Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.11.2012 ПОЛЮБИВ ЖУРНАЛІСТИКУ

Гвардії майор у відставці Михайло Іванович Сорокін із 1959 по 1983 роки проходив службу у Славутському гарнізоні, в складі 615-го полку ракетних військ стратегічного призначення. Звільнившись у запас, вчорашній воїн ще кілька років працював старшим помічником начальника 2-го відділення Славутського райвійськкомату. Зокрема, координував допризовну підготовку шкільної молоді Славутчини, займався питаннями її підготовки до армійської строкової служби, вступу в суворовські та вищі військові училища. І лише у 1997 році ветеран Збройних сил звільнився із військкомату за віком.
     Цьогоріч наш шановний ветеран відзначив своє 76-річчя. Втім, незважаючи на такий поважний вік, Михайло Іванович бере активну участь у громадському житті нашого міста – виступає перед його молоддю, прищеплюючи їй любов до Незалежної України, пропагує армійські традиції, тобто, займається військово-патріотичним вихованням майбутніх захисників Вітчизни, популяризує звитягу учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні – фронтовиків Славутчини.
     А ще – захопився журналістикою, ставши громадським кореспондентом редакції газети «Трудівник Полісся». Починаючи з 2009 року, ветеран опублікував на її сторінках понад 30 розповідей про воєнний шлях наших земляків, ставши переможцем творчого конкурсу, оголошеного нашим «Трудівником» у 2010 році в честь 65-ї річниці Великої Перемоги. Його також нагороджено Почесною грамотою «Трудівника Полісся» з нагоди 90-річчя газети, грамотами ради ветеранів міста, членом президії котрої він є, міської ради – за активну участь у діяльності ветеранської організації та громадському житті міста.
     Нещодавно до цих почесних відзнак додалася ще одна: обласна організація Профспілки працівників культури нагородила М.І.Сорокіна – переможця другого обласного конкурсу на кращу публікацію, присвячену 75-річчю утворення Хмельницької області, 25-річчю Організації ветеранів України Почесною грамотою за цикл публікацій, надрукованих у газеті «Трудівник Полісся» під рубрикою «З когорти мужніх», з чим ми його щиро й вітаємо та зичимо нових творчих здобутків.
     Так тримати, шановний ветеране!
     З повагою – колектив редакції газети
     «Трудівник Полісся».
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік