Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 01.11.2012 ІЗ КОЛИШНЬОГО ЗАВОДУ «ЛОТОС» ВИВОЗЯТЬ «ХІМІЮ»

Охорона навколишнього природного середовища - на контролі обласної влади. Так, на території Хмельниччини з серпня нинішнього року проводяться роботи із забезпечення еколого-безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин, в тому числі з підготовки та вивезення їх за межі України, які виконуються ТОВ „С.І.Груп Консорт ЛТД” (Ізраїль).
     За підтримки Хмельницької ОДА та сприяння голови облдержадміністрації Василя Ядухи зазначені роботи профінансовано з державного та обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Загальний обсяг фінансування у 2012 році складає 10,2млн гривень - слід відмітити, що в розрізі останніх років фінансування робіт збільшилось у чотири рази.
     Рішенням сесії Хмельницької обласної ради з місцевого бюджету (обласного фонду охорони навколишнього природного середовища) передбачено виділення кошів у сумі 2717,9тис.грн на проведення робіт із забезпечення екологічно-безпечного перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР) і тари від них, у тому числі з підготовки та вивезення їх за межі України зі складського приміщення колишнього заводу “Лотос” у м.Славута.
     В рамках виконання вищезазначених робіт на території області підготовлено до вивозу більше 440 тонн непридатних або заборонених хімічних засобів захисту рослин, з них уже вивезено 283 тонни з Білогірського, Теофіпольського, Полонського, Славутського та частково з Волочиського і Чемеровецького районів, у тому числі зі складу колишнього заводу “Лотос” у м.Славута 117 тонн.
     Прес-служба ОДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік