Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 НАЙСВЯТІШЕ – У НАШИХ СЕРЦЯХ

28 жовтня Україна відзначала 68-му річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. На Славутчині також пройшли мітинги та інші заходи, приурочені цій даті. До пам’ятників загиблих у цей день були покладені квіти і гірлянди Слави. Свято всенародного уславлення воїнів-переможців, вшанування пам’яті мільйонів полеглих за визволення української землі – то найсвятіше, що маємо нести в своїх серцях через усе життя. Особливо це важливо для майбутніх поколінь, адже без знання визначних віх в історії свого народу неможливо творення нових
     Доречно буде пригадати, що визволення України почалося від Сталінградської битви (листопад 1942 — лютий 1943р.), яка поклала початок корінному перелому у війні на користь СРСР. 18 грудня 1942р. було визволено перший український населений пункт — с.Півнівку Міловського району Ворошиловградської (тепер - Луганської) області. Остаточне ж визволення українських земель почалося в ході Курської битви (5 липня — 23 серпня 1943р.). 23 серпня війська Степового фронту звільнили Харків. Протягом вересня-жовтня 1943 року тривала героїчна битва за Дніпро, уздовж якого німці намагалися створити неприступну лінію стратегічної оборони. Кульмінацією битви за Дніпро стало визволення Києва від гітлерівських військ. Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року, під час якої, 27 жовтня 1944 року, було звільнено Ужгород, а 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон України.
     Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – від 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. За сучасними підрахунками, загальні людські втрати України у 1941-1945 роках становлять близько 9 мільйонів людей. Лежали в руїнах 714 міст, понад 28 тисяч сіл, десятки тисяч підприємств та господарств.
     Наш Славутський район традиційно входить до півночі Хмельниччини. В роки війни до півночі області належали ще Берездівський, Ізяславський, Шепетівський, Грицівський, Антонінський райони. Ця місцевість пройшла суворе випробування початком війни. Через Берездівський район пролягав один із основних напрямків удару німців на Київ – на півночі району проходила траса Львів-Київ, вздовж якої наступали загарбники. Через Славуту йшла головна залізнична артерія, що зв’язувала фронт із німецьким тилом. Також у цьому регіоні знаходився найважливіший транспортно-залізничний вузол, який активно використовували німці, – Шепетівка.
     Окупація Славутчини тривала тридцять місяців. За цей час в місті загинув кожен другий житель, 4057 жителів району були вивезені на каторжні роботи, повністю спалено шість сіл. В місті були пограбовані усі заводи. В центрі Славути гітлерівці створили гетто для єврейського населення, в якому було знищено більш як 13 тисяч чоловік із усього району. На території Славути знаходився ко-нцтабір “Гросслазарет” для військовополонених червоноармійців, в якому загинули близько 150 тисяч чоловік.
     В січні 1944 року територію нашого району було остаточно звільнено від німецько-фашистських загарбників. Пам’ятаймо про ті події, без яких не було б нині вільної України!
     Вікторія ФЕДОРЧУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік