Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.10.2012 ОТЯМТЕСЯ, СЛАВУТЧАНИ!!!

Незабаром вибори!.. Переважна більшість вже зробили для себе висновки за кого їм голосувати. Але хочеться закликати громадян іще раз усе уважно зважити і переконатися у правильності свого вибору.
     На сьогодні ми маємо двох кандидатів: Сидора і Буряка.
     Роботу Василя Сидора ми бачимо щодня. Це справжній господар та організатор. Це людина, яка розуміється в усіх сферах життя нашого міста: і в господарстві і в економіці. Наше місто квітне!!! Завдяки умілому керівництву Сидора, наше місто живе і працює злагоджено, немов єдиний механізм. Свідомі громадяни знають, що людина, яка навела лад у місті зможе навести лад і в країні. І тому, саме такі, як Сидор, повинні працювати у Верховній Раді!
     А що ми знаємо про Буряка? Що він приїздить до нас на передодні виборів, тицяє в руки пакунка із своїм логотипом і все: любіть мене і пестіть!? Сьогодні моя дитина принесла із школи два зошити «від Буряка», а на завтра їй необхідно занести п’ять кілограмів овочів, тому, що школа не в змозі прогодувати початкові класи. То дай же, пане Буряк, у нашу школу те, що необхідне! Але ні – овочів на кухні ніхто іменем Буряка підписувати не буде і про нього ніхто не дізнається! Ось і вся політика! Маючи величезні капітали Буряк купує нас неначе худобу на базарі! За останні кілька місяців на це Буряком були витрачені мільйони гривень. Кому від цього стало жити легше?
     Отямтеся, славутчани! Розплющте очі! Не продавайтеся! Адже завтра ви не зможете подивитися в очі своїм дітям, знаючи, що їхнє майбутнє ви проміняли на кілька гривень…
     
     Н.Лора.
     


  коментарі: 26

Volya : Побільше б таких Славутчан як Лора - тоді перемога і добробут у нас буде Слава Славутчанам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (написано 26.10.2012 в 23:38 з адреси:  241-195-132-95.pool.ukrtel.net)
Лора : Для Семена: Про освіту повинен турбуватися в першу чергу уряд і виділяти на це ДОСТАТНЮ кількість коштів! А проголосувавши ні за кого ми втратимо можливість бодай маленької надії змінити життя на краще.
     Для "чоловіка": Недоліки є. Проте благоустрій міста ще ніколи не був на такому високому рівні при жодному іншому міському голові! І ще: тей хто може відпускати жінці безпідставні брудні натяки не може називати себе "чоловіком". 
(написано 27.10.2012 в 10:31 з адреси:  109-162-25-108-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тимоха : А я буду голосувати тільки не за С-ра  (написано 27.10.2012 в 12:17 з адреси:  37.229.113.149)
Небайдужий : Лора, а ви знаєте ,які кошти виділяються і куди вони ідуть ?  (написано 27.10.2012 в 12:32 з адреси:  215-165-52-37.pool.ukrtel.net)
прихильник : Слава Лорі!!!!!!!!!!!!!!!!!  (написано 27.10.2012 в 13:36 з адреси:  205-141-201-46.pool.ukrtel.net)
Вартовий : Чудні діла твої Си-доре! Спостерігачі від того пана шифруються казна під кого. Наприклад керівниця міського фінансового управління Юлія Долішна зашифрувалася під спостерігача як працівник ЗМІ, а саме славутської міської газети "Вісті громади". Далі буде певно ще цікавіше.  (написано 28.10.2012 в 15:12 з адреси:  163-149-132-95.pool.ukrtel.net)
Патріот : Чудні діла у Буряка. Це ж він підкупом і усіма можливими способами домігся перемоги на виборах!!! До прикладу на дільниці в Кліментовичах (<a href = "сайт дільниця</a>) з 1408 голосуючих 1146 проголосувало за Буряка. За кого сказали за того і проголосували. Тут всім ясно кого підтримує влада, і позапартійність це лише прикриття. Ганьба Буряку і ганьба тим хто його підтримує!!!
     Слава нації - смерть ворогам!!! 
(написано 30.10.2012 в 09:55 з адреси:  37.229.113.210)
Катрін Деньов : Відповідаю Семену: перш ніж робити припущення щодо того хто винен у вкрай недостатньому фінансуванні закладів освіти та благоустою міста, треба знати чинне законодавство, бо можна наразі через непрофесійні припущення зганьбитись. Чи ви, Семене спите, що нічого не бачите? Може ви ще вірите у формування місцевого бюджету знизу, як про це говорять наші урядовці на усіляких ток-шоу. Вивчіть Бюджетний та Податковий кодекси, поспілкуйтеся з відповідними спеціалістами на місцевому рівні і тоді викладуйте свої міркування на превселюд. Якби мужновладці (ті що наверху) спробували на такі "копійки" утримувати всі галузі бюджетної сфери та міського господарства, то завалили б усе вкінець... Але їм це не зрозуміти, адже лише на їх медичне забезпечення і оздоровлення витрачаються кошти еквівалентні видаткам на усю медицину країни! Між іншим згідно Конституції України ми усі маємо рівні права. Урядовці утримуються на наші податки, а будують та утримують санаторії, замки, феофанію так, начебто працюють на промисловому госпрозрахунковому і прибутковому підприємстві. Отямтеся, Семене! Ну не завжди ж ніч, часом і день буває, що ви нічого не бачите?!! Я хочу трохи вас, Семене, реабілітувати тим, що ви введені в оману. Зрозуміло, що коли ти непрофесіонал у якійсь сфері, то і лапши легко навішати такій людині. Доречі, Семене, а чи знаєте ви, що вже третій рік поспіль спеціалістам державної служби нашого місцевого рівня проводиться доплата до рівня мінімальної заробітної плати? Другий рік - головним спеціалістам і майже рік начальникам відділів? Мабуть ви впевнені, що тут як наверху гребуть гроші лопатою. Відкрийте чинну постанову КМУ 268 з додатками і будете бачити реальний рівень заробітної плати і не керуватися плітками як тут усі багатіють. Дуже закономірним, на жаль, для українців є заздрість трохи успішнішій людині, яка поруч, тому їй усіляко пакостять. Чомусь не мстяться тим, хто дійсно вкрав і ошукав усіх громадян, бо їх їм не дістати - пікнуть і щезнуть, повсираються від ляку, що не дивно. Але тоді хоч не гадьте тих, хто намагається щось реальне зробити навіть у ситуації безгрошів'я та притисків. Краще допоможіть! Ми ж по одну сторону барикади, чи ваші діти так як сини Азарова і Януковича за рік мільйонерами поставали, а тепер ще й у Верховну раду пройшли, щоб видавати закони, які захищатимуть награблене ними, сприятимуть їх подальшому багатінню і зубожінню простих людей; доречі і вас...   (написано 31.10.2012 в 10:05 з адреси:  37.229.113.210)
Катрін Деньов : Дійсно чудні діла, КОЛИ ТАК ЗВАНИЙ "вартовий" є звичайним трепачем і перебіжчиком. Той хто зрадив один раз, зрадить знову і знову. Розумну людину можна обманути лише раз, потім довіри не буде. Боже, захисти нашу неньку Україну! Вона волає про допомогу, бо ці "слуги народу" довели її до зубожіння. Саме болісне те, що народ майже поставили на коліна, сіли на голову, а на його запитання:"Що ви робите?" - відповідають:"Дивимося чи йде вам чубчик". Чи ви думаєте, що цим брудом, вилитим такими горе-вартовими ви зможете ввести всіх в оману? Більшість людей вже зрозуміли хто є хто. Побачили брудні технології від правлячої партії та її "буряків". Ці люди підуть на все, буквально на все.... Тому давайте будемо думати головою і цензурою нам буде серце. Коли в чомусь не впевнені, за порадою звертаймось до Бога. А їх царство тимчасове, тому що прийде розплата і вона буде страшною. Тому що за їх гріхи будуть до сьомого коліна відповідати нащадки, а при тому що вони йдуть по стопах своїх батьків, то цілі роди не спасуться. ЗВЕРТАЮСЬ ДО ПЕРЕБІЖЧИКІВ - ОТЯМТЕСЬ! У ВАС Є ШАНС БУТИ НА БОЦІ ПРАВДИ, НЕ ПРОДАВАЙТЕ ЇЇ ЗА МАТЕРІАЛЬНІ БЛАГА! ПАМ'ЯТАЄТЕ ЯК ІУДА ЗА 30 СЕРЕБРЯНИКІВ ПРОДАВ І.ХРИСТА? ЦЕ ВАМ НІЧОГО НЕ НАГАДУЄ? ЩЕ НЕ ПІЗНО! СЛАВА БОГУ І УКРАЇНІ!  (написано 31.10.2012 в 10:06 з адреси:  37.229.113.210)
Катрін Деньов : Чоловіче, з ваших коментарів видно, що ви, мабуть відноситесь до категорії людей, які самі для людей (ну, звичайно, за виключенням своєї рідні) нічого не зробили в житті, а здатні лише опаскудити інших. Це такий дипломатичний крок, коли хочеться здаватися значнішим ніж ти є, то не сам ростеш, а інших принижуєш. СТИДОБА!!! Хто вам заважав балотуватися у мери міста і усім довести, що ви зробите те, що не вдавалося жодному попереднику? Але ж ви не зовсім божевільний, розумієте, що говорите це не робити, відчуваєте різницю?  (написано 31.10.2012 в 10:32 з адреси:  37.229.113.210)
О.М. : Правдолюбец вы наш,Семен. Как можно так бессовестно врать?! Кони-за бюджетные деньги, дома и квартиры на берегу Днепра.. Вы пьяны,Семен? Если человек в здравом уме и разсудке обвиняет другого человека в коррупции и нечесности, он должен иметь веские основания-желательно-факты. Они у вас есть? Если нет, то как Вас после этого можно назвать, уважаемый?  (написано 31.10.2012 в 11:57 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Катрін Деньов : Семене, можу йти спокійно в суд і виграти його з приводу покупки начеб то за бюджетні кошти коней. ЦЕ БРЕХНЯ! Коні нашому місту подарували люди, яким небайдуже до всього українського! А що ви зробили? Це великий гріх наговорювати безпідставно. Повторюю: коней не купували за бюджетні кошти, а походи потім не фінансувалися з бюджету. А як проводити свій власний досуг це справа кожного: хтось п'є, хтось на дивані телевізор дивиться, хтось їде до моря, на озера, а хтось у кінний похід зі спробою відродити народні традиції. Знаєте, мені це нагадує такий собі меньшоцінний менталітет, коли один чоловік пукнувши зніяковів, а інший і на це позаздрив, мов поїв добре...За квартири: відкрийте своє справжнє ім'я, якщо ви такий "правдолюбець", а я тоді порадила б у звернутися до суду і щось мені підказує, що ухвала буде не на вашу користь.   (написано 31.10.2012 в 15:33 з адреси:  176-8-15-188-slvt.broadband.kyivstar.net)
Фідель : Ох Семен, Семен, за скільки продалися? По-перше, коні куплені за гроші приватних осіб і утримуються за рахунок їх же (краще інформацію фільтруйте, а не плітки слухайте). По-друге, ви читали Акт ДФІ і Вимогу ДФІ? чи ви просто прочитали так звані "факти" в ТП, і вже починаєте разглагольствувать про "витрати з місцевого бюджету"? По-третє, Си-дор пропрацював в Славуті уже шість років, це при тому, що губернатором нашої області є регіонал, який всіляко старається перешкодити нормальній роботі місцевого самоврядування на чолі з опозиційним мером (така ж ситцація і в Старокостянтинові, де мер міста теж від опозиції). ПС: і накінець, подивіться на фотографії Славути, зроблені сім років тому, та на сучасну Славута, на мій погляд, це повністю покаже, як попрацював Си-дор мером.  (написано 31.10.2012 в 15:34 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Василь : Я не розумію, чому для деяких славучан ті коні - як червиве око? Невже наявність гуртка верхової їзди у якому займаються наші діти - це погано? Чи багато містечок можуть похвалитися цим? Отож, Семене, краще мовчалиб за тих коней!  (написано 01.11.2012 в 08:51 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Катрін Деньов : Повністю прогоджуюсь з Фіделем: якби ці пресллавуті коні були за бюджетні кошти придбані, то вже Сид-ра за кримінал притягнули б, тому що такі органи як прокуратура, міліція, СБУ, КРУ, виступаючи на боці провладної партії, яка спить і бачить як винищити усіх патріотів України, вже давно цей факт перевірили. Локті вони кусали, що він не підтвердився, але навіть після цього знаходяться такі "семени", яким людину оговорити, як два факси відіслати. Маємо те, що маємо. На жаль за своїми моральними якостями люди бувають різними - якби всі були розумними мудрими добрими патріотами, то сьогодні не було б таких "чесних?!" виборів, таких президентів, прем'єрів, такого уряду, такого низького рівня життя простих людей, такого, як кажуть російською, беспредєлу і т.д. і т.п.
     Р:S: а вам, Семене, на мою думку, слід вибачитися за неперевірену брехливу інформацію, яку ви підхопили і понесли в люди. Правду кажуть, що засоби масової інформації це четверта влада, яка дійсно масово зомбірує людей, нав'язує погляди, що вигідні маленкій купці олігархів, формує рабську свідомість. Наперед перепрошую у тих журналістів, котрі не купуються і не "ламаються". До речі, Семене, сформована особистість відрізняється тим, що може сказати "ні" та попросити пробачення, коли не права.  
(написано 01.11.2012 в 15:27 з адреси:  37.229.113.210)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік