Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.10.2012 ЗГАДУЄМО ЗІ ЩИРОЮ ВДЯЧНІСТЮ

Я не думав писати до редакції, але нині саме такий момент, коли людям треба дещо пригадати і подякувати благодійникам за зроблене. Маю на увазі капітально відремонтований шляхопровід біля нашого мікрорайону. Адже тоді, з 2005 року по вересень 2007 року, жителі навколишніх вулиць добре натерпілися, поки нарешті відкрили рух через міст.
     І тоді міській владі допомагав Сергій Васильович Буряк, навіть, коли вже не був депутатом. Він неодноразово звертався до Кабміну, «Укравтодору», аби домогтися фінансування на реконструкцію, тому що міст закрили, а роботи призупинилися. Спільними зусиллями на реконструкцію шляхопроводу вдалося таки спрямувати 16,5 мільйона гривень.
     Яке було свято для жителів мікрорайону Косецького, для шепетівчан загалом (тому що й вони потерпали від великого потоку транспорту, який пустили вулицями міста), коли нарешті оновлений шляхопровід був відкритий! На урочистостях С.В.Буряк разом із головою служби автомобільних доріг України «Укравтодор» В.Ф.Демішканом перерізали стрічку й рух відновився. Вже п’ять років минуло, але добро не забувається. Воно зроблене конкретною людиною — Сергієм Буряком.
     А не так давно знову випала нагода ще раз подякувати Сергію Васильовичу. До нього, як до голови ради благодійників регіонального фонду «Зміцнення громад», свого часу звернувся мешканець нашої вулиці Володимир Миколайович Кравчук із проханням допомогти у ремонті вулиці, бо нею не можна було ні пройти, ні проїхати – вся у ямах, вибоїнах. І Сергій Буряк відгукнувся, посприяв мешканцям вулиці з ремонтом. Тепер вони щиро дякують йому за розуміння їхніх проблем і допомогу.
     В. ВАСИЛЬЧУК.
     


  коментарі: 3

Тамара : Як можна голосувати за людину, яка всіх купує напередодні виборів. Тільки за СИ-ДОРА!  (написано 25.10.2012 в 14:23 з адреси:  37.229.113.210)
Володимир : "...ЗІ ЩИРОЮ ВДЯЧНІСТЮ...": наш "благодетель"! Останнє не пошкодує, від рота відірве!  (написано 25.10.2012 в 18:34 з адреси:  226-72-135-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Слухайте ну він вже 15 років кров ссе з нас з вами - ну хай вже їде до себе в Донецьк - ну щож він так присосався до цих бідних славутчан - не продавайтесь -люди- бо вас скупають як баранів.  (написано 25.10.2012 в 20:57 з адреси:  127-84-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік