Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2012 ЧОГО ВАРТУЄ ДИТЯЧА СЛЬОЗА?

Чергове засідання районної комісії із захисту прав дітей пройшло під активним головуванням заступника очільника РДА Василя Колодніцького і вирішило низку питань із дарування житла на користь непов- нолітніх. Членам колегії також довелося зануритись у декілька непростих життєвих ситуацій й спільно шукати вихід із них у такому ключі, аби найменше постраждали діти
     
     «ЕЙ, ТОЙ»…
     Молоді й гарні, вони сиділи 11 один навпроти одного. Колись були подружжям, народили (сподіваємось, у любові) доньку Аліну, котрій нині вже 7 років сповнилось. Все розбилось вщент уже давно: розлучились в 2009-му, Вікторія Миколаївна облаштувалась з дитиною у Нетішині, а Вадим Дмитрович з матір’ю мешкають на території Лисиченської сільради.
     Нещодавно суд позбавив його батьківських прав, оскільки за всі роки лише двічі(!) сплатив аліме-нти. Чотири останніх роки не те, що не спілкувався, а навіть не бачився з донькою. І що зовсім не вкладається в голові – на суді чоловік жодним чином не заперечував щодо позбавлення його отих найсвятіших прав – називатися батьком.
     Члени комісії були вражені, споглядаючи незворушного (жодна жилочка не ворухнулась на обличчі!) молодика, який спокійно пояснював: «Так, нині маю співмешканку, у неї двійко дітей. Відносно Аліни мені немає що сказати. Раніше не хотів її бачити, а потім не мав грошей». І це все?!
     Боляче було слухати розповідь Аліниної мами, як виглядала донечка тата у день народження (в перші роки ще приходила бабуся, його мама, а потім і вона перестала навідуватись), але марно. Так і забула як татом звати. Став він для дитини дядьком. А зараз лише каже «Ей, той»…
     
     МАМО, ЗЖАЛЬСЯ НАД ДОНЬКОЮ!
     Марину Фурсенко (прізвище змінене. – Авт.) знають всі не лише у Кривині. Добре знайома ця молода особа (ледь за 20 перевалило) і членам комісії. Правда, заочно, бо всі запрошення з’явитись на засідання й пояснити свою поведінку вперто ігнорувала.
     Фурсенко має своє помешкання у Кривині, але донька Настя там категорично не може мешкати, бо в другу половину будинку із тюрми з відкритою формою туберкульозу повернувся Маринин брат, і з того часу дім став пристановиськом бомжів. Куди поруч із ними дитині?..
     На Маринине щастя, вона має сестру. Та проживає у Нетішині, і Настя майже весь час, поки її матуся блукала світами у пошуках пригод, виховувалась поруч із її дітьми. І все б так тривало далі, але півроку тому Фурсенко народила хлопчика, якого відразу погодилась віддати в «Берізку» (Хмельницький обласний дитячий будинок). Здала – й забула про дитя: жодного разу не провідала, не поцікавилась його самопочуттям. Тож суд позбавив таку горе-матір батьківських прав відносно немовляти-сина. Проте залишив її доньку, сподіваючись, що жінка все ж виправиться.
     Куди там… Ніколи невідомо, де шукати Марину, а разом з нею і Настю, бо «матуся» скрізь тягає дівчинку за собою. Та не відвідує дитсадок, її належним вихованням ніхто не займається. Тому члени комісії одноголосно проголосували за повторне ініціювання справи щодо позбавлення М.Фурсенко батьківських прав відносно доньки Насті. Зробили це з легким серцем ще й тому, що нетішинська тітонька згодна взяти над племінницею опіку.
     
     ЧИ ДОТРИМАЄ ІННА СЛОВА?
     Зовні вона не справляє враження, що у свої 27 літ опустилась на саме дно. Хоча, хтось із членів комісії, хто знає Інну Давидюк не один рік зазначив, що всі ознаки нездорової пристрасті до пиятики написані на її обличчі. Майже детективна історія вийшла із пошуками цієї молодої жінки, бо пропи- сана у Стриганах, а мешкає зараз нібито в Славуті. Один раз заявляє, що менша донька Женя нині перебуває тут у свекрухи, а через хвилину прохопляється, що дитина - у селі із її сестрою, та й сама збирається там зимувати. А умови є в тій хатині для малої дитини, а дрова заготовлені?..
     На запитання головуючого, чи знає Інна Юріївна, навіщо її запросили на засідання комісії, жінка не стала відмовчуватись: «Я тут тому, що за останній рік жодного разу не провідала своїх двох доньок, котрим зараз 8 і 9 років, вони знаходяться у Плужненському санаторії-інтернаті. Все не виходить зібрати грошей на поїздку, бо не щастить працевлаштуватись. Чому віддала дівчаток? Чоловік, коли ще був живий, хворів туберкульозом. І щоб він не заразив дітей, порадили ізолювати їх. Зараз я маю меншу донечку Женю, вона завжди поруч зі мною. Ніякої допомоги на дітей я не оформляла, бо не хотіла…»
     Доладно говорила Інна Юріївна. І виправдання для себе ніби знаходила. Але як же рідні кровиночки – Саша та Ангеліна, котрі перші роки постійно запитували: «Коли ж мама до нас прийде? Скільки її ще чекати?» Зараз, мабуть, вже перестали згадувати – звикли жити без неї. Добре, що хоч, як дві сестрички, перебувають в санаторії-інтернаті разом…
     Члени комісії заледве не пристали на першу пропозицію - ініціювати питання про позбавлення І.Давидюк батьківських прав відносно трьох її дітей, включаючи й меншу доньку. Але потім вирішили все ж дати молодій жінці шанс у місячний термін змінити своє ставлення до життя та доньок: усвідомити, що їх у неї троє, а не одна, і в подальшому належно виконувати свій святий материнський обов’язок. Наразі повідомляємо, що відтепер родина перебуватиме під соціальним супроводом працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. Повний контроль – і… Дуже хочеться вірити, що через означений термін Інні буде про що відрапортувати членам комісії.
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік