Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 ЩОДНЯ ДАРУЄМО ТЕПЛО, УВАГУ ТА ЛЮБОВ

Наш районний територіальний центр соціального обслуговування є закладом, в якому здійснюється соціальне обслуговування та надаються послуги пенсіонерам, ветеранам війни і праці, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам та іншим особам, які через складні життєві обставини потребують соціальної допомоги і підтримки. Активна діяльність установи та впровадження нових методів роботи забезпечують можливість отримання соціальних послуг мешканцям усіх населених пунктів Славутського району. Спектр цих послуг надзвичайно широкий - працівниками територіального центру безкоштовно та на платній основі їх надається близько 60 видів. З початку року наявними трьома відділеннями обслужено 1882 особи, платних послуг надано на суму близько 38 тисяч гривень.
     Соціальні робітники нашого центру обслуговують вдома 2-3 рази на тиждень до 1000 громадян району. Одним із важливих напрямків нашої роботи є постійне обстеження умов життя мешканців Славутчини з метою надання їм допомоги в обслуговуванні. Зокрема, соціальні робітники закуповують підопічним продукти харчування, медикаменти, готують їжу, допомагають в прибиранні житлових приміщень, оформляють документи на отримання субсидії з оплати житлово-комунальних послуг, вносять платежі, надають інші послуги, що визначаються під час індивідуальних обстежень матеріально-побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян. Користуються попитом у немічних людей послуги з рубання дров, ремонту парканів, будинків, обкошування присадибних ділянок, тощо. Крім того, одиноким, за їх бажанням, надається допомога в поселенні до будинку-інтернату. Слабочуючих громадян району обслуговує соціальний працівник-сурдоперекладач.
     Цьогоріч центром оформлено документи на отримання одноразової матеріальної допомоги з районного бюджету для 171 громадянина на суму 44,6тис.грн. Перукар, яка працює в нас, обслужила 570 підопічних безпосередньо за місцем проживання. Пунктом прокату технічних та інших засобів реабілітації громадян, які не мають групи інвалідності, надаються в тимчасове користування інвалідні візки, палиці та милиці. У «банку одягу» люди можуть обновити чи поповнити свій гардероб. Постійно ведеться робота з підприємствами та господарствами району, на яких раніше працювали підопічні територіального центру, активно співпрацюємо з організацією Това- риства Червоного Хреста, радою ветеранів. Так, за 10 місяців поточного року нами залучено 2,6 тис. грн позабюджетних коштів, які направлені на надання матеріальної допомоги та придбання продуктів харчування 36 найнужденнішим мешканцям району.
     Створеним у центрі відділенням соціально-побутової адаптації надаються інформаційні послуги, медсестра проводить лікувальний масаж та фітотерапію. Відділення обслуговує громадян незалежно від їхнього сімейного стану.
     З метою наближення соціальних послуг до потреб сільського населення в с.Миньківці у вересні поточного року відкрито соціально-побутовий комплекс. В даному закладі надаються банно-пральні послуги. Соціальні робітники центру формують заявки на надання послуг з прання одягу за місцем проживання підопічних, збирають брудну білизну, а бригада працівників відділення вантажно-пасажирським автомобілем за встановленим графіком забирає речі, які необхідно прати, й одночасно розвозить випрані та випрасувані речі за попереднім замовленням. Даним відділенням вже надано послуг для 90 жителів Миньківецької сільської ради та навколишніх сіл району.
     У нашому районному територіальному центрі трудиться нині 82 працівники. Це дружний колектив однодумців. Кожен, хто тут працює, розуміє, що наша робота – це священний обов'язок щодня дарувати тепло і увагу людям, зробити повноцінним і наповнити любов'ю кожний день їхнього життя, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.
     Вітаю всіх працівників та ветеранів соціальної сфери з професійним святом, бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя та Божого благословення у всіх добрих починаннях!
     Лариса МАЗУР, директор
     територіального центру
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік