Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 “ДИВЛЮСЬ НА ЖИТТЯ З ОПТИМІЗМОМ”

Напередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери - ми зустрілись із мешканцем с.Яблунівка, інвалідом третьої групи, постраждалим на виробництві Сергієм ПАЛАМАРЕМ, який розповів про біду, що сталася з ним кілька років тому, і про допомогу, котру він отримав від працівників Славутського районного відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
     - Це трапилося 13 жовтня 2005 року, через три дні після того, як мені минуло 28 років, - розповідає потерпілий. – Того дня, я механізатор СФГ «Манятин», обслуговуючи буряковий навантажувач, під час завантаження автівки-самоскида, отримав важку фізичну травму – агрегатом мені майже повністю відірвало ступню. У шоковому стані мене оперативно було доправлено до травматологічного відділення Славутської ЦРЛ. Після важкої операції під загальним наркозом я три дні марив, нікого не впізнавав. Потім було майже три місяці лікування в Хмельницькому опіковому центрі, де мені було здійснено пересадку шкіри на травмовану кінцівку. Усього я переніс 10 складних операцій, з них 8 – під загальним наркозом. Але, на подив лікарів, я доволі швидко реабілітувався фізично, адже за натурою – оптиміст, ще й непоганий спортсмен – з дитинства грав у футбол, займався легкою атлетикою, згодом – східними єдиноборствами. Після виписки з лікарні мені було встановлено третю групу інвалідності довічно, як такому, що на 40% втратив професійну працездатність.
     Ще до нещасного випадку я був одружений, разом із дружиною-домогосподаркою ростили дворічну доньку. Перед сім’єю гостро постало питання: як жити далі? Звісно, я ж ніяк не відчував себе покинутим напризволяще – із самого початку отримав реальну допомогу з боку сільгосппідприємства СФГ «Манятин» в особі його керівника Сергія Степановича Конончука, котрий допомагав і надалі допомагає мені у вирішенні життєвих проблем – підтримує як морально, так і матеріально, а також працівників Славутського відділення Фонду, котрі з першого дня, тобто, одразу, як тільки зі мною трапився нещасний випадок на виробництві, встановили наді мною опіку.
     Того ж фатального для мене дня керівник відділення Микола Хонда негайно виїхав на місце події, взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, складанні відповідного акта для доправлення його в ЦРЛ, та оформлення мені групи інвалідності. Завдяки цим своєчасним діям увесь період мого перебування на лікуванні повністю тривав за рахунок Фонду. Крім того, за його сприяння та кошти було вирішено питання протезування і забезпечення мене ортопедичним взуттям, - демісезонним і зимовим, а також мого пенсійного забезпечення та, що дуже важливо, – виділення мені легкового малолітражного автомобіля марки «Славута». До речі, я досі регулярно одержую від Фонду ще й кошти на його утримання.
     За потреби, я також отримую всілякі консультації – юридичні, побутові – від спеціалістів відділення. Найбільше у вирішенні особистих проблем мені допомагає головний спеціаліст відділення Ірина Мирославівна Рожкова (вона відвідувала мене в лікарні), в т.ч. й у таких питаннях як підготовка раз на 6 років документації на засідання комісії ЛФК для підтвердження моєї інвалідності та кожних 2 роки – для заміни протезу і ортопедичного взуття, котрі за індивідуальним замовленням виготовляються на Київському ортопедичному підприємстві.
     Отже, завдяки великій допомозі працівників Славутського відділення Фонду я, якщо так можна висловитись у цій ситуації, нині міцно стою на ногах, самостійно перекваліфікувався – отримав другу професію. Адже, з дитинства маючи хист до музики, у 2007 році вступив на навчання без відриву від виробництва на музично-педагогічний факультет із класу акордеона та вокалу Рівненського державного гуманітарного університету, який закінчив цьогоріч. Нині я працюю вчителем музики, етики, естетики та художньої культури в Манятинському нвк. Робота мені дуже подобається – люблю дітей, працювати з ними, і вони мені віддячують взаємністю. Беру активну участь в культурному житті громади села – у всіх концертах та різноманітних культурно-масових заходах. Як музикант і вокаліст, я брав участь у Міжнародному фестивалі самодіяльних виконавців, що проходив на Рівненщині, а також у Хмельницькому обласному конкурсі серед людей з обмеженими можливостями. Хоча, якщо чесно, я себе таким не вважаю – намагаюсь бути максимально корисним для свого рідного села, суспільства, родини – разом із дружиною виховуємо двох доньок.
     А ще я пишу вірші й музику до них – пісні присвячую рідному краю, його чудовим людям. Отже, можна сказати, живу повноцінним життям, у чому є велика заслуга працівників Славутського відділення Фонду. А тому, користуючись нагодою, хочу від щирого серця привітати весь його колектив із професійним святом – Днем працівників соціальної сфери, побажати їм успіхів у їх нелегкій, але дуже важливій роботі, стабільності, творчої наснаги, безмежної людської вдячності, достатку, великого особистого щастя. Нехай віра і любов до людей будуть визначальними у всіх ваших починаннях, спрямованих на захист життя та здоров’я громадян.
     Записав Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 3 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік