Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.10.2012 ПРАЦЮЄМО ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

З метою забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, створення умов для реалізації громадянами свого конституційного права на звернення, ми ведемо систематичний аналіз таких звернень для виявлення причин, що породжують їх.
     Так, протягом 9 місяців нинішнього року до районної державної адміністрації надійшло 240 звернень громадян, що на 24% менше, ніж за відповідний період минулого року, у тому числі 178 – письмових (з них 11 колективних та 5 повторних), 62 – усних. Найбільше звернень ми отримали від жителів Ганнопільської, Цвітоської, Улашанівської, Крупецької, Миньковецької, Полянської, Великоправутинської, Волицької, Старокривинської сільських рад та м.Славута.
     За звітний період надійшло 1316 заяв щодо вирішення земельних питань, за результатами розгляду яких головою РДА прийнято 709 розпоряджень.
     Протягом цього часу надійшло також 26 заяв голові органу опіки та піклування, за результатами розгляду яких прийнято 16 розпоряджень голови адміністрації, 6 заяв розглянуто на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини РДА.
     До вищих органів влади зі Славутчини за період, що аналізується, надійшло 24 письмові звернення громадян, у тому числі 3 - до Адміністрації Президента України, 1 – до Апарату Верховної Ради України, 19 – до обласної державної адміністрації, 1 – до редакції газети "Сільські вісті". На телефонну урядову "гарячу лінію" звернулись 17 жителів району. Вирішено позитивно 12 звернень, надано роз'яснення згідно із чинним законодавством для 27 громадян, одне звернення направлено для розгляду за належністю та одне знаходиться на розгляді.
     Одним із основних питань, що порушують громадяни у своїх зверненнях, як письмово, так і на особистому прийомі, є питання про надання матеріальної допомоги, що становить 50% від усіх звернень. Зокрема, протягом 9 місяців п.р. до РДА для отримання такої допомоги звернулися 92 громадянини, у тому числі 50 з них просили її на лікування, 31 – на поховання, 11 – на покращання житлових умов. Найбільш незахищеним верствам населення (одиноким громадянам похилого віку, багатодітним сім’ям, інвалідам війни та праці) з районного бюджету виділено матеріальну допомогу в сумі близько 29050 гривень.
     З метою забезпечення реалізації та гарантування прав на звернення в РДА розроблені та затверджені графіки особистого прийому громадян її керівництвом, у тому числі виїзного. Згідно із затвердженим графіком безпосередньо головою райдержадміністрації прийнято 26 громадян та здійснено 14 виїзних прийомів, на яких побували 25 громадян. Заступниками голови та керівником апарату РДА також проводяться особисті й виїзні прийоми громадян, протягом звітного періоду відбулося 29 таких прийомів.
     Протягом 9 місяців п.р. до РДА звернулися 50 інвалідів та пенсіонерів, 1 учасник війни та бойових дій, 12 членів багатодітних сімей, одиноких матерів. Всі питання, порушені ними, були розглянуті й вирішені позитивно, про що заявників поінформовано письмово.
     Крім того, за звітний період проведено 12 прямих телефонних ліній зв’язку, якими скористались 11 громадян. Питання, що ту- рбували громадян, стосувалися заміни опор ліній електропередач у с.Ногачівка; неякісного електропостачання на111111 вул.Б.Хмельницького – вул.Одухи у с.Ганнопіль; оформлення опікунства над матір'ю; підвезення балонного газу; виділення коштів на придбання палива; виділення земельної ділянки; пільгових перевезень; ремонту доріг; облаштування велосипедної доріжки на автомобільній трасі Славута – Ізяслав; безкоштовної приватизації земельної ділянки та іншого.
     Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян", всі звернення, які надходили до РДА, були розглянуті в передбачені законом терміни. Вирішено позитивно 122 письмові звернення, роз’яснено згідно із чинним законодавством 45, знаходяться на розгляді 6, направлено для розгляду за належністю 4, відмовлено - 1.
     Райдержадміністрація створює всі необхідні умови для реалізації громадянами своїх прав на звернення та продовжує працювати над виконанням Указу Президента України від 7.02.2008р. №109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, а також Закону України від 2.10.1996р. №393 “Про звернення громадян”.
     Світлана РОЩУК, начальник загального відділу апарату РДА.
     


  коментарі: 2

Vova : А де про буряка?   (написано 25.10.2012 в 18:14 з адреси:  ip2-168.ilink.com.ua)
Читач : Світланка, як же так? Буряка немам!  (написано 25.10.2012 в 20:39 з адреси:  39-3-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік