Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 КОРПОРАЦІЯ «СВАРОГ ВЕСТ ГРУП» ВВЕЛА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ПЕРШУ ЧЕРГУ ФРУКТОСХОВИЩА

Таке сховище з регульованим газовим середовищем (РГС) для зберігання плодової продукції ємністю 2,5 тисячі тонн одночасного зберігання тепер є в с.Романківці Сокирянського району Чернівецької області. Загальна вартість інвестицій в його будівництво та облаштування першої його черги склала 24 мільйони гривень.
     «Новітні технології, запозичені в європейських країнах, інвестиції та державна фінансова підтримка у поєднанні з родючими землями, сприятливими погодно-кліматичними умовами Буковини, досвідом і традиціями місцевих жителів дали поштовх розвитку садівництва, зробивши його перспективним та рентабельним… Завдяки таким аграрним компаніям як корпорація «Сварог Вест Груп», Сокирянський район став найперспективнішим серед інших районів області, лідером в Україні з розвитку інтенсивного садівництва», - зазначив під час урочистого відкриття фруктосховища голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв.
     У свою чергу, голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук додав, що в розвитку садівництва компанія вбачає не лише економічний, а й соціальний аспект. «Cадівництво є досить трудомістким процесом. Протягом року в садових підприємствах корпорації «Сварог Вест Груп» офіційно на постійній основі працює близько 400, а під час сезонних робіт – понад 600 працівників, місцевих жителів, що задіяні на таких роботах як збір, сортування, пакування, перевезення вирощеної продукції, підв’язування дерев тощо. Усі працівники отримують гідні умови праці та оплату», - коментує голова правління корпорації «Сварог Вест Груп».
     Перша черга фруктосховища оснащена обладнанням РГС голландської фірми «Besseling» та холодильним обладнанням італійського і німецького виробництва. Постачання, монтаж РГС та холодильного обладнання здійснювала фірма ТОВ «МАС Україна». Дане обладнання дозволяє зберігати плодово-ягідну продукцію протягом тривалого часу без втрати споживчих якостей і відповідно постачати на ринок свіжі яблука, груші, сливи, малину та суницю «преміум-сегменту».
     За словами заступника директора садових підприємств корпорації «Сварог Вест Груп» у Сокирянському районі Ярослава Федоришина, друга черга фруктосховища потужністю також у 2,5 тисячі тонн на сьогодні знаходиться на стадії інтенсивного будівництва й буде введена в експлуатацію до кінця цього року. Окрім того, на базі даного фруктосховища у с.Романківці корпорація «Сварог Вест Груп» планує збудувати сортувально-пакувальний центр потужністю переробки понад 15 тонн на годину.
     Цього року корпорація очікує зібрати понад 6,5 тисячі тонн фруктів. Триває збір врожаю. Нагадаємо, що у 2011 році корпорація «Сварог Вест Груп» зібрала 6 тисяч тонн фруктів.
     Окрім фруктосховища в Романківцях, корпорація «Сварог Вест Груп» використовує для зберігання вирощеної продукції сучасні сховища з регульованим газовим середовищем (РГС) ємністю 1,2 тисячі тонн і 2,5 тисячі тонн у селах Кобoлчин та Вашківці Сокирянського району Чернівецької області. Також, на базі ТОВ «Буковинський сад» діє голландська оптична лінія «Perfect» для сортування яблук та груш потужністю 4,5 тонни на годину.
     Корпорація «Сварог Вест Груп» займається садівництвом з 2007р. На сьогодні у Сокирянському та Хотинському районах Чернівецької області, на базі ТОВ «Буковинський сад» (282га садів) і ще трьох підприємств із меншими площами, розташовано близько 450га інтенсивних яблуневих, грушевих і сливових садів на середньо- і низькорослих підщепах (посадки 2003-2005 та 2008-2011рр.), в тому числі 315 гектарів на краплинному зрошенні. Сади посаджені й доглядаються за європейськими технологіями інтенсивного садівництва з використанням ефективної ущільненої схеми посадки невеликих дерев, що значно підвищує врожайність з гектара порівняно з попередніми технологіями. На базі підприємств працює автоматизована метеостанція, за допомогою даних якої проводиться моніторинг погодних умов та оптимізується система захисту насаджень.
     Вирощуються яблука сортів: Ренет Симеренко, Айдаред, Джонаголд, Чемпіон, Глостер, Голден Делішес, Сава, Гала і Слава та інші; груші сортів Ноябрська і Яблунівська; сливи сортів Ренклод і Стенлей. Для забезпечення підприємства якісними саджанцями потрібних сортів закладено сучасний плодовий розсадник.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 2 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік