Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 НЕПОВНОЛІТНІЙ – І ВЖЕ ЗЛОЧИНЕЦЬ. ЧОМУ?

Що ж штовхає дитину на шлях злочинності? Якими є причини для скоєння протиправних дій? Численні дослідження засвідчують, що переважна більшість неповнолітніх злочинців виховувались у неблагополучних родинах.
     Сьогодні надто актуальною постає проблема зростання правопорушень серед молоді. Так, причини й умови скоєння підлітками злочинів загалом ті ж, що зумовлюють й «дорослу» злочин- ність: це ті негативні явища і процеси, що відбуваються в суспільстві. Але з урахуванням особи неповнолітнього вони мають пе- вну специфіку: тут і бажання утвердитись, і романтизм, і почуття ліктя (згуртованість), й інтерес до «забороненого плоду» та ін.
     Безумовно, боротьба з неповнолітньою злочинністю передбачає координацію зусиль різних державних і суспільних інститутів, у тому числі кримінальної міліції та служб у справах дітей, освітянських структур, головним напрямком діяльності яких є її попередження. І все ж, незважаючи на усі прийняті заходи, оперативна обстановка на Славутчині залишається складною. Так, протягом першого півріччя ц.р. неповнолітніми на території району скоєно, за участі чотирьох підлітків, 7 злочинів. Зокрема, протягом літніх канікул 5 неповнолітніх скоїли 4 крадіжки. Це підтверджує, що контроль батьків за поведінкою дітей відсутній, а рівень право-виховної роботи в учнівсько-родинному середовищі недостатній.
     Що ж, спробуємо скласти колективний портрет неповнолітнього правопорушника із числа тих, з ким служба у справах дітей Славутської РДА проводить профілактичну роботу. Ось житель Крупця Роман Л., 1995р.н., вже перебуває у місцях позбавлення волі, та на початку листопада його чекає ще одне судове засідання. Ровесники із Берездова Ярослав Л. та Петро К. (обом по 17 років) - із благополучних родин, сільською радою характеризуються позитивно, нині навчаються у Нетішинському ПТУ. Злочини вони скоїли вперше, тож з підлітками проведено профілактичну роботу щодо неповторення їхньої протиправної поведінки.
     Не лише працівників служби дуже хвилює життєва позиція (краще її назвати антипозицією) 17-літньої Оксани Щ. із Пашуків: дівчина на даний час не навчається, її поведінка неодноразово розглядалася на засіданнях виконкому Хоровецької сільради. Оксана і до адміністративної відповідальності притягувалася, і вчителі з нею бесіди проводили, проте все це поки не дає позитивних результатів. У листопаді на юнку чекає в суді наступне слухання справи. Відповідно до вересневого рішення координацій- ної ради у справах дітей РДА її батьків попереджено про притягнення, у разі подальшого неналежного виконання ними своїх батьківських обов’язків, до адмінвідповідальності.
     Можна сказати, пощастило на рік старшим за наших попередніх «героїв» юним марачівцям Сергію С. та Вадиму П., котрі нині навчаються у Славуті та Городку: їхні справи щодо скоєних крадіжок закриті. І все ж, неминуче настає час, коли кожен (незалежно від віку) має нести відповідальність за скоєне. І тоді підлітки, які під час скоєння злочину були зухвалі, агресивні, цинічні та жорстокі, в судовій залі стають розгубленими й у розпачі чекають вироку за свої діяння. А те, що здавалося пустощами, переростає для кожного з них в життєву драму…
     Нагадаю, відповідальність осіб, котрі не досягли 18-літнього віку, за скоєння злочину або протиправних дій передбачена кримінальним, адміністративним та іншим законодавством. Так, кримінальній відповідальності підлягають особи, котрі до вчинення злочину досягли 16-річного віку. Проте закон також допускає і знижений віку щодо неї: йдеться про 14-16-літніх осіб, які підлягають кримінальній відповідальності за такі тяжкі злочини як убивства, умисне нанесення тілесних ушкоджень, зґвалтування, крадіжки, грабежі, розбої, злісне та особливо злісне хуліганство тощо.
     Згідно зі ст.98 Кримінального кодексу до неповнолітніх, визнаних винними у вчиненні злочину, судом можуть бути застосовані наступні види покарань: штраф, громадські або виправні роботи, арешт, позбавлення волі на певний строк.
     Криміногенна ситуація, що склалася в Україні, переросла у найнебезпечніше соціальне лихо. Тому визначальною сьогодні є проблема педагогічного впливу на учнів з різними відхиленнями у моральному розвитку. В роботі з такими підлітками дуже важливим є особистісно орієнтований підхід. Хочеться щиро сказати їм: не губіться в цьому житті. Не шукайте легких грошей, бо слизькі шляхи приведуть тільки до в’язниці!
     Наталія ТРОФІМЮК,
     головний спеціаліст служби у справах дітей.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік