Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 «ХАЙ СТАНЕ СОВІСТЬ НА СТОРОЖІ ПРАВА»

Ще до початку виборчої компанії голова ради благодійників регіонального фонду «Зміцнення громад» Сергій Васильович Буряк (за попередніми підрахунками голосування у нашому окрузі cаме він став тепер народним депутатом!) ініціював кілька соціальних програм, серед яких чільне місце зайняла програма «Юридична допомога кожному». Ми вже презентували її у газеті, але ще раз нагадаємо, що спрямована вона на популяризацію і роз’яснення чинного законодавства, надання безоплатної юридичної допомоги малозахищеним громадянам. Для цього в населених пунктах району і в Славуті працювали мобільні юридичні консультації.
     Так, однією із суттєвих проблем нашого суспільства є низький рівень правової освіченості громадян. І хоч стаття 59 Конституції України гарантує кожному право на отримання безоплатної правової допомоги, суть її визначена Законом України «Про безоплатну правову допомогу», який почав діяти з липня 2011 року, однак цей Закон набуває чинності поетапно. Й лише з 1 січня 2017 року норми його мають запрацювати в повному обсязі. До того часу громадяни, особливо у містах і селах, залишаються юридично необізнаними, а тому незахищеними.
     Це й спонукало Сергія Васильовича Буряка ініціювати та впровадити в дію соціальну програму «Юридична допомога кожному». В її рамках видано цикл правових брошур з питань захисту прав громадян в основних сферах суспільного життя - зокрема, із пенсійного законодавства, здійснення та захисту сімейних і спадкових прав тощо. Ці брошури готували професійні юристи-практики, науковці, адвокати. З ними мали можливість ознайомитись чимало мешканців краю. Поза сумнівом, проведена велика і дуже корисна робота.
     Головне завдання програми – навчити громадян ефективно протидіяти порушенню їхніх прав та донести до них найпростіші юридичні аспекти для щоденного практичного застосування. Ще на початку реалізації цього проекту організатори наголошували, що соціальна програма «Юридична допомога кожному» має довгострокову дію. І ось минулого тижня були обговорені перші результати даного проекту. Це відбулося на засіданні «круглого столу» в діловому центрі м.Нетішин, у роботі якого взяв участь сам Сергій Буряк. До участі в розмові запросили також начальників управлінь юстиції міст Шепетівки, Славути, Полонного та Нетішина, представників окремих громад і ЗМІ. Вів засідання керівник соціальних програм Володимир Юрчук.
     — Підсумовуючи зроблене за кілька місяців, можна стверджувати, що соціальна програма «Юридична допомога кожному» корисна для людей, і вона не обмежена в часі, — зауважив депутат Хмельницької обласної ради, юридичний радник програми Василь Ваків. — Правовий всеобуч для населення необхідний. У нас недосконале законодавство. Іноді чітко не прописані норми тих чи інших законів. Та й бракує правової культури громадян. Однак, як кажуть, навіть поганий закон – це закон. Тому при втіленні на практиці його ніхто під сумнів не ставить. У таких випадках потрібно, щоб людина була обізнана у своїх правах. Лише тоді будь-які неправомірні дії вона зможе попередити. А програма «Юридична допомога кожному» практично сприяє як мінімум правовому орієнтуванню людей, як максимум - побудові сталого громадянського суспільства. У ній задіяні досвідчені адвокати, юристи, які допомагають громадянам уникнути конфліктних ситуацій, розв’язати певні проблеми.
     Особливо схвально і з вдячністю сприйняли спілкування з юристами сільські мешканці. Адже за радянських часів у селах працювали лекторії, проводилися політінформації, та й законодавство було сталим. Нині щодо цього утворилася добряча прогалина, яку юристи соціальної програми “Юридична допомога кожному” стараються заповнити.
     — Мене тішать результати проведеної роботи. І я вдячний за це команді однодумців, — сказав у своєму виступі Сергій Буряк. — Головне, що ми корисні людям. Нічого гріха таїти, їм не вистачає правових знань, аби захистити себе, родину, відстояти свої права. І те, що ми змогли допомогти майже чотирьом тисячам краян (а саме стільки їх уже звернулося до наших юристів за допомогою) - це крок уперед. Адже Україна та її громадяни прагнуть бути в європейському співтоваристві. Для просування цим шляхом необхідна елементарна правова освіченість людей. І ми сприятимемо їм у цьому. Тому обіцяю - програма «Юридична допомога кожному» буде діяти й надалі.
     Адвокат, співавтор брошур «Правова допомога громадянам» Олександр Олійник зазначив, що формування правової держави неможливе без правової обізнаності громадян. В ході практичних діалогів із людьми виявляється непоінформованість громадян про їхні права і свободи. Даються взнаки суперечливість законодавства, соціальна незахищеність. Це і лягло в основу підготовки уже випущених посібників. Планується ще видання брошури «Здійснення та захист земельних прав громадян», інших збірників порад і роз’яснень. А групи юристів будуть й надалі надавати безкоштовні консультації населенню.
     Схвально відгукнувся про соціальну програму «Юридична допомога кожному» начальник Славутського міськрайонного управління юстиції Олександр Мельник. Це, безперечно, нагально необхідна ініціатива, яка буде мати продовження, зауважив він. Вперше за багато років недержавна структура взяла на себе тягар безкоштовної юридичної допомоги. І хоч правопросвітницька робота не зразу дає результати, але це закарбується в свідомості людини, а в практичній площині ще й значно полегшить роботу судів…
     Свій виступ адвокат, консультант програми Тетяна Царик розпочала словами Ліни Костенко: «Хай стане совість на сторожі права». Дійсно, правознавці, задіяні в програмі, керувалися цим критерієм, допомагали людям у конкретних питаннях і готові з людьми йти далі - відстоювати їх права та інтереси. Чи не найбільше проблем мають нині діти війни – ця надзвичайно вразлива категорія громадян. Як зауважила пані Тетяна, державі потрібен закон, який би до кінця розв’язав проблему хоча би виплат дітям війни за рішенням судів. Багато колізій виникає (в селах особливо!) з оформленням спадщини, коли люди запізно звертаються з цього приводу до відповідних інстанцій, безпідставно чекаючи, поки мине шість місяців, і втрачають час...
     Поділилися своїми думками й враженнями щодо реалізації соціальної програми «Юридична допомога кожному» і адвокати Людмила Грінчук та Богдан Горщар, крупецький сільський голова Валерій Михалюк.
     Вислухавши уважно всіх співрозмовників, Сергій Васильович Буряк наостанок додав, що за результатами проведеної роботи будуть визначені основні прогалини у законодавстві, які перешкоджають реалізації громадянами своїх прав. На основі цих узагальнень і розроблятимуться законопроекти про внесення змін до чинного законодавства.
     Загалом усі учасники «круглого столу» зійшлися на думці, що просвітницька програма «Юридична допомога кожному» - надзвичайно корисна і необхідна людям. Головне ж бути поряд із людьми і допомагати їм знаходити виходи зі складних життєвих ситуацій.
     С. ПИЛИПЕНКО.
     В. БОГДАНОВА.
     На знімках: під час проведення
     засідання «круглого столу».
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік