Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.10.2012 НАМ ЗАЗДРЯТЬ, ЩО МАЄМО ТАКОГО ДОБРОТВОРЦЯ

Так склалося, що доля Сергія Васильовича Буряка як депутата, як політика і як людини тісно пов’язана з нашим краєм. Адже чимало проблем соціально-економічного розвитку регіону вирішувалося за конкретної участі його. Це питання газифікації, будівництва, розвитку агропромислового комплексу, соціальної сфери тощо.
     Слід відмітити, що Сергій Буряк із властивими йому розумінням, добротою й співчуттям ставиться до розгляду всіх звернень громадян. Незважаючи на те, що з 2006 року мажоритарні округи були скасовані, а депутати обиралися за партійними списками, на окрузі, зокрема, в Славуті, продовжувала працювати громадська приймальня народного депутата. Через тісну співпрацю цієї приймальні з органами місцевої влади, депутатським корпусом, керівниками підприємств, організацій, установ, громадськими організаціями забезпечувалася участь народного депутата С.Буряка у проведенні місцевих заходів до знаменних дат, професійних свят, у вирішенні проблем соціального захисту найбільш незахищених верств населення, питань соціального розвитку, допомоги закладам освіти, медицини, культури, громадським організаціям, релігійним громадам.
     В пресі неодноразово друкувалися матеріали про доброчинність і меценатство Сергія Буряка та його брата Олександра. Тільки за останні роки громадською приймальнею розглянуто більше 2000 звернень громадян, з них близько 300 - про надання матеріальної допомоги на лікування, на покращання житлових умов, більше 50 - це звернення керівників закладів освіти, культури щодо зміцнення матеріально-технічної бази цих установ та ін.
     Треба зазначити, що за цей період надана матеріальна допомога на лікування на суму понад 100 тисяч гривень, на вирішення житлово-побутових проблем - близько 200 тисяч. Придбані холодильники ФАПів сіл Понора і Нараївка, загальноосвітніх шкіл сіл Іванівка, Довжки, Красностав музичні центри - ЗОШ №3 м.Славута та клубам сіл Плоска, Печиводи. На звернення керівництва Дяківської зош із нагоди 70-річчя школи вручено комплект комп’ютерної техніки. П'яти дитячим садочкам району завезено дитячі ковдри та постільну білизну, надана допомога ряду сіл на ремонт шкільних приміщень і клубів. Таких прикладів можна навести ще багато, усі вони зафіксовані в громадській приймальні.
     Не залишаються поза увагою й звернення релігійних громад округу. Тільки в минулому році та й поточному, на ремонт храмів виділена допомога на суму більше 100 тисяч гривень.
     Уже стала традицією участь Сергія Васильовича у вшануванні учасників Великої Вітчизняної війни до Дня Перемоги, кращих працівників села, врученні подарунків дітям-сиротам та інвалідам, іншим категоріям до Дня Святого Миколая. Зокрема, до 65-ої річниці Перемоги та у наступні роки представники від Сергія Буряка побували в усіх районах, зустрілися з ветеранами, вручили їм вітальні листівки та матеріальну допомогу. Теплими, зворушливими були ці зустрічі, адже десятирічний зв'язок із мешканцями нашого краю залишає в серцях людей добрі спогади, надію і віру, а ще - глибоку вдячність Сергію Васильо-вичу як людині, котра до кожного йде з добром.
     Людмила КОМІСА, м.Славута.
     


  коментарі: 4

Володимр : Знали б краще про цього "жирного кота", тушку (зрадника) - не заздрили б!  (написано 25.10.2012 в 18:38 з адреси:  226-72-135-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Я у шоці- оце приклад зомбування Славутчан - дійсно- чого бідні бо дурні - а чого дурні - бо бідні.  (написано 25.10.2012 в 18:55 з адреси:  231-35-200-46.pool.ukrtel.net)
Читач : Біля цієї блядської редакції ТП вже смердить бурячанкою як у Ганополі біля спиртзаводу!   (написано 25.10.2012 в 20:47 з адреси:  39-3-132-95.pool.ukrtel.net)
Фідель : Вєра, в своїй брошурці-агітці Буряка пише під різними іменами ніби-то громадян Славути оди бізнесмену-міліардеру. Сміх, та й годі.  (написано 26.10.2012 в 15:34 з адреси:  37.229.113.210)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік