Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 01.11.2012 СЕРЕД КРАЩИХ КУХАРІВ УКРАЇНИ – СЛАВУТЧАНКА

На виконання постанови правління Укоопспілки 22-23 жовтня в Рівному на базі ресторану «Спорт» відбувся конкурс професійної майстерності «Кращий кухар споживчої кооперації України-2012». Приємно, що споживчу кооперацію всієї Хмельниччини на ньому представляли працівники кооперативного підприємства «Поділля» Славутського районного споживчого товариства, кухар якого Антоніна Володимирівна СМОЛА (див. на фото), посіла почесне II місце серед 15-ти представників облспоживспілок України, котрі делегували на конкурс своїх кращих кухарів.
     Антоніна Смола – кухар 6-го розряду ресторану «Україна», який є складовою кооперативного підприємства «Поділля». Вона наша, славутська – родом із Нараївки. Після закінчення Хмельницького кооперативного училища 19-літньою прийш- ла працювати в цей заклад громадського харчування, що у всі часи мав (і має!) гарну репутацію в місті. Зі Славутою та «Україною» Антоніна Володимирівна пов’язала все своє подальше життя. З роками приходив досвід, зростала майстерність. Вона неодноразово брала участь в обласних куховарських конкурсах, а от на, всеукраїнський рівень вийшла вперше. І такий успіх!
     Кулінари Славутчини представили на смак журі фірмову страву «Кролик по-славутськи», холодні закуски «Суфле із сьомги», «Желе із сиру», «Помідори, фаршировані грибним салатом», а також «Биточки по-вінницьки». Що не страва – смакота! Всі вироби одержали схвальні відгуки й стали запорукою успішного виступу на конкурсі.
      В. ОЛЕГОВИЧ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік