Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 ДІЄВА ДОПОМОГА – ПОВСЯКЧАС

У першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери: люди, на яких покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу тим, хто її вкрай потребує. До численної армії таких надзвичайно потрібних працівників належать спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації. Основні напрямки їх роботи окреслила у нашій розмові в.о.начальника управління Катерина Миколайчук.
     - Катерино Сергіївно, як бачимо, маєте немаленький структурний підрозділ…
     - В управлінні трудяться 33 працівники. У нас функціонують відділи: грошових виплат та компенсацій; бухгалтерського обліку та фінансової звітності; праці; персоніфікованого обліку осіб; сектор державних соціальних інспекторів.
     - Які ж пріоритети у соціальній сфері на даний час?
     - Наша робота в основному спрямована на реалізацію соціальних ініціатив Президента України, зменшення масштабів бідності, вирішення проблемних питань з оплати праці та зайнятості, соціального захисту малозабезпечених громадян.
     - До кого доходите в першу чергу?
     - Значну увагу приділяємо соціальному захистові сімей з дітьми та багатодітних родин. Так, адресною соціальною допомогою з початку року охоплено 2208 сімей з дітьми. За рахунок субвенції з державного та коштів місцевого бюджетів цим родинам цьогоріч виплачено допомоги на суму 17503,7 тисячі гривень.
     - Не одна сотня славутчанок пишається віднині почесним званням України «Мати-героїня»…
     - Приємно відзначити, що 2012 року воно присвоєне було ще 214 жителькам району. Розмір грошової допомоги таким жінкам ц.р. становить 10730 гривень.
     - А чи вдалося налагодити безперервний прийом громадян?
     - Безумовно. Крім того, відпрацьовано механізм прийому документів уповноваженими особами сільських рад для призначення державних допомог та субсидій. В результаті за наданням їх за 9 місяців ц.р. до управління звернулись 4193 славутські родини. Державних допомог їм призначено на суму 22825,2 тисячі гривень, субсидій - на суму 932,1 тисячі.
     - Додаткової уваги потребують так звані «пільговики»…
     - Наше управління здійснює виплати пільговим категоріями населення. На сьогодні в районі мешкають 9576 пільговиків, котрим, згідно з чинним законодавством, надаються різні види пільг. Цього року, як і в попередні, управління не випускало із поля зору соціальний захист ветеранів, інвалідів та інших пільгових категорій населення. Так, здійснено виплату разової грошової допомоги до відзначення 67-ї річниці Перемоги 2189 ветеранам війни на суму 571,5 тисячі гривень. Значна увага приділяється оздоровленню ветеранів війни та інвалідів у санаторно-курортних закладах – в них цьогоріч побували 11 таких осіб.
     - Тож громадяни з особливими потребами теж є вашими підопічними?
     - Задля створення сприятливих умов для соціальної інтеграції таких людей, їхнього соціального захисту вживаються дієві заходи щодо сталого забезпечення інвалідів засобами реабілітації та пересування. Відповідно до нового порядку, який затверджений з нинішнього року, інвалід може самостійно обирати виробника протеза та колісного крісла із урахуванням індивідуальних потреб та медичних показань. Безумовно, це значно поліпшить їхнє життєзабезпечення та інтеграцію в суспільстві.
     - «Мобільний соціальний офіс» - що криється за цим?
     - Для покращання адресної допомоги тим категоріям населення, які потребують першочергової підтримки, цьогоріч на Славутчині створено так званий мобільний соціальний офіс. Його основним завданням є надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання. Відповідно підвищується рівень інформованості населення про передбачені діючим законодавством заходи із соціального захисту. Всього за рік виїздами «мобільного соціального офісу» охоплено 29 населених пунктів району. Окрім того, спеціалістами управління здійснено 21 виїзний прийом задля роз’яснення порядку надання державних допомог, пільг та житлових субсидій.
     - Задля чого в структурі управління виокремлено відділ праці?
     - Пріоритетним напрямком його роботи є виконання основних завдань уряду та Президента України, спрямованих на подолання бідності. Що стоїть за цим? Перш за все, необхідність ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня, оплати праці, створення нових робочих місць, здійснення контролю за соціальним захистом працюючих, зайнятих на робочих ділянках із шкідливими та небезпечними умовами праці на підприємствах.
     - Що хотіли б, Катерино Сергіївно, зазначити наприкінці нашої розмови?
     - Мене радує, що завдяки чіткій та злагодженій роботі нашого колективу вдається своєчасно виконувати поставлені для поліпшення умов життя незахищених верств населення завдання. Тому, користуючись нагодою, від щирого серця хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – усіх працівників соціальної сфери! Зичу їм міцного здоров’я, щастя, добра, і злагоди. Нехай найвищою нагородою для них завжди будуть людська шана і подяка.
     - Газетярі «ТП» радо приєднуються до цих здоровлень.
     Спілкувалась
     Валентина АНДРІЄНКО.
     На фото авторки - більша частина колективу управління праці та соціального захисту населення РДА, в центрі - третя зліва К.С.Миколайчук.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік