Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.10.2012 КАНДИДАТИ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ОКРУГУ №190

БАРАБАШ Віктор Васильович
     Народився 7 серпня 1966 року в с.Чаплинка Лисянського району Черкаської області. Освіта - середньо-спеціальна та незакінчена вища. Безпартійний.
     Закінчив загальноосвітню школу №7 м.Шепетівка, Шепетівський сільськогосподарський технікум, навчався в Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «економіст».
     Працював в Шепетівській ПМК-181 "Хмельницкводстрой", економістом із оплати праці в одному з господарств Шепетівського району, директором кооперативу "Віктор і К" та ТОВ "Альфа".
     Був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата.
     На даний час також є помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Верховної Ради України.
     
     БУРЯК Сергій Васильович
     Народився 1 квітня 1966р. у місті Донецьку в сім’ї службовців. Безпартійний.
     Вищу освіту здобув у Київському інституті народного господарства на фінансово-економічному факультеті, отримавши диплом за спеціальністю «Фінанси і кредит». У 2001 році захистив кандидатську дисертацію за темою "Активізація інвестиційної діяльності в перехідній економіці України" у Київському національному економічному університеті ім.В.Гетьмана. Отримав ступінь кандидата економічних наук. Заслужений економіст України. Нагороджений орденами «За заслуги» III, II та І ступенів.
     Трудова діяльність: з квітня 1990 року по травень 1991 року - аспірант, а з травня 1991 по серпень 1991 року - асистент кафедри фінансів Київського інституту народного господарства; з серпня 1991 по січень 1992 року - голова правління Орендкоопбанку УРСР м.Київ; з січня 1992 по лютий 1996 року - голова правління АБ"Брокбізнесбанк" м.Київ. Чотири скликання поспіль обирався народним депутатом України. Був членом Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, головою цього Комітету. Займав посаду голови Державної податкової адміністрації України.
     
     ГЕРАСИМЕНКО Олена Михайлівна
     Народилась 29 березня 1964 року в Шепетівці. Член Партії регіонів.
     Закінчила Житомирський державний педагогічний інститут ім.І.Франка за спеціальністю «Біологія» з додатковою спеціальністю «Хімія», має кваліфікацію вчителя біології та хімії середньої школи.
     Працювала секретарем в Шепетівському районному управлінні сільського господарства; фасувальницею на Шепетівському цукровому комбінаті; вчи-телем хімії та біології Небіжської восьмирічної школи; вчителем біології Шепетівської зош №3; інспектором-методистом відділу управління освіти Шепетівської міської ради. Із 2000 до тепе-рішнього часу працює заступником директора з навчально- виховної роботи Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І- III ступенів - гімназія».
     ДЕМ'ЯНОВ Анатолій Анатолійович
     Народився 14 квітня 1969 року в м.Шепетівка в родині залізничників. Член Компартії України.
     Навчався в середній школі №7 м.Шепетівка, морехідному училищі ВМС м.Лієпая, працював у м.Балтійську Калінінградської області й одночасно навчався в Шепетівському машинобудівному технікумі.
     Працював у вагонному депо: розпочинав слюсарем ПТО, бригадиром, а згодом, отримавши вищу освіту, був призначений майстром збирального цеху.
     Навчався заочно в Державному економіко-технологічному університеті транспорту в Києві, де отримав вищу освіту.
     До лав комуністів вступив у 2001 році з твердими переконаннями та намірами. Завжди був досить активним. Після розвалу СРСР своїм принципам не зрадив. Закінчив Вищу партійну школу при ЦК КПУ і був обраний першим секретарем Шепетівського міськкому партії. Депутат Шепетівської міської ради від Комуністичної партії України.
     
     НАГОРНА Віра Микитівна
     Народилась 1 листопада 1954 року в селі Новолабунь Полонського району. Член Соціалістичної партії України. Освіта - вища. Закінчила Вінницький медінститут ім.Пирогова, педіатричний факультет за фахом «лікар-педіатр».
     Трудову діяльність розпочала у Володимирецькій центральній районній лікарні Рівненської області лікарем-педіатром і виконувала обов'язки завідуючої дитячою консультацією. Повернулась працювати в рідне село Новолабунь.
     Згодом була переведена на роботу в Полонську ЦРЛ, де і працює донині дільничним лікарем-педіатром. Одночасно, працювала в соціально-психологічному центрі «Щасливе дитинство» з дітьми батьків, позбавлених батьківських прав. Будучи лікарем-педіатром на дільниці, працювала завідуючою інфекційним відділенням Полонської ЦРЛ. Має вищу категорію лікаря-педіатра.
     
     ПОБЕРЕЖНА Анна Валеріївна
     Народилась 17 квітня 1985 року в селищі Понінка Полонського району. Член Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
     Закінчила механічний факультет Національного університету харчових технологій (м.Київ) за спеціальністю «Машини та технології переробки використаної упаковки». Має ступінь магістра.
     Після закінчення вузу працювала менеджером із зовнішньо-економічної діяльності в міжна- родній компанії «Телос» в м.Києва.
     На даний момент очолює ТзОВ «Науково-виробничий комплекс «Еколайф», діяльність якого спрямована на розробку сміттєпереробних технологій та встановлення сміттєсортувальних станцій, що дозволяють вирішити проблему накопичення твердих побутових відходів.
     Активно займається громадською роботою: була заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Зелена варта», керівником міжнародного відділу в Українському представництві Міжнародного фонду «Скорочення ризиків».
     З березня 2012 року очолює Хмельницьку обласну організацію Української екологічної асоціації «Зелений світ», основною метою діяльності якої є поліпшення екологічної ситуації на території області, сприяння забе- зпеченню громадянам України права на здорове середовище проживання та екологічну безпеку.
     
     СИДОР Василь Богданович
     Народився 28 березня 1963 року в Нетішині. Член партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».
     Закінчив Український інститут інженерів водного господарства (механічний факультет), Міжрегіональну академію управління персоналом (економічний факультет). У 2009 році в Київському національному університеті будівництва та архітектури захистив дисертацію і здобув науковий ступінь кандидата технічних наук.
     Відомості про трудову діяльність: електрозварювальник підприємства «Південьенерго- монтаж»; ізолювальник-плівочник Київського будівельного управління «Укренергохімзахист»; старший інженер управління будівництва Хмельницької АЕС; начальник житлово-комунального відділу УБ ХАЕС; начальник житлово-комунального підприємства Нетішинського міськвиконкому; перший заступник міського голови м.Нетішин; директор Славутської філії ВАТ «Хмельницькгаз». Із 2006р. - міський голова м.Славута.
     
     ХАЛІЛОВ Рафаел Муршудович
     Народився 21 травня 1982 року у м.Шепетівка. Безпартійний.
     Закінчив Національну академію державної податкової служби України (юридичний факультет).
     Трудова діяльність: оператор ПЕОМ сектору Державного реєстру фізичних осіб в податковій інспекції м.Шепетівка; торговий агент ООО «ДІАД»; менеджер «ЗАТ «ВО «КОНТІ»; із 2011р. займає посаду менеджера (управління) «ПАТ «ВО «КОНТІ».
     Член Української асоціації ветеранів-співробітників спецпідрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю («К») Служби безпеки України.
     
     


  коментарі: 25

прохожий : Sidor выборы с треском проиграл. Пиголю ганьба!   (написано 29.10.2012 в 11:56 з адреси:  110-195-201-46.pool.ukrtel.net)
Точка Опори : Сміється той, хто сміється останній.  (написано 29.10.2012 в 12:11 з адреси:  17-238-132-95.pool.ukrtel.net)
С.А. : Если Си-дор проиграл выборы то, по моему, ганьба не ему и не Пиголю, а тем, кто Буряку продался. Таково мое мнение:))  (написано 29.10.2012 в 12:43 з адреси:  27-226-124-91.pool.ukrtel.net)
прохожий : Почччему нет до сих пор данных по 190 ВО. Подозреваю, что Sidor мечется и фальсифицирует результаты волеизьявления граждан Славуты. Все добропорядочные комиссии которые чесно не хотят обманывать граждан уже давно все подсчитали и подали официальные непредвзяты данные в ЦИК.  (написано 29.10.2012 в 12:47 з адреси:  110-195-201-46.pool.ukrtel.net)
Точка Опори : А ще московським попам, "во главє" з Діонісієм ганьба. А, зрештою, не ганьба а похвала за гострий нюх на великі Бурякові гроші. Що їм той ? Ну постояли якось разом на трибуні, покаталися у бричці, у грошовому еквіваленті це - повний нуль.
     За нюх московського попівства! Будьмо! Гей! Будьмо! Гей! Будьмо! Гей!!! Гей!!! Гей!!! 
(написано 29.10.2012 в 12:55 з адреси:  17-238-132-95.pool.ukrtel.net)
С.А. : На сколько мне известно, граждане Славуты прокатили Буряка как пацана с горки. И если Си-дор таки проиграл эти выборы, то это только благодаря Шепетовке и Полонному, за что им огромное "спасибо". Пусть теперь сидят в своей грязи до следующих выборов. А нам и с Си-дором неплохо:))   (написано 29.10.2012 в 12:58 з адреси:  27-226-124-91.pool.ukrtel.net)
патріот : славутський район за Си.дора! ми не продалися.ми перемогли!!!!!!Ганьба тушці буряку і всім хто за нього проголосував!!!!!!!  (написано 29.10.2012 в 14:48 з адреси:  167-203-132-95.pool.ukrtel.net)
небайдужий. : Депутатобираєтья на округ, а не на окреме село !  (написано 29.10.2012 в 17:02 з адреси:  215-165-52-37.pool.ukrtel.net)
Небайдужий. : С.А.,Якщо ти живеш під кимось, то тине живеш, а животієш!  (написано 29.10.2012 в 17:20 з адреси:  215-165-52-37.pool.ukrtel.net)
Ультрас : Разом з ригами, комуняками і Буряком, С.А.? Особисто я не хочу будувати таку державу, де людей купують, як дрова.  (написано 29.10.2012 в 18:43 з адреси:  65-232-124-91.pool.ukrtel.net)
Прохожий : то будуй другу державу, конкретно є що запропонувати?   (написано 29.10.2012 в 20:36 з адреси:  45-71-200-46.pool.ukrtel.net)
Пересічний : Продалися за 1 кГ гречки, 1 кГ гороху і 1 бутилку олії. Не подумали за своїх дітей і внуків. Прийде час і будуть лікті кусати і внуки запитають і будете ховати свої безстижі очі.
     А вчителі що продалися за 100 гривень і що вони продажні можуть навчити наших дітей. 
(написано 30.10.2012 в 02:07 з адреси:  ip2-168.ilink.com.ua)
Прохожий : Що там хтось волає: продалися, продалися. Подумай сам хто ти такий, ніж на когось пальцем вказувати. А чого за С-идора мали голосувати в Шепетівці чи Полонному? Що він для тих людей зробив? Для шепетівчан С-идор такий же чужий, як і для полонян. А для жителів села він взагалі ніхто. І ще залишається велике питання як би він себе вів в ВР, може він був би не гіршою тушкою ніж Піголь. Те що в нього совість не чиста, особисто я побачив в перші дні його перебування на посаді Славутського міського голови.
     З Буряком все зрозуміло, але, як кажуть з паршивої вівці хоч вовни клаптик, а з С-идора що, тільки голі обіцянки від людини з нечистою совістю.
     Так що, шановні, Бог все бачить і все що відбувається все робиться правильно, навіть і тоді коли здається що зроблено неправильно. Життя на цих подіях не зупиняється, завтра буде день і час все розмістить по своїх місцях. 
(написано 30.10.2012 в 04:46 з адреси:  45-71-200-46.pool.ukrtel.net)
О.М. : Да,уважаемые. Вы так ничего и не поняли. А жаль. Удивительно,но я согласен с Ультрасом. Я тоже нихочу, что бы в этой стране люди продавались как дрова за киллограм гречки. Держись Богданович! Славутчане с тобой!   (написано 30.10.2012 в 08:44 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Фідель : Вєра, залогінься під своїм профілем, а то смішно читати твої оди Бурячку. Люди, отямтеся - Буряк - це олігарх, якому с*ати з великої гори на вас. Він банкір, йому наше місцеве самоврядування до дупи. А С.В.Б. пропрацював тільки в Славуті шість років, знає, як-то кажуть, зсередини проблеми людей на місцях.
     ПС: ви зрозумійте кінец-кінцем, що в ВРУ повинні проходити законотворці, а не меценати, які за три місяці до виборів роздають вам по сто-двісті-пятсот гривень та пакуночки з гречкою. 
(написано 30.10.2012 в 09:31 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Кайман : Фiдель 100% с тобой согласен, а люди у нас некоторые или слепые, или извиняюсь дурные если не видят очевидного, к брльшому сожалению...  (написано 30.10.2012 в 10:26 з адреси: 46.63.72.4 unnamed.x-city.com.ua)
Антон12345 : сайт  (написано 03.06.2017 в 19:53 з адреси:  possible-summary.volia.net)
Ник : Рафаэл Халилов Муршудович ВОР В ЗАКОНЕ!!!Вот вам вся информация,читайте сайт  (написано 04.06.2017 в 16:33 з адреси:  possible-summary.volia.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 5 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 7 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік