Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ?

Сферу пожежної безпеки регулює вражаюча кількість найрізноманітніших нормативних документів. Саме з цієї причини підприємцям дуже складно самостійно виконати вимоги пожежної безпеки, процедури експертизи для отримання дозволу.
     Наш районний відділ управління Держтехногенбезпеки, відповідно до постанови Кабінету Міністрів №150 від 14.02.2001р., видає дозволи на початок роботи підприємств та оренду приміщень відповідно до Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень та згідно з положенням статті 10 Закону України "Про пожежну безпеку".
     Постановою Кабінету Міністрів від 11.01.2006р. N17 "Про внесення змін до Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень" суб'єкти підприємницької діяльності можуть розпочинати свій бізнес за декларативним принципом, тобто, без необхідності отримання дозволу, але за умови страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди. Такий принцип застосовується лише стосовно об'єктів, які не відносяться до вибухопожежонебезпечних та об'єктів із масовим перебуванням людей і не розміщуються на території або всередині зазначених об'єктів та якщо не змінюється функціональне призначення об'єктів/приміщень і не проводиться їх перепланування.
     Пунктом 6 Постанови №150 від 14 лютого 2001р. передбачено, що за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки дозвіл видається без обмеження терміну його дії.
     Крім того, органи державного пожежного нагляду надають безоплатну консультативну допомогу при заповненні декларації.
     Підставою для видачі дозволу є висновок, який оформляється за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану об'єкта, підприємства або приміщення, що проводиться органом державного пожежного нагляду або суб'єктом господарювання, який отримав ліцензію на проведення такої оцінки (експертизи). Висновок за підсумками оцінки (експертизи) протипожежного стану об'єкта є чинним для отримання дозволу протягом 3 місяців від дня її проведення.
     Якщо підприємницька діяльність здійснюється без дозволу органів державного пожежного нагляду на початок роботи, то власник (орендар) несе відповідальність згідно із законодавством.
     А. САМПІР, начальник
     Славутського РВ управління Держтехногенбезпеки.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік