неї: ігноруючи будь-які ознаки, відповідно не дотримується режиму харчування, навантажень і відпочинку, що так необхідно майбутній мамі і малюкові.
     Ось чому вважаю, що підліткова вагітність – це неймовірний психологічний стрес для майбутньої мами, та й для її оточення. Рання вагітність ставить ряд питань, вирішення яких вимагає дорослого, усвідомленого підходу. Із загальноприйнятої точки зору, підлітковий вік - найнесприятливіший для народження маляти. Молоді матусі змушені відмовитися від звичного «безтурботного» способу життя. Вони, як правило, залишають навчання, а потім так і не відновлюють його. Тепер давайте спробуємо уявити собі їхній стан у майбутньому, коли виникне питання про роботу - ту, на якій хочеться працювати, або ту, на яку візьмуть без освіти, досвіду. Також швидше за все ці молоді мами будуть виховувати діток одні. Адже навряд чи їм вдасться успішно влаштувати особисте життя.
     Ні, я не хочу закликати дівчат йти на аборти, якщо вони дізнаються про свою вагітність. Якщо вже таке сталося, то краще вибирати, звісно, пологи. Бо нині, на жаль, мало хто задумується над тим, яку біду несе аборт в їхнє життя. Я вважаю, що рішення про те, робити чи не робити аборт, належить приймати усвідо- млено і зважено, тому що ця дія несе за собою негативні наслідки.
     Підліткова вагітність повністю змінює життя, отож треба наперед думати про її наслідки, а головне про те, як не потрапити в число занадто молодих мам і тат, щоб потім не нарікати на життя.
     Мар'яна МАТВІЙЧУК,
      студентка Рівненського
     державного гуманітарного
      університету, м.Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік