Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.10.2012 ВІДВІДАЛИ СВЯТИНІ УКРАЇНИ

Доброго дня вам усім, наші шановні журналісти! 17-18 жовтня прихожани Мирутинської Свято-Покровської церкви, а також із с.Перемишель разом із батюшками Павлом і Сергієм, настоятелями храмів із Берездова та Хвощівки Георгієм і Петром здійснили паломницьку подорож святими місцями України, зокрема, відвідали стольний град Київ, а також святі місця Чернігова. Поїздка була організована паломницьким відділом Шепетівсько-Славутської єпархії «Одигітрія», яку очолює Сергій Петрович Тарасюк за підтримки кандидата у народні депутати Сергія Васильовича Буряка.
     Вранішня молитва у хра- мі… Батюшка Павло перед далекою дорогою окропив паломників святою водою. О 5 годині ранку їдемо в Київ - колиску Святого Православ’я. Тут ми відвідали Свято-Покровський монастир, поклонилися мощам преподобного Алексія Голосієвського, відвідали могилу матушки Аліпії. Помолилися, поставили свічки за здоров’я своїх рідних і близьких, а також за померлих родичів, які відійшли у Вічність.
     Далі була найбільша святиня - Києво-Печерська Лавра. Райське місце на Святій землі! Ми відвідали Дальні й Ближні печери, де покояться мощі Бо- жих угодників. Запам’яталася трапеза у монастирі, де все приготовлено на молитвах. Та- кої їжі не знайдеш ніде - навіть у вишуканому ресторані.
     Відвідавши святі місця Ки-єва, їдемо у стародавній Чернігів. Провели нічліг у монастирі й о 6 годині ранку поспішаємо в Свято-Троїцький собор м.Чернігова. Там ми поклонилися мощам святителя Феодосія Чернігівського, святого Фі- ларета Гумілевського та преподобного Лаврентія Чернігів- ського. Бажаючі паломники ви- сповідалися, прийняли Святе Причастя.
     Також ми відвідали Преображенський собор, Єлецький Успенський жіночий мо- настир м.Чернігова. Далі знову була святкова трапеза у монастирі. Прощаємося із Черніговом, його святинями. Пора вертати додому.
     Вирушаємо знову на Київ. І ось перед нами її величність тиха «зачарована Десна» (це не мої слова, а драматурга і кінорежисера Олександра Довженка, чиїм ім’ям названа Київська кіностудія). Щасти тобі, Чернігове, слався у віках!
     А в Києві - вечірня служба у Лаврі, після чого ми вирушаємо додому. Тож, до побачення, наш Києве, будь вічно молодим. Нехай на твоїх вулицях кожен рік цвітуть каштани! Від імені паломників сіл Перемишель, Мирутина і Плоска, від батюшок, які відвідували з нами святі місця, хочу подякувати Сергію Васильовичу Буряку за надану можливість усім нам, відвідати святині України. Ще подяки заслуговує Сергій Петрович Тарасюк, наш гід, який все зробив, щоб у нас залишилися хороші враження від цієї подорожі. Безмежно вдячні ми і водієві автобуса. Нехай береже всіх Мати Божа, посилає із небес свою Благодать, дарує здоров’я і многії літа.
     Від усіх паломників -
     Василь ФЕЩУК, с.Плоска.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік